Od 15 lat pomagam singlom, parom i rodzinom w podejmowaniu trudnych decyzji związanych z zakupem oraz kredytowaniem nieruchomości.

0+
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
0+
MILIONÓW ZŁOTYCH WSZYSTKICH ZREALIZOWANYCH KREDYTÓW
0+
MILIONÓW ZŁOTYCH ODSETEK ZAOSZCZĘDZONYCH PRZEZ KLIENTÓW
0
WSPÓŁPRACUJĄCYCH BANKÓW

POKRÓTCE…

Od ponad 15 lat…

…pomagam w podjęciu trudnych decyzji związanych z wyborem najlepszej oferty kredytu hipotecznego. Jestem wysoko oceniany przez Klientów, czego wyrazem są liczne pozytywne opinie zamieszczone w internecie.

Pomagam znaleźć odpowiedź na najważniejsze pytania: Jak wybrać dla siebie najlepszy kredyt hipoteczny? Czym się kierować przy wyborze kredytu hipotecznego? Jak uniknąć problemów i stresu przy staraniu się o kredyt?

Dzięki wieloletniemu praktycznemu doświadczeniu posiadam istotną w skali kraju wiedzę oraz kompetencje, które pozwalają mi na precyzyjną ocenę ofert bankowych, jak i negocjowanie dla Państwa najlepszych warunków kredytowania.

Jestem bardzo dumny

…z faktu, że za rzetelność i zaangażowanie, byłem w swoim fachu wielokrotnie nagradzany. Współpracując niezależnie aż z 25 bankami, mam możliwość dzielenia się z Państwem zarówno tym dorobkiem, jak również obiektywnym wsparciem w sprawnej organizacji kredytu hipotecznego.

Dobieram dla Państwa najkorzystniejszy kredyt spośród 25 banków, które reprezentuje. Moja pomoc jest dla Państwa bezpłatna. Za swoją pracę otrzymuję wynagrodzenie od banków, z którymi współpracuję.

Dodatkowe korzyści dla Państwa to bezpłatne sprawdzenie stanu prawnego kupowanej nieruchomości, negocjacje z deweloperami, gromadzenie dokumentacji niezbędnej do uzyskania kredytu, zniżki u notariuszy i rzeczoznawców.

Mam nadzieję, że będę miał również przyjemność pomóc Państwu w podjęciu tak ważnej życiowo decyzji.

Telefon:

Pon – Pt: 9.00 – 19.00

Sobota: 9.00 – 15.00

600 010 220

W sytuacjach bardzo pilnych, również możecie Państwo na mnie liczyć.