*

64 komentarze
 1. Mogę tylko powtórzyć opinię pozostałych klientów i jeszcze raz podkreślić pełen profesjonalizm Pana Jacka. Cierpliwie wyjaśnia wszystkie wątpliwości, pozostaje w ciągłym kontakcie na każdym etapie pozyskiwania kredytu, a jego pomoc usprawniła cały proces tak, że coś co wcześniej kojarzyło mi się z wyjątkowo stresującym zadaniem, okazało się być po prostu „spacerem po parku”. Serdecznie polecam!


  14 listopada 2017
 2. Usługi Pana Jacka polecamy wszystkim osobą planujących wzięcie kredytu hipotecznego. Przeprowadził nas przez wszystkie zawiłości procesu kredytowego, od podstawowych informacji początkowych, aż po drobne detale i kwestie techniczne związane z pozyskaniem kredytowania. Podkreślenia wymaga również dostępność Pana Jacka i cierpliwość w odpowiadaniu na wszystkie pytania, których mieliśmy bardzo dużo.


  29 października 2017
 3. Dla wszystkich, którzy cenią swój czas i mają go stosunkowo niewiele oraz dla wszystkich, którym wydaje się, że umowa z bankiem jest napisana w zupełnie innym języku niż nasz ojczysty – gorąco polecamy skorzystanie z usług doradczych Pana Jacka. Mieliśmy bardzo dużo pytań – wszystko zostało nam wyjaśnione jasno i czytelnie. Dogodny termin umawiania spotkań, rzetelność i kompetencja. Przyjazna atmosfera pozwalała na spokojne zaznajomienie się z zawiłościami umowy o kredyt. Porównanie ofert banków sporządzone przez Pana Jacka pozwoliło nam wybrać najkorzystniejszą z nich. Polecamy!!!


  18 października 2017
 4. Pan Jacek to prawdziwy Profesjonalista w swojej dziedzinie. Kompetentny, rzetelny, z wielkim zaangażowaniem pomaga na każdym etapie kompletowania dokumentów. Współpraca z Panem Jackiem to czysta przyjemność. Serdecznie polecam każdemu kto potrzebuje profesjonalnego doradztwa w kwestii kredytu.


  18 października 2017
 5. Polecam Pana Jacka, jestem bardzo zadowolony z pomocy w uzyskaniu kredytu. Bardzo dobre podejście do klienta, rzetelność, fachowość, profesjonalizm. 5/5!!!


  8 października 2017
 6. Polecam, a mało kogo polecam 🙂 Profesjonalista, fachowiec i bardzo uprzejmy człowiek. Z Panem Jackiem kredyt hipoteczny to bardzo przystępna sprawa. Z usług korzystałam drugi raz i na pewno będę korzystać kolejne razy.


  1 października 2017
 7. Pełen profesjonalizm świadczonych usług połączony z indywidualnym podejściem do klienta. Rzetelna i fachowa realizacja, zaangażowanie, terminowość, dyspozycyjność i cierpliwości. Współpraca z Panem Jackiem to prawdziwa przyjemność. Gorąco polecam !!!


  22 sierpnia 2017
 8. Pełen profesjonalizm. Ogromna pomoc na każdym etapie kompletowania dokumentów, szczegółowe zajęcie się temat, wiedza i rzetelność 🙂 Wszystkie wątpliwości zostawały natychmiast rozwiewane, a cierpliwość podczas odpowiedzi na kolejne „trudne” pytanie godna pochwały! Szczerze polecamy 🙂


  16 sierpnia 2017
 9. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Rzeczowe wyjaśnienie zagadnień kredytu hipotecznego i optymalne dobranie oferty. W przeciwieństwie do innych doradców, z którymi mieliśmy do czynienia, pan Jacek w pełni skupił się na naszych wymaganiach, nie oferując dodatkowych i niepotrzebnych produktów finansowych.


  6 sierpnia 2017
 10. Jeśli ktoś się zdecyduje na kredyt hipoteczny, to tylko z Panem Jackiem.
  Świetny człowiek, profesjonalista, jest mistrzem w swoim fachu.
  Wszystko nam dokładnie wyjaśnił, wybrał dla nas najlepszą opcję z możliwych na rynku. Nam tylko pozostało podpisać umowę i podziękować z całego serca za pomoc. POLECAMY i pozdrawiamy Pana Jacka!!!


  31 lipca 2017
 11. Wielkie podziękowania za sprawne załatwienie kredytu i wszystkiego co się z tym wiąże.
  Jestem pod wielkim wrażeniem kompetencji, wiedzy, zorganizowania i chęci pomocy Pana Jacka.
  Rzadko miałem w przeszłości przyjemność współpracować z tak wiarygodnymi, rzetelnymi i uczciwymi osobami.


  27 lipca 2017
 12. Profesjonalnie i rzetelnie. Duże zaangażowanie, szybki kontakt i skuteczna pomoc w przebrnięciu procedury kredytowej. Polecam.


  24 lipca 2017
 13. Wraz z małżonką polecamy Pana Jacka każdej osobie zastanawiającej się nad wyborem kredytu hipotecznego! Kilka spotkań w przyjemnej atmosferze, na której zostały nam wytłumaczone warunki i ukryte koszta dla wielu banków, a po zaledwie 4 tygodniach możemy się już cieszyć własnym „M”. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Pana Jacka w załatwienie kredytu pod klienta (a nie klienta pod kredyt), mogliśmy się zająć z żoną przyjemniejszą stroną kupna mieszkania – projektowaniem wnętrza i dobieraniem materiałów – kredyt w tym czasie załatwiał się „sam” 🙂


  24 lipca 2017
 14. Pan Jacek jest wspaniałym człowiekiem, ma ogromną wiedzę, jest w stanie zaradzić każdej sytuacji, jest po prostu DOSKONAŁY, polecam każdemu kto chciałby wziąć kredyt hipoteczny


  12 lipca 2017
 15. Dostaliśmy kontakt do Pana Jacka od dewelopera, była to pierwsza osoba, z którą się skontaktowaliśmy w sprawie kredytu. Profesjonalizm, bezproblemowy kontakt oraz prostota z jaką wyjaśnił nam wszystkie zawiłości procedury kredytowej spowodował, że nie było potrzeby szukania kolejnego doradcy. Szczerze polecam Pana Jacka wszystkim, którzy potrzebują konkretnej i rzetelnej pomocy w wyborze najbardziej odpowiedniej oferty kredytowej.


  2 lipca 2017
 16. Trafiliśmy do Pana Jacka przypadkiem, ale teraz już wiemy, że lepiej trafić nie mogliśmy. Szukając nieruchomości z rynku wtórnego i będąc pod presją czasu chcieliśmy skupić się na wybraniu idealnej nieruchomości a jednocześnie uniknąć czasochłonnego porównywania i analizowania ofert kredytowych wszystkich banków. Wystarczyły dwa spotkania, aby Pan Jacek przedstawił propozycje najbardziej dopasowane do naszych oczekiwań i wyjaśnił punkt po punkcie, co należy zrobić żeby sprawnie uzyskać kredyt. Wszystko przekazane rzeczowo i w sposób zrozumiały dla finansowych laików. Zawdzięczamy mu też cenne informacje ile faktycznie może być warta upatrzona przez nas nieruchomość, co pomogło nam w negocjacjach cenowych ze sprzedającym.
  Wiedza, doświadczenie, rzetelność, terminowość. Do tego błyskawiczna reakcja na maile i telefony z nasuwającymi się w trakcie procedury kredytowej pytaniami. Profesjonalizm w każdym calu. To wszystko cechuje Pana Jacka. Jeśli będziemy się starać o kolejny kredyt, to na pewno z jego pomocą. Polecamy gorąco!


  26 czerwca 2017
 17. Współpraca z Panem Jackiem to wielka przyjemność. Jest to osoba bardzo profesjonalna i rzetelna. Do swojej pracy podchodzi bardzo sumiennie i zawsze można liczyć na jego pomoc. Szczerze polecamy 🙂


  21 czerwca 2017
 18. Polecam! Branie kredytów z Panem Jackiem to czysta przyjemność! Obsługa i realizacja na najwyższym poziomie. Znakomity Kontakt o każdej porze dnia i nocy 😉


  7 czerwca 2017
 19. Dzięki pomocy Pana Jacka udało nam się zakupić własne mieszkanie z kredytem w sytuacji z pozoru beznadziejnej i niemożliwej do rozwiązania.
  Pan Jacek to stuprocentowy profesjonalista! Jako jedyny nie zbył nas, dowiadując się jaka jest nasza sytuacja finansowa, co zrobiło nam już wcześniej kilku doradców. Dokonał niemożliwego. 🙂
  Jego profesjonalne podejście, pomoc w zrozumieniu niezrozumianego, sprawia, że da się wyjść z sytuacji beznadziejnych.
  Bardzo polecamy współpracę z Panem Jackiem, ponieważ każdą sprawę traktuje z najwyższym priorytetem i jest godny zaufania, nie poddając spraw „walkowerem”.


  22 maja 2017
 20. Zdecydowanie jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Jackiem. Profesjonalizm i doświadczenie to cechy Pana Jacka, które pozwoliły zakończyć szczęśliwie wszelkie formalności związane z kredytem w określonych terminach. Serdecznie polecam.


  8 maja 2017
 21. Pan Jacek to z całą pewnością godny polecenia doradca hipoteczny. Ogromna wiedza, pełen profesjonalizm, w zasadzie nieograniczona dostępność dla klienta oraz fachowe i precyzyjne wyjaśnienia i odpowiedzi na wszelkie pytania to cechy, które przede wszystkim wyróżniają Pana Jacka. Wybór Pana Jacka zdecydowanie ułatwił i przyspieszył zakup własnego mieszkania. Serdecznie polecam.


  22 kwietnia 2017
 22. Pan Jacek jest profesjonalistą w każdym calu i szczerze polecam jego usługi. Jeżeli kredyt hipoteczny to tylko u Pana Jacka Kur!!!


  20 kwietnia 2017
 23. Szczerze polecam współpracę z Panem Jackiem. Pełen profesjonalizm, pomoc w pokonaniu każdej przeszkody, błyskawiczne odpowiedzi na e-maile, smsy, telefony, cudowna umiejetność przełożenia prawniczego języka na zrozumiały dla laika. Przede wszystkim wiedza poparta doświadczeniem, dzięki czemu ze spokojem można przebrnąć przez wszystkie formalności. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie lepszego Doradcy.
  Trafiłam do Pana Jacka z polecenia i sama też będę z czystym sumieniem polecać.


  7 kwietnia 2017
 24. Pana Jacka polecił nam kolega z pracy i przyznam się szczerze, że jesteśmy w pełni zadowoleni z podejścia do sprawy i całego przebiegu procedury kredytu. Z ciekawości byliśmy u innych doradców kredytowych, dla własnego porównania i z czystym sumieniem mogę polecić Pana Jacka. Pełen profesjonalizm!


  30 marca 2017
 25. Maksymalny profesjonalizm. Bardzo szerokie zrozumienie sytuacji klienta, ochota do wspólnych rozważań opcji (z Panem Jackiem – sama przyjemność, bo o kredytach – i o aktualnej sytuacji bankowo-rynkowej – wie bardzo dużo), niezwykła i godna wielkiego szacunku i wdzęczności troska o tę prywatną stronę przeżywania procesu załatwiania kredytu: Pan Jacek pisze maile i smsy z rzetelnymi sprawozdaniami z bieżących działań, ale również takie, których celem jest po prostu komfort klienta (i to zrozumiay bardzo głęboko i mądrze): że „najważniejsze jutro to…”, że „tego państwo nie muszą, bo ja już się dowiedziałem”, że „policzyłem jeszcze raz i wychodzi, że lepiej tę opcję” – doradca-marzenie. Polecamy każdemu, tak jak i nam polecono. Skutecznie, a sympatycznie. Konkretnie, a z życzliwością. Swobodnie i bez zadęcia – a z klasą. Dziękujemy!


  12 marca 2017
 26. Profesjonalnie doradzony kredyt hipoteczny, wyjaśnione wszystkie procedury, przedstawiona oferta zgodna z moimi wymaganiami, bez niepotrzebnego namawiania na inne produkty.
  Bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy.


  2 lutego 2017
 27. Profesjonalista w swoim fachu, co więcej – przesympatyczny Doradca. Pan Jacek nie owija w bawełnę, od razu mówi jak się przedstawia sytuacja. Jasno tłumaczy procedurę wnioskowania o kredyt. Nie musiałam się martwić, że coś mnie ominęło bądź o czymś zapomniałam – wszystko miałam podesłane na maila, smsem bądź ustalone telefonicznie. Naprawdę rzadko spotyka się tak zaangażowane osoby w swoją pracę. Dla osób niezdecydowanych przy wyborze Doradcy Kredytowego – śmiało podpisuję się pod wystawioną oceną 🙂 POLECAM i DZIĘKUJĘ! 🙂


  20 grudnia 2016
 28. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z panem Jackiem. Wszystkie kwestie wyjaśniał nam w bardzo zrozumiały, konkretny sposób, działał szybko i profesjonalnie. Czuliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach. Szczerze polecamy!


  5 grudnia 2016
 29. Gorąco polecam pomoc Pana Jacka wszystkim zabieganym i laikom w sprawach finansowych. Będziecie absolutnie profesjonalnie zaopiekowani. Wsparci zarówno prawną ekspertyzą i wyjaśnieniami oraz operacyjnym prowadzeniem spraw.


  28 listopada 2016
 30. Przygotowanie merytoryczne- 10/10
  Znajomość rynku- 10/10
  Dyspozycyjność- 10/10
  Podejście do klienta 10/10
  Fachowiec jednym słowem. Polecam ! 🙂


  20 listopada 2016
 31. Profesjonalne i rzetelne podejście do Klienta. W każdej sytuacji pełna pomoc ze strony Pana Jacka. W moim przypadku napotkaliśmy kilka poważnych problemów ze strony Banku, ale doświadczenie Pana Jacka pomogło rozwiązać wszystko na czas. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i w pełni polecam przyszłym osobom. Satysfakcja gwarantowana.


  8 listopada 2016
 32. Bardzo dobry kontakt i szybka oraz kompleksowa obsługa pośrednictwa w uzyskaniu kredytu. Pan Jacek w prosty sposób potrafił wyjaśnić skomplikowane niuanse kredytowania wieloetapowej transakcji nabycia nieruchomości. Otrzymaliśmy spory wachlarz różnych ofert kredytowych i dzięki doświadczeniu oraz wiedzy Pana Jacka wybraliśmy ten, który najbardziej spełniał nasze oczekiwania. Polecamy.


  31 października 2016
 33. Pełen profesjonalizm wraz z indywidualnym podejściem przy niskim angażowaniu czasu Klienta. W pełni polecam


  21 września 2016
 34. Bardzo profesjonalny, solidny i życzliwy. Ze wszech miar godny polecenia.


  14 września 2016
 35. Pan Jacek to bardzo rzetelny i znający się na swoim fachu człowiek. Na każdym etapie starań o kredyt dostawaliśmy od niego solidną dawkę informacji co już zostało zrobione, na co jeszcze czekamy itd.
  Kredyt hipoteczny był dla mnie i mojej narzeczonej „czarną magią” a dzięki Panu Jackowi wszystko stało się dużo bardziej zrozumiałe, klarowne i nie takie straszne, jak sądziliśmy na początku 🙂
  Pan Jacek bezboleśnie przeprowadził nas przez cały proces przyznawania kredytu i służył radą zawsze, kiedy tego potrzebowaliśmy. Polecamy go każdemu, kto gubi się w gąszczu papierków, nie ma czasu biegać od banku do banku i potrzebuje profesjonalnego doradztwa w kwestii kredytu.


  24 sierpnia 2016
 36. Zdecydowanie polecamy skorzystanie z usług pana Jacka Kura. Bardzo wysoko oceniamy jego profesjonalizm, zaangażowanie i otwartość. Szybko wyszukał najbardziej optymalne dla nas oferty, sprawnie przeprowadził nas przez poszczególne etapy procedury kredytowej, odpowiadał na każde pytanie i wyjaśniał wszelkie wątpliwości, towarzyszył również przy podpisywaniu umowy kredytowej. Sama procedura przebiegła bardzo szybko i pomyślnie, przy czym pozytywną decyzję kredytową otrzymaliśmy już po 4 dniach od złożenia wniosku.


  31 lipca 2016
 37. Bardzo dobry kontakt, szybko i sprawnie przeliśmy przez wszystkie procedury. Pozytywna decyzja we wszystkich bankach. Pomoc także w kontakcie z deweloperem w celu uzyskania wszystkich niezbędnych dokumentów. Nikt z osób, które znam nie otrzymał tak szybko decyzji kredytowych współpracując z innymi doradcami czy starając się o kredyt na własną rękę. Polecam i Pozdrawiam.


  28 lipca 2016
 38. Szybka sprawna i konkretna obsługa. sprawa doprowadzona do szczęsliwego zakończenia. Polecam


  11 lipca 2016
 39. Profesjonalnie, rzetelnie, przyjacielsko. Takie słowa przychodzą mi do głowy jak myślę o naszej współpracy. Pan Jacek od razu budzi zaufanie swoim spokojem i znajomością procedur. Nasza sytuacja nie była standardowa a jednak udało się, mamy własne mieszkanie. Podczas całego procesu bardzo jasno tłumaczył jakie aktywności, dokumenty potrzebne są z naszej strony i czego możemy spodziewać się ze strony dewelopera, czy banku. Najbardziej zaskoczył nas bardzo pozytywny wynik negocjacji z bankiem, dzięki Panu Jackowi dostaliśmy warunki tak dobre, że nawet się nie spodziewaliśmy. Informacje o kolejnych etapach udzielania kredytu przychodziły od Pana Jacka szybciej niż od oddziału banku. Dziękuję za cierpliwość do naszych pytań i ogromne zaangażowanie z Pana strony. Widać, że ma Pan przyjemność ze swojej pracy, a to przekłada się na przyjemność pracy z Panem. Polecamy kontakt z Panem Jackiem każdemu, kto oczekuje wsparcia eksperta z ogromnym doświadczeniem oraz indywidualnym zaangażowaniem w jego sprawę.


  8 lipca 2016
 40. Bardzo polecam Pana Jacka. Już na pierwszym spotkaniu odniosłem wrażenie, że jego znajomość rynku kredytów hipotecznych przewyższyła znajomość innych doradców, z którymi rozmawiałem. Pan Jacek zna szczegóły ofert lepiej niż inni, co pozwoliło mi wybrać najatrakcyjniejsza finansowo ofertę.


  6 lipca 2016
 41. Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Jackiem w zakresie doradztwa kredytów hipotecznych. Bardzo szybko zweryfikował moje oczekiwania i dobrał świetną ofertę oraz pomógł wypełnić wnioski. Wszystko załatwione było bardzo sprawnie. Mało tego – doradził pewne rzeczy, o których w banku nie usłyszycie, ponieważ działa przede wszystkim na korzyść swoich klientów.


  20 maja 2016
 42. Pana Jacka Kur poznałam ponad dwa lata temu jak stałam się o swój pierwszy kredyt na własne mieszkanie, samotna mama i wiele innych kłód pod nogi …ale efekt końcowy mam – mieszkam już dwa lata. Mając w pamięci b.dobrą współprace i wsparcie w działaniach jakie od Pana Jacka otrzymałam wtedy, ponownie zwróciłam się o jego pomoc niedawno, gdyż z moim partnerem rozpoczęliśmy spełniać marzenia związane z własnym wspólnym nowym domem. Kredyt otrzymaliśmy w przeciągu dwóch miesięcy.
  Co ważne Pan Jacek słucha co się do niego mówi, stara się znaleźć rozwiązanie na miarę naszych możliwości, tak aby kredyt pozwałam żyć i nie rezygnować z codziennych przyjemności. Szybkie konkretne spotkania, każde z nas wiedziało co ma zebrać (jakie dokumenty) nad czym się zastanowić.
  Terminowość, fachowość i profesjonalizm z dużą dawka sympatycznego podejścia do klienta.
  POLECAM . Jesteśmy bardzo zadowoleni.


  10 maja 2016
 43. Trafiliśmy do Pana Jacka Kura w momencie już podpisanej umowy przedwstępnej kupna domu i z negatywną decyzją banku, który wcześniej zapewniał nas o pełnej zdolności kredytowej. Pan Jacek Kur sprawdził się w naszym trudnym przypadku bez zarzutu. Od pierwszego, telefonicznego kontaktu i dalej, aż do finału naszej sprawy otrzymywaliśmy bardzo fachową i kompleksową pomoc. A do tego wysoka kultura osobista i życzliwość Pana Jacka sprawia, że z przyjemnością, a nie w stresie zdobywa się w kredyt hipoteczny. Dzisiaj mieszkamy we własnym domu, za co jesteśmy Panu Jackowi bardzo wdzięczni.


  6 maja 2016
 44. Bardzo profesjonalne podejście, polecam w 100%. Konsultowaliśmy kredyt hipoteczny z innym doradcą finansowym, ale poziom obsługi i przejrzystość oferty była nie do porównania.
  Bardzo podoba mi się prostota przedstawienia oferty – co/kiedy/czemu trzeba zapłacić, co najbardziej się opłaca, z czego można zrezygnować itd. Otrzymaliśmy odpowiedzi na wszystkie, nawet te pozornie oczywiste pytania. Polecam wszystkim znajomym, a jeżeli w przyszłości będziemy się decydować na zakup innego mieszkania na pewno wrócimy do Pana Jacka.


  12 kwietnia 2016
 45. Bardzo kompetentny doradca, w zasadzie wszystko zrobił za nas. naszym zmartwieniem był jedynie wybór banku i podpisanie umowy kredytowej reszta zajął się w 100%. Szczerze bardzo polecam


  11 kwietnia 2016
 46. Bardzo kompetentna obsługa. Moja rola ograniczała się praktycznie do wyboru spośród zaoferowanych rozwiązań i podpisania umowy, całą reszta zajął się Pan Jacek. Polecam


  10 kwietnia 2016
 47. Serdecznie polecam współpracę z Panem Jackiem Kur!

  W trakcie pracy nad moim kredytem hipotecznym, Pan Jacek nie tylko polecił najlepszą na rynku ofertę, dokładnie wyjaśnił dlaczego ta oferta jest najlepsza, cierpliwie odpowiadał na moje niekończące się pytania, ale również dokładnie porównał z innymi ofertami dostępnymi na rynku i bardzo dokładnie zracjonalizował porównanie.

  Pan Jacek przez cały czas trzymał rękę na pulsie i wspomagał we współpracy i komunikacji z deweloperem oraz bankiem. Za co dziękuję, ponieważ nie miałam dostatecznie dużo czasu, żeby nad pewnymi kwestiami czuwać na bieżąco.
  W moim przypadku było to również bardzo istotne, ponieważ czas odgrywał bardzo istotną rolę: w bardzo krótkim czasie zdecydowałam na zakup mieszkania i zależało mi na jak najlepszych warunkach przy równocześnie jak najszybszym zamknięciu umowy z deweloperem.
  Właśnie dzięki współpracy z panem Jackiem, cała transakcja przebiegła absolutnie bezstresowo.

  Panie Jacku – za powyższe serdecznie dziękuję i do zobaczenia przy okazji kupna kolejnego mieszkania.


  7 kwietnia 2016
 48. Naszą „przygodę” z zakupem własnego domu oraz pozyskaniem kredytu hipotecznego rozpoczęliśmy z Panem Jackiem w listopadzie ub.r., gdy nawet jeszcze nie mieliśmy wybranego domu do kupna. Kilkanaście godzin temu bank wypłacił nam kredyt, a kilka dni wcześniej z podpisaliśmy akt notarialny zakupu długo oczekiwanego domu. Tzw. międzyczas to długie godziny rozmów w różnej porze dnia i tygodnia w poszukiwaniu najlepszego oraz skutecznego rozwiązania. Temat był nie tylko dla nas, ale również dla p. Jacka lekko niestandardowy. Mimo to dzięki Jego dobremu wyczuciu, dużemu doświadczeniu i profesjonalizmowi udało się wspólnie opracować plan działania, a później skutecznie go zrealizować. Napotkaliśmy różne trudności po drodze, ale p. Jacek konsekwentnie wspierał nas w dążeniu do celu, pytając, szukając i konsultując scenariusze rozwiązywania tych przeciwności także z innymi zaufanymi osobami. Bywało, że wcielał się w kuriera pomiędzy oddziałami banku, by przyśpieszyć proces w ramach samego banku. Niektóre dokumenty sam załatwiał i dostarczał za nas do banku. Trzymał „rękę na pulsie”, gdy wniosek był procedowany w banku i na bieżąco informował nas o postępach. Pisał, również wtedy, gdy ze strony banku była cisza, przewidując co może się w danym momencie dziać – i wydaje mi się, że miał rację. Napisałem na początku „przygodę”, bo współpraca z p. Jackiem to coś więcej niż kupno domu i pozyskiwanie kredytu. Na koniec pozostaje dopisać: Polecamy współpracę z p. Jackiem !


  10 marca 2016
 49. To był mój pierwszy zakup mieszkania i pierwszy kontakt z doradcą kredytowym. Trafiłam do pana Jacka z polecenia i był to strzał w dziesiątkę:) Dostałam rozpisane w tabelce oferty poszczególnych banków w taki sposób że łatwo było je porównać i łatwo można było zdecydować które z nich są warte zainteresowania.
  Poza tym pan Jacek jest bardzo profesjonalny w tym co robi, skrupulatny, dokładny, a są to cechy niebagatelne w tym zawodzie. Poświęcił mi tyle czasu ile go potrzebowałam, dając jednocześnie poczucie że sprawa doboru jak najlepszej oferty jest dla niego równie ważna jak dla mnie. Poza tym czułam że wszystkie działania związane z dokumentami dla banku są dopięte na przysłowiowy ostatni guzik. Podsumowując – polecam doradztwo pana Jacka, sama – jeśli będę miała potrzebę skorzystać z takiej pomocy – wrócę do niego z największą przyjemnością:)


  8 marca 2016
 50. Do Pana Jacka trafiliśmy trochę z przypadku i trochę z polecenia.
  Dokonywaliśmy nietypowego zakupu nieruchomości, ale nie stanowiło to żadnego problemu.
  Pan Jacek wykazał się ogromnym profesjonalizmem i szybko przedstawił nam najlepszą ofertę, doskonale tłumacząc nam wszystkie jej szczegóły, w czym pomocna okazała się tabelka (zestawienie ofert banków), którą Pan Jacek sporządzał razem z nami na pierwszym spotkaniu. Jest to doskonałe rozwiązanie, które w szybki sposób potrafi zobrazować szczegół ofert i ujawnić plusy i minusy poszczególnych ofert.

  Po wyborze banków i złożeniu wniosków na bieżąco nas o wszystkim informował, na każdym etapie procedury byliśmy w stałem kontakcie, bez względu na porę dnia.

  Taka współpraca to sama przyjemność, zwłaszcza jeśli mogliśmy współpracować z takim profesjonalistą jakim jest Pan Jacek.

  Myślę, że dzięki Panu Jackowi nie tylko otrzymaliśmy dobry kredyt, ale również pozyskaliśmy istotną wiedzę.

  Dziękuję i szczerze polecam Pana Jacka jako jednego z najlepszych specjalistów z branży doradztwa kredytowego.


  1 marca 2016
 51. Wszystkim niezdecydowanym polecam kontakt z Panem Jackiem – po pierwszym spotkaniu na pewno zdecydujecie się na współpracę. Podczas całej procedury kredytowej Pan Jacek służył pomocą na każdym etapie, odpowiadał na każde pytanie i wyjaśniał wszelkie wątpliwości. Szybko, sprawnie i co najważniejsze na najlepszych możliwych warunkach.

  Dziękuję i polecam!


  1 marca 2016
 52. Serdecznie dziękujemy Panu Jackowi za świadczenie usług na najwyższym poziomie. Pan Jacek to kompetentny, pomocny i słowny specjalista.
  Przez cały okres współpracy wykazywał się dużym profesjonalizmem, cierpliwością oraz optymizmem 🙂 Z czystym sumieniem polecam współpracę z Panem Jackiem!


  23 lutego 2016
 53. Jesteśmy przekonani, że każdy kto zdecyduje się na współpracę z Panem Jackiem przy „projekcie” kredyt hipoteczny, trafi do jednego z najlepszych specjalistów z branży doradztwa kredytowego.

  Przez cały okres załatwiania formalności związanych z ubieganiem się o kredyt hipoteczny doświadczaliśmy nie tylko profesjonalizmu i gruntownej znajomości rynku usług finansowych, ale uzyskaliśmy również wiele dowodów prawdziwie partnerskiego i indywidualnego podejścia, popartych życzliwością i wyrozumiałością.

  Serdecznie polecamy!


  18 lutego 2016
 54. Nasza współpraca z Panem Jackiem rozpoczęła się bardzo intensywnie i nie byliśmy jednym z łatwiejszych przypadków dla Doradcy Kredytów Hipotecznych.
  Pan Jacek już od pierwszych dni ciężko pracował.
  Nasza sytuacja była o tyle dobra, że pomimo dużego i dość drogiego mieszkania, a młodego wieku – mieliśmy zdolność i brak innych zobowiązań.
  Rzadko kiedy ma się okazję do współpracy z tak obrotną i inteligentną osobą.
  Pan Jacek jest niezwykle sumienny, skrupulatny, dokładny, obowiązkowy i pracowity !!!
  Tak naprawdę z zamkniętymi oczami moglibyśmy powierzyć mu naszą sprawę, a i tak jesteśmy pewni, ze dopiąłby ją do końca bez problemów.
  Pan Jacek informował nas na bieżąco, w każdej (nawet najmniejszej kwestii), konsultując z nami ostateczna decyzję.
  Każda rada z Jego strony była cenna i poprawna.
  Nawet nie obarczał nas „transportem” dokumentów (których było sporo), najważniejsze zawioził osobiście.
  Godna uwagi jest także tabelka porównująca oferty, którą stworzył sam i nareszcie mogliśmy w jasny/przejrzysty sposób przeanalizować każdy wariant. To było bardzo ważne, podejmując tak istotne decyzje w życiu.
  Jedynego czego możemy żałować to fakt, że tak późno do Niego trafiliśmy ! 🙂

  Współpraca z Panem Jackiem to czysta przyjemność połączona z profesjonalizmem i nutą uśmiechu 🙂
  Zasługuje na order w swoim zawodzie !!!
  Polecamy każdemu bez zastanowienia !


  16 lutego 2016
 55. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pan Jacek pomógł mi w uzyskaniu kredytu mieszkaniowego w skomplikowanym stanie faktycznym, lecz wykazał się przy jakże ważne indywidualne podejście do każdej sprawy. W pełni polecam Jego usługi.


  16 lutego 2016
 56. Pan Jacek jest profesjonalistą. Radzi sobie nawet z najbardziej niezorganizowanymi klientami, wyręczając ich w koniecznych czynnościach. Osobiście dba o każdy szczegół procesu uzyskania kredytu, doprowadzając do szczęśliwego finału.
  Profesjonalizm, rzetelność, takt, cierpliwość i gruntowna znajomość rynku usług finansowych, to tylko niektóre cechy Pana Jacka. Gorąco polecam jego usługi .


  26 stycznia 2016
 57. Pan Jacek Kur jako specjalista od spraw kredytów został nam polecony w momencie, kiedy planowaliśmy zakup nowego domu. Kiedy przedstawiliśmy mu naszą sytuację finansową, plany zawodowe, a szczególnie terminy w jakich musimy zamknąć całą procedurę pozyskania kredytu hipotecznego, stwierdził, że „będzie ciekawie!” I było…! Choć dreszczyk emocji towarzyszył nam przez cały czas, to dzięki dyplomacji, profesjonalizmowi, kulturze osobistej, a przede wszystkim ogromnemu doświadczeniu pana Jacka, czuliśmy się bezpiecznie i cierpliwie czekaliśmy na pozytywną decyzję banku. Plan został zrealizowany w 100%! Wartością dodaną były lepsze warunki umowy, które Pan Jacek dla nas dodatkowo wynegocjował! Z przyjemnością polecamy usługi Pana Jacka Kura jako osobistego doradcy finansowego i skutecznego profesjonalisty!


  6 stycznia 2016
 58. Absolutny profesjonalizm połączony z indywidualnym podejściem do klienta. Pan Jacek gwarantuje sprawne przebrnięcie przez skomplikowane formalności kredytowe. Cechuje go rzetelne i fachowe podejście, pełne zaangażowania i cierpliwości w wyjaśnianiu wszystkich czasami nawet zawiłych aspektów. Współpraca z Panem Jackiem to prawdziwa przyjemność. Polecam w 100%.


  4 stycznia 2016
 59. Pan Jacek Kur jest świetnym ekspertem, osobą skrupulatną i uporządkowaną. Pomógł mi znaleźć najlepszy kredyt hipoteczny i przeprowadził mnie przez żmudną procedurę pozyskania kredytu. Jego wiedza i znajomość rynku usług finansowych są imponujące. Polecam Pana Jacka każdemu, kto musi skorzystać z usług finansowych i czuje się zagubiony w ich gąszczu.


  15 października 2015
 60. Rzeczowo i w pełni profesjonalnie. Dokładna znajomość ofert banków, algorytmów postepowania w każdym z nich i troskliwa opieka włącznie z podpisaniem umowy a nawet później.
  Postepując zgodnie z sugestiami pana Jacka uzyskaliśmy kredyt w 4 tygodnie 🙂

  serdecznie polecam


  19 sierpnia 2015
 61. Pan Jacek jest profesjonalistą w każdym calu! Służy wsparciem na każdym etapie procesu, cierpliwie wyjaśnia, pomaga załatwić wszystkie formalności i szuka jak najlepszych dla klienta rozwiązań. Dzięki wiedzy i doświadczeniu Pana Jacka, kredyt hipoteczny udało się załatwić na czas praktycznie bezstresowo. Z pewnością raz jeszcze skorzystałabym z jego profesjonalnej pomocy. Zdecydowanie polecam!


  11 sierpnia 2015
 62. Współpraca z Panem Jackiem opierała się na niesłychanym profesjonalizmie i rzetelności. Cały proces wnioskowania o kredyt przebiegł bardzo sprawnie i z ogromną dokładnością o każdy szczegół. Po otrzymaniu kredytu nadal mogę liczyć na pomoc ze strony Pana Jacka przy dalszych procedurach. Zaangażowanie Pana Jacka i zwykła życzliwość w stosunku do drugiej osoby zasługują na wielkie uznanie. Z całą odpowiedzialnością polecam i życzę wszystkim Państwu takich ludzi na swojej drodze jak Pan Jacek.


  22 lipca 2015
 63. Serdecznie polecam Pana Jacka Kura jako doradcę kredytowego. Doskonała orientacja na rynku finansowym, wysokie kompetencje, skuteczność działania, pełne zaangażowanie jak również miła atmosfera towarzysząca w czasie współpracy zasługują na najwyższe uznanie i pochwałę. Wszystkim Państwu, potrzebującym pomocy w spełnieniu marzenia o własnym mieszkaniu polecam skorzystanie z usług Pana Jacka.


  17 czerwca 2015
 64. Miałam okazję współpracować z Panem Jackiem Kurem wielokrotnie.
  Za każdym razem współpraca była na niezmiennie wysokim i profesjonalnym poziomie.
  Został przez mnie polecony moim znajomym i zwroty z tej współpracy również były bardzo pozytywne.
  Polecam Pana Jacka Kura osobom, które cenią sobie wysokie kwalifikacje, wiedzę i indywidualne podejście do klienta.
  Pan Jacek Kur zawsze szuka najlepszych rozwiązań dla klientów i służy wsparciem od początku do końca procesu kredytowego


  15 czerwca 2015
 • Profesjonalizm, punktualność, wiedza, kompetencja, dobra organizacja.

  Agnieszka Witkowska (32 lata, właściciel firmy Creatiwo)
  To słowa, które najlepiej opisują osobę Pana Jacka. Jeżeli szukasz doradcy, który przeprowadzi cię bezboleśnie przez labirynt formalności i kruczków bankowych, szukasz człowieka godnego zaufania, szczerego i odpowiedzialnego - to Pan Jacek Kur jest najlepszym wyborem.  
 • Profesjonalne podejście do klienta, wielkie doświadczenie i dyspozycyjność.

  Michał i Magdalena Dykiel (28 lat, Programista i Rehabilitantka, Warszawa)
  Pan Jacek dobrał do naszej sytuacji odpowiedni plan działania, skutecznie sterował przebiegiem procesu, a już po podpisaniu umowy z bankiem monitorował do samego końca wypłatę transz. Wszystko przy naszym minimalnym wysiłku i w przyjaznej atmosferze. Bez żadnych wątpliwości skorzystamy z doradztwa Pana Jacka również przy okazji ubezpieczania nieruchomości.
 • Wielkim plusem była walka z bankami o jak najlepsze warunki kredytu.

  Artur Sotomski (28 lat, Specjalista ds. Sprzedaży)
  W przypadku mojego trudnego i zawiłego kredytu, sumiennie i profesjonalnie przeprowadził mnie przez cały jego proces i zakończył się on sukcesem. Umowa kredytowa nie jest łatwą umową jeżeli chodzi o zapisy i jego język, a dzięki podejściu Pana Jacka nie miałem żadnych problemów żeby ją zrozumieć i zatwierdzić.
 • Możemy bez wątpienia stwierdzić…

  Kasia i Karol Miodyńscy (34 lata, Project Manager i IT Manager)
  W końcu trafiliśmy na osobę, która jest godna zaufania, posiada doskonałą wiedzę, znajomość rynku oraz ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Pan Jacek kierował się naszym dobrem i szanował nasze decyzje, pomysły, a jednocześnie potrafił nie raz wyprowadzić z błędu i skierować na właściwe tory myślenia.