Od ponad 15 lat pomagamy singlom, parom i rodzinom w podejmowaniu trudnych decyzji związanych z zakupem oraz kredytowaniem nieruchomości

0+
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
0+
MILIONÓW ZŁOTYCH WSZYSTKICH ZREALIZOWANYCH KREDYTÓW
0+
MILIONÓW ZŁOTYCH ODSETEK ZAOSZCZĘDZONYCH PRZEZ KLIENTÓW
0
WSPÓŁPRACUJĄCYCH BANKÓW

POKRÓTCE…

Od ponad 15 lat…

…ułatwiamy podjęcie trudnych decyzji związanych z wyborem najlepszej oferty kredytowej. Centrum Kredytów Hipotecznych jest wysoko oceniane przez klientów, czego wyrazem są liczne pozytywne opinie zamieszczone w internecie.

Pomagamy znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania: Jak wybrać najlepszy kredyt hipoteczny dla siebie? Czym się kierować przy szukaniu ofert? Jak uniknąć problemów i stresu przy staraniu się o kredyt?

Dzięki wieloletniemu praktycznemu doświadczeniu mamy istotną w skali kraju wiedzę oraz kompetencje, które pozwalają nam zarówno na precyzyjną ocenę ofert bankowych, jak i negocjowanie dla Was najlepszych warunków.

Jesteśmy bardzo dumni

…z faktu, że Jacek Kur pracujący przez wiele lat jako doradca kredytowy a obecnie prowadzący Centrum Kredytów Hipotecznych był wielokrotnie nagradzany za rzetelność i zaangażowanie. Współpracując niezależnie z aż 20 bankami, mamy możliwość dzielenia się z Wami nie tylko tym dorobkiem, lecz także obiektywnym wsparciem w sprawnej organizacji kredytu hipotecznego.

Dobieramy dla Was najkorzystniejszy kredyt spośród ofert 20 banków, które reprezentujemy. Nasza pomoc jest dla Was bezpłatna. Za swoją pracę otrzymujemy wynagrodzenie bezpośrednio od banków.

Dodatkowo, bezpłatnie sprawdzamy stan prawny kupowanej nieruchomości, negocjujemy z deweloperami, gromadzimy dokumentację niezbędną do uzyskania kredytu, a także uzyskujemy dla Was zniżki u notariuszy i rzeczoznawców.

Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli przyjemność pomóc Wam w wyborze idealnie dopasowanego kredytu.

Telefon:

Pon – Pt: 8.00 – 18.00

Sobota i niedziela: nieczynne

600 010 220

Możecie na nas liczyć także w bardzo pilnych sytuacjach.