Opinie Kredytobiorców - Doradca Kredytowy Online

Doradca Kredytowy Online

Blisko 300 pięciogwiazdkowych opinii, niezliczone podziękowania, a nawet uściski.

Opinie Google - Doradca Kredytowy Online

DOSKONAŁA
179 opinii na
Rafał Radzikowski
Rafał Radzikowski
21/12/2023
Powiem po prostu, że oprócz fachowej wiedzy, która posiada Pan Jacek jest również komunikatywny i dyspozycyjny. Poprowadził całą sprawę kredytu hipotecznego od początku do końca, regularnie dając informacje na jakim jesteśmy etapie i udzielał potrzebne wsparcie gdy było to potrzebne. Polecam :)
Jagoda Bajsert
Jagoda Bajsert
21/12/2023
Pan Jacek to nie tylko świetny doradca, ale też osoba, która naprawdę troszczy się o swoich klientów. Mi bardzo pomógł, choć sprawa nie była taka prosta. Polecam z całego serca!
Paulina Czarny
Paulina Czarny
20/12/2023
Pan Jacek pomógł nam przy uzyskaniu kredytu BK2%, o wszystkim informował na bieżąco, odpowiadał bez problemu na wszystkie nasze pytania i wątpliwości. Bardzo polecam współpracę z Panem Jackiem! 😊
Julia Grzelińska
Julia Grzelińska
19/12/2023
Pan Jacek to prawdziwy profesjonalista z wyjątkowym podejściem do klienta. Jego troska i zaangażowanie odegrały kluczową rolę podczas naszej współpracy, która przyczyniła się do spełnienia naszego marzenia o własnym domu. Zdecydowanie polecamy!
Michalina Tafil
Michalina Tafil
11/12/2023
Z Panem Jackiem Kurem uzyskanie kredytu było proste i zrozumiałe. Doceniamy przede wszystkim jego cierpliwość i umiejętność wyjaśniania skomplikowanych kwestii. Przez cały czas czuliśmy się zaopiekowani. Wkrótce odbiór kluczy do mieszkania !
Andrzej Ropa
Andrzej Ropa
10/12/2023
Fantastyczna współpraca z Panem Jackiem! Wszystkie etapy uzyskania kredytu przebiegły gładko, a jego profesjonalizm i zaangażowanie były dla nas kluczowe. Dzięki temu możemy się cieszyć nowym mieszkaniem :)
Rafał A
Rafał A
09/12/2023
Serdecznie polecam skorzystanie z usług Pana Jacka. Cały proces uzyskania kredytu przebieg bardzo sprawnie. Dzięki zaangażowaniu, cierpliwości, ogromnej wiedzy i wsparciu Pana Jacka czułem się zaopiekowany i bezpieczny na każdym etapie procesu. Rozwiewał wątpliwości i doradzał o każdej porze. Super kontakt, indywidualne podejście do klienta i empatia Pana Jacka pozwoliły oszczędzić mi dużo stresu.
Łukasz Wójcik
Łukasz Wójcik
23/11/2023
W tym roku rynek przeżywał kredytowy szał związany z programem Bezpieczny Kredyt 2%. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu Pana Jacka bez żadnych problemów i w bardzo szybkim terminie przeszliśmy wszystkie procedury związane z uzyskaniem kredytu i dzięki jego pracy możemy cieszyć się nowym mieszkaniem. Bardzo polecam.

Katarzyna Szwaja
Katarzyna Szwaja
11/06/2022
poleca
Jak szukasz profesjonalnego doradcy - to polecam. P. Jacek to super profesjonalista. Wszystko zrobione pod klienta. To mój kolejny kredyt hipoteczny załatwione przez pana Jacka. Dziękujemy 🙂
Mariusz Godleś
Mariusz Godleś
21/02/2022
poleca
Współpraca z Panem Jackiem przebiegła pomyślnie, co nie powinno dziwić, biorąc pod uwagę ilość pozytywnych opinii. Widać że mamy do czynienia z osobą posiadającą spore doświadczenie.
Maciek Kursa
Maciek Kursa
19/02/2022
poleca
Bardzo profesjonalna pomoc. Pan Jacek odpisuje na maile nawet w nocy, bardzo polecam.
Adam Kołacz
Adam Kołacz
23/09/2021
poleca
Pełny profesjonalizm ze strony Pana Jacka i kontakt z nim praktycznie 24/7 sprawiły, że nie poleciłbym nikogo innego do spraw kredytów!
Weronika Gut
Weronika Gut
05/09/2021
poleca
Bardzo profesjonalna i konkretna pomoc. Ogromna dostępność – Pan Jacek zawsze oddzwania i sprawnie odpisuje na maile. Mimo pozytywnej decyzji z jednego banku, Pan Jacek poinformował nas o możliwości złożenia wniosków w drugim banku (zmieniły się warunki wstępne), w związku z czym otrzymaliśmy kredyt w drugim banku na lepszych warunkach. Polecam w stu procentach.
Robert Jakubowski
Robert Jakubowski
06/07/2021
poleca
Pan Jacek jest bardzo profesjonalny, dobrze ocenia sytuacje, a sam czas na formalności skraca do minimum.
Marcin Martyniuk
Marcin Martyniuk
26/05/2021
poleca
Polecam! Z pomocą Pana Jacka, cały proces uzyskania kredytu przebiegł prawie jak wyjście do sklepu i wzięcie towaru z półki. Pełen profesjonalizm, wzorowy kontakt, na każdym etapie starania się o kredyt dokładnie widziałem co należy zrobić i dlaczego, a wszystko to przebiegało w miłej i kulturalnej atmosferze. Panie Jacku, daję w pełni zasłużoną piątkę! :) Pozdrawiam.
Robert Rogiński
Robert Rogiński
19/05/2021
poleca
Pan Jacek Kur wykazał się pełnym profesjonalizmem. Było to moje kolejne spotkanie ws kredytu mieszkaniowego. Przy pierwszej próbie Pan Jacek uczciwie przedstawił sytuację, iż w moim przypadku, powodzenie sfinansowania nieruchomości przez banki nie jest pewne. Pozwoliło mi to na lepsze przygotowanie mojej zdolności. Ponowy kontakt po dwóch latach, zdawał się jakbyśmy kontynuowali rozmowę następnego dnia. Na każdym etapie z Panem Jackiem spotkałem się z miłą, rzeczową i błyskawiczną komunikacją bez zbędnych dodatków absorbujących czas. Nieruchomość sfinansowana przy najkorzystniejszej dla mnie ofercie. Dziękuję za pomoc i w 100% polecam!
Laura Wydro
Laura Wydro
11/05/2021
poleca
Bardzo polecam współpracę z Panem Jackiem! Pełen profesjonalizm, bardzo dobra znajomość warszawskiego rynku nieruchomości, dostępność pod mailem niemal 24/7. Pan Jacek sprawił, że proces ubiegania się o kredyt był niezwykle prosty i przyjemny 😊
Klaudia Makar
Klaudia Makar
19/03/2021
poleca
Pomoc Pana Jacka okazała się nieoceniona, doradztwo na najwyższym poziomie! Każdemu, kto zastanawia się nad kredytem poleciłabym usługi Pana Jacka. Serdecznie dziękuję i polecam!

Jeśli jesteś moim klientem

Podziel się opinią o mnie oraz moich usługach na Google lub Facebook. Dziękuję!

Ponadto, jestem wdzięczny za dziesiątki bezpośrednich poleceń i podziękowań moich klientów…

Karolina Wiśniewska:

Współpraca z Panem Jackiem opierała się na niesłychanym profesjonalizmie i rzetelności. Cały proces wnioskowania o kredyt przebiegł bardzo sprawnie i z ogromną dokładnością o każdy szczegół. Po otrzymaniu kredytu nadal mogę liczyć na pomoc ze strony Pana Jacka przy dalszych procedurach. Zaangażowanie Pana Jacka i zwykła życzliwość w stosunku do drugiej osoby zasługują na wielkie uznanie. Z całą odpowiedzialnością polecam i życzę wszystkim Państwu takich ludzi na swojej drodze jak Pan Jacek.

Magdalena, prawnik:

Serdecznie polecam Pana Jacka Kura jako doradcę kredytowego. Doskonała orientacja na rynku finansowym, wysokie kompetencje, skuteczność działania, pełne zaangażowanie jak również miła atmosfera towarzysząca w czasie współpracy zasługują na najwyższe uznanie i pochwałę. Wszystkim Państwu, potrzebującym pomocy w spełnieniu marzenia o własnym mieszkaniu polecam skorzystanie z usług Pana Jacka.

Joanna, l.41, prawnik:

Miałam okazję współpracować z Panem Jackiem Kurem wielokrotnie. Za każdym razem współpraca była na niezmiennie wysokim i profesjonalnym poziomie. Został przez mnie polecony moim znajomym i zwroty z tej współpracy również były bardzo pozytywne. Polecam Pana Jacka Kura osobom, które cenią sobie wysokie kwalifikacje, wiedzę i indywidualne podejście do klienta. Pan Jacek Kur zawsze szuka najlepszych rozwiązań dla klientów i służy wsparciem od początku do końca procesu kredytowego

Magdalena Trzepizur:

Pan Jacek jest profesjonalistą w każdym calu! Służy wsparciem na każdym etapie procesu, cierpliwie wyjaśnia, pomaga załatwić wszystkie formalności i szuka jak najlepszych dla klienta rozwiązań. Dzięki wiedzy i doświadczeniu Pana Jacka, kredyt hipoteczny udało się załatwić na czas praktycznie bezstresowo. Z pewnością raz jeszcze skorzystałabym z jego profesjonalnej pomocy. Zdecydowanie polecam!

Paweł Wieteska:

Rzeczowo i w pełni profesjonalnie. Dokładna znajomość ofert banków, algorytmów postepowania w każdym z nich i troskliwa opieka włącznie z podpisaniem umowy a nawet później. Postepując zgodnie z sugestiami pana Jacka uzyskaliśmy kredyt w 4 tygodnie 🙂serdecznie polecam

Magdalena Leszczyńska:

Pan Jacek Kur jest świetnym ekspertem, osobą skrupulatną i uporządkowaną. Pomógł mi znaleźć najlepszy kredyt hipoteczny i przeprowadził mnie przez żmudną procedurę pozyskania kredytu. Jego wiedza i znajomość rynku usług finansowych są imponujące. Polecam Pana Jacka każdemu, kto musi skorzystać z usług finansowych i czuje się zagubiony w ich gąszczu.

Monika Latek:

Absolutny profesjonalizm połączony z indywidualnym podejściem do klienta. Pan Jacek gwarantuje sprawne przebrnięcie przez skomplikowane formalności kredytowe. Cechuje go rzetelne i fachowe podejście, pełne zaangażowania i cierpliwości w wyjaśnianiu wszystkich czasami nawet zawiłych aspektów. Współpraca z Panem Jackiem to prawdziwa przyjemność. Polecam w 100%.

Anna i Artur Białeccy:

Pan Jacek Kur jako specjalista od spraw kredytów został nam polecony w momencie, kiedy planowaliśmy zakup nowego domu. Kiedy przedstawiliśmy mu naszą sytuację finansową, plany zawodowe, a szczególnie terminy w jakich musimy zamknąć całą procedurę pozyskania kredytu hipotecznego, stwierdził, że „będzie ciekawie!” I było…! Choć dreszczyk emocji towarzyszył nam przez cały czas, to dzięki dyplomacji, profesjonalizmowi, kulturze osobistej, a przede wszystkim ogromnemu doświadczeniu pana Jacka, czuliśmy się bezpiecznie i cierpliwie czekaliśmy na pozytywną decyzję banku. Plan został zrealizowany w 100%! Wartością dodaną były lepsze warunki umowy, które Pan Jacek dla nas dodatkowo wynegocjował! Z przyjemnością polecamy usługi Pana Jacka Kura jako osobistego doradcy finansowego i skutecznego profesjonalisty!

Piotr:

Pan Jacek jest profesjonalistą. Radzi sobie nawet z najbardziej niezorganizowanymi klientami, wyręczając ich w koniecznych czynnościach. Osobiście dba o każdy szczegół procesu uzyskania kredytu, doprowadzając do szczęśliwego finału. Profesjonalizm, rzetelność, takt, cierpliwość i gruntowna znajomość rynku usług finansowych, to tylko niektóre cechy Pana Jacka. Gorąco polecam jego usługi .

Mariusz G.:

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pan Jacek pomógł mi w uzyskaniu kredytu mieszkaniowego w skomplikowanym stanie faktycznym, lecz wykazał się przy jakże ważne indywidualne podejście do każdej sprawy. W pełni polecam Jego usługi.

Kamila Kosiorek i Łukasz Pelc:

Nasza współpraca z Panem Jackiem rozpoczęła się bardzo intensywnie i nie byliśmy jednym z łatwiejszych przypadków dla Doradcy Kredytów Hipotecznych. Pan Jacek już od pierwszych dni ciężko pracował. Nasza sytuacja była o tyle dobra, że pomimo dużego i dość drogiego mieszkania, a młodego wieku - mieliśmy zdolność i brak innych zobowiązań. Rzadko kiedy ma się okazję do współpracy z tak obrotną i inteligentną osobą. Pan Jacek jest niezwykle sumienny, skrupulatny, dokładny, obowiązkowy i pracowity !!! Tak naprawdę z zamkniętymi oczami moglibyśmy powierzyć mu naszą sprawę, a i tak jesteśmy pewni, ze dopiąłby ją do końca bez problemów. Pan Jacek informował nas na bieżąco, w każdej (nawet najmniejszej kwestii), konsultując z nami ostateczna decyzję. Każda rada z Jego strony była cenna i poprawna. Nawet nie obarczał nas "transportem" dokumentów (których było sporo), najważniejsze zawioził osobiście. Godna uwagi jest także tabelka porównująca oferty, którą stworzył sam i nareszcie mogliśmy w jasny/przejrzysty sposób przeanalizować każdy wariant. To było bardzo ważne, podejmując tak istotne decyzje w życiu. Jedynego czego możemy żałować to fakt, że tak późno do Niego trafiliśmy ! 🙂Współpraca z Panem Jackiem to czysta przyjemność połączona z profesjonalizmem i nutą uśmiechu 🙂 Zasługuje na order w swoim zawodzie !!! Polecamy każdemu bez zastanowienia !

Michał & Monika:

Jesteśmy przekonani, że każdy kto zdecyduje się na współpracę z Panem Jackiem przy „projekcie” kredyt hipoteczny, trafi do jednego z najlepszych specjalistów z branży doradztwa kredytowego.Przez cały okres załatwiania formalności związanych z ubieganiem się o kredyt hipoteczny doświadczaliśmy nie tylko profesjonalizmu i gruntownej znajomości rynku usług finansowych, ale uzyskaliśmy również wiele dowodów prawdziwie partnerskiego i indywidualnego podejścia, popartych życzliwością i wyrozumiałością.Serdecznie polecamy!

Edyta i Michał Dobrzyńscy:

Serdecznie dziękujemy Panu Jackowi za świadczenie usług na najwyższym poziomie. Pan Jacek to kompetentny, pomocny i słowny specjalista. Przez cały okres współpracy wykazywał się dużym profesjonalizmem, cierpliwością oraz optymizmem 🙂 Z czystym sumieniem polecam współpracę z Panem Jackiem!

Emilia Oman:

Wszystkim niezdecydowanym polecam kontakt z Panem Jackiem - po pierwszym spotkaniu na pewno zdecydujecie się na współpracę. Podczas całej procedury kredytowej Pan Jacek służył pomocą na każdym etapie, odpowiadał na każde pytanie i wyjaśniał wszelkie wątpliwości. Szybko, sprawnie i co najważniejsze na najlepszych możliwych warunkach.Dziękuję i polecam!

Michał i Emilia Oman:

Do Pana Jacka trafiliśmy trochę z przypadku i trochę z polecenia. Dokonywaliśmy nietypowego zakupu nieruchomości, ale nie stanowiło to żadnego problemu. Pan Jacek wykazał się ogromnym profesjonalizmem i szybko przedstawił nam najlepszą ofertę, doskonale tłumacząc nam wszystkie jej szczegóły, w czym pomocna okazała się tabelka (zestawienie ofert banków), którą Pan Jacek sporządzał razem z nami na pierwszym spotkaniu. Jest to doskonałe rozwiązanie, które w szybki sposób potrafi zobrazować szczegół ofert i ujawnić plusy i minusy poszczególnych ofert.Po wyborze banków i złożeniu wniosków na bieżąco nas o wszystkim informował, na każdym etapie procedury byliśmy w stałem kontakcie, bez względu na porę dnia.Taka współpraca to sama przyjemność, zwłaszcza jeśli mogliśmy współpracować z takim profesjonalistą jakim jest Pan Jacek.Myślę, że dzięki Panu Jackowi nie tylko otrzymaliśmy dobry kredyt, ale również pozyskaliśmy istotną wiedzę.Dziękuję i szczerze polecam Pana Jacka jako jednego z najlepszych specjalistów z branży doradztwa kredytowego.

Edyta Tylczyńska:

To był mój pierwszy zakup mieszkania i pierwszy kontakt z doradcą kredytowym. Trafiłam do pana Jacka z polecenia i był to strzał w dziesiątkę:) Dostałam rozpisane w tabelce oferty poszczególnych banków w taki sposób że łatwo było je porównać i łatwo można było zdecydować które z nich są warte zainteresowania. Poza tym pan Jacek jest bardzo profesjonalny w tym co robi, skrupulatny, dokładny, a są to cechy niebagatelne w tym zawodzie. Poświęcił mi tyle czasu ile go potrzebowałam, dając jednocześnie poczucie że sprawa doboru jak najlepszej oferty jest dla niego równie ważna jak dla mnie. Poza tym czułam że wszystkie działania związane z dokumentami dla banku są dopięte na przysłowiowy ostatni guzik. Podsumowując - polecam doradztwo pana Jacka, sama - jeśli będę miała potrzebę skorzystać z takiej pomocy - wrócę do niego z największą przyjemnością:)

Zbigniew Kargul:

Naszą „przygodę” z zakupem własnego domu oraz pozyskaniem kredytu hipotecznego rozpoczęliśmy z Panem Jackiem w listopadzie ub.r., gdy nawet jeszcze nie mieliśmy wybranego domu do kupna. Kilkanaście godzin temu bank wypłacił nam kredyt, a kilka dni wcześniej z podpisaliśmy akt notarialny zakupu długo oczekiwanego domu. Tzw. międzyczas to długie godziny rozmów w różnej porze dnia i tygodnia w poszukiwaniu najlepszego oraz skutecznego rozwiązania. Temat był nie tylko dla nas, ale również dla p. Jacka lekko niestandardowy. Mimo to dzięki Jego dobremu wyczuciu, dużemu doświadczeniu i profesjonalizmowi udało się wspólnie opracować plan działania, a później skutecznie go zrealizować. Napotkaliśmy różne trudności po drodze, ale p. Jacek konsekwentnie wspierał nas w dążeniu do celu, pytając, szukając i konsultując scenariusze rozwiązywania tych przeciwności także z innymi zaufanymi osobami. Bywało, że wcielał się w kuriera pomiędzy oddziałami banku, by przyśpieszyć proces w ramach samego banku. Niektóre dokumenty sam załatwiał i dostarczał za nas do banku. Trzymał „rękę na pulsie”, gdy wniosek był procedowany w banku i na bieżąco informował nas o postępach. Pisał, również wtedy, gdy ze strony banku była cisza, przewidując co może się w danym momencie dziać – i wydaje mi się, że miał rację. Napisałem na początku „przygodę”, bo współpraca z p. Jackiem to coś więcej niż kupno domu i pozyskiwanie kredytu. Na koniec pozostaje dopisać: Polecamy współpracę z p. Jackiem !

Faustyna Jarosińska:

Serdecznie polecam współpracę z Panem Jackiem Kur!W trakcie pracy nad moim kredytem hipotecznym, Pan Jacek nie tylko polecił najlepszą na rynku ofertę, dokładnie wyjaśnił dlaczego ta oferta jest najlepsza, cierpliwie odpowiadał na moje niekończące się pytania, ale również dokładnie porównał z innymi ofertami dostępnymi na rynku i bardzo dokładnie zracjonalizował porównanie.Pan Jacek przez cały czas trzymał rękę na pulsie i wspomagał we współpracy i komunikacji z deweloperem oraz bankiem. Za co dziękuję, ponieważ nie miałam dostatecznie dużo czasu, żeby nad pewnymi kwestiami czuwać na bieżąco. W moim przypadku było to również bardzo istotne, ponieważ czas odgrywał bardzo istotną rolę: w bardzo krótkim czasie zdecydowałam na zakup mieszkania i zależało mi na jak najlepszych warunkach przy równocześnie jak najszybszym zamknięciu umowy z deweloperem. Właśnie dzięki współpracy z panem Jackiem, cała transakcja przebiegła absolutnie bezstresowo.Panie Jacku – za powyższe serdecznie dziękuję i do zobaczenia przy okazji kupna kolejnego mieszkania.

Jacek Sobechowicz:

Bardzo kompetentna obsługa. Moja rola ograniczała się praktycznie do wyboru spośród zaoferowanych rozwiązań i podpisania umowy, całą reszta zajął się Pan Jacek. Polecam

Agnieszka i Jacek:

Bardzo kompetentny doradca, w zasadzie wszystko zrobił za nas. naszym zmartwieniem był jedynie wybór banku i podpisanie umowy kredytowej reszta zajął się w 100%. Szczerze bardzo polecam

Anna i Krzysztof:

Bardzo profesjonalne podejście, polecam w 100%. Konsultowaliśmy kredyt hipoteczny z innym doradcą finansowym, ale poziom obsługi i przejrzystość oferty była nie do porównania. Bardzo podoba mi się prostota przedstawienia oferty - co/kiedy/czemu trzeba zapłacić, co najbardziej się opłaca, z czego można zrezygnować itd. Otrzymaliśmy odpowiedzi na wszystkie, nawet te pozornie oczywiste pytania. Polecam wszystkim znajomym, a jeżeli w przyszłości będziemy się decydować na zakup innego mieszkania na pewno wrócimy do Pana Jacka.

Aleksandra i Bartosz:

Trafiliśmy do Pana Jacka Kura w momencie już podpisanej umowy przedwstępnej kupna domu i z negatywną decyzją banku, który wcześniej zapewniał nas o pełnej zdolności kredytowej. Pan Jacek Kur sprawdził się w naszym trudnym przypadku bez zarzutu. Od pierwszego, telefonicznego kontaktu i dalej, aż do finału naszej sprawy otrzymywaliśmy bardzo fachową i kompleksową pomoc. A do tego wysoka kultura osobista i życzliwość Pana Jacka sprawia, że z przyjemnością, a nie w stresie zdobywa się w kredyt hipoteczny. Dzisiaj mieszkamy we własnym domu, za co jesteśmy Panu Jackowi bardzo wdzięczni.

Katarzyna Paszkiewicz i Tomasz Śliwowski:

Pana Jacka Kur poznałam ponad dwa lata temu jak stałam się o swój pierwszy kredyt na własne mieszkanie, samotna mama i wiele innych kłód pod nogi ...ale efekt końcowy mam - mieszkam już dwa lata. Mając w pamięci b.dobrą współprace i wsparcie w działaniach jakie od Pana Jacka otrzymałam wtedy, ponownie zwróciłam się o jego pomoc niedawno, gdyż z moim partnerem rozpoczęliśmy spełniać marzenia związane z własnym wspólnym nowym domem. Kredyt otrzymaliśmy w przeciągu dwóch miesięcy. Co ważne Pan Jacek słucha co się do niego mówi, stara się znaleźć rozwiązanie na miarę naszych możliwości, tak aby kredyt pozwałam żyć i nie rezygnować z codziennych przyjemności. Szybkie konkretne spotkania, każde z nas wiedziało co ma zebrać (jakie dokumenty) nad czym się zastanowić. Terminowość, fachowość i profesjonalizm z dużą dawka sympatycznego podejścia do klienta. POLECAM . Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Tomasz B.:

Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Jackiem w zakresie doradztwa kredytów hipotecznych. Bardzo szybko zweryfikował moje oczekiwania i dobrał świetną ofertę oraz pomógł wypełnić wnioski. Wszystko załatwione było bardzo sprawnie. Mało tego - doradził pewne rzeczy, o których w banku nie usłyszycie, ponieważ działa przede wszystkim na korzyść swoich klientów.

Karol:

Bardzo polecam Pana Jacka. Już na pierwszym spotkaniu odniosłem wrażenie, że jego znajomość rynku kredytów hipotecznych przewyższyła znajomość innych doradców, z którymi rozmawiałem. Pan Jacek zna szczegóły ofert lepiej niż inni, co pozwoliło mi wybrać najatrakcyjniejsza finansowo ofertę.

Magdalena Cieślak:

Profesjonalnie, rzetelnie, przyjacielsko. Takie słowa przychodzą mi do głowy jak myślę o naszej współpracy. Pan Jacek od razu budzi zaufanie swoim spokojem i znajomością procedur. Nasza sytuacja nie była standardowa a jednak udało się, mamy własne mieszkanie. Podczas całego procesu bardzo jasno tłumaczył jakie aktywności, dokumenty potrzebne są z naszej strony i czego możemy spodziewać się ze strony dewelopera, czy banku. Najbardziej zaskoczył nas bardzo pozytywny wynik negocjacji z bankiem, dzięki Panu Jackowi dostaliśmy warunki tak dobre, że nawet się nie spodziewaliśmy. Informacje o kolejnych etapach udzielania kredytu przychodziły od Pana Jacka szybciej niż od oddziału banku. Dziękuję za cierpliwość do naszych pytań i ogromne zaangażowanie z Pana strony. Widać, że ma Pan przyjemność ze swojej pracy, a to przekłada się na przyjemność pracy z Panem. Polecamy kontakt z Panem Jackiem każdemu, kto oczekuje wsparcia eksperta z ogromnym doświadczeniem oraz indywidualnym zaangażowaniem w jego sprawę.

Michał Zalewski:

Szybka sprawna i konkretna obsługa. sprawa doprowadzona do szczęsliwego zakończenia. Polecam

Ewa Szeląg:

Bardzo dobry kontakt, szybko i sprawnie przeliśmy przez wszystkie procedury. Pozytywna decyzja we wszystkich bankach. Pomoc także w kontakcie z deweloperem w celu uzyskania wszystkich niezbędnych dokumentów. Nikt z osób, które znam nie otrzymał tak szybko decyzji kredytowych współpracując z innymi doradcami czy starając się o kredyt na własną rękę. Polecam i Pozdrawiam.

M i G Kowalscy:

Zdecydowanie polecamy skorzystanie z usług pana Jacka Kura. Bardzo wysoko oceniamy jego profesjonalizm, zaangażowanie i otwartość. Szybko wyszukał najbardziej optymalne dla nas oferty, sprawnie przeprowadził nas przez poszczególne etapy procedury kredytowej, odpowiadał na każde pytanie i wyjaśniał wszelkie wątpliwości, towarzyszył również przy podpisywaniu umowy kredytowej. Sama procedura przebiegła bardzo szybko i pomyślnie, przy czym pozytywną decyzję kredytową otrzymaliśmy już po 4 dniach od złożenia wniosku.

Krystian Iwaniuk i Emilia Podbielska:

Pan Jacek to bardzo rzetelny i znający się na swoim fachu człowiek. Na każdym etapie starań o kredyt dostawaliśmy od niego solidną dawkę informacji co już zostało zrobione, na co jeszcze czekamy itd. Kredyt hipoteczny był dla mnie i mojej narzeczonej "czarną magią" a dzięki Panu Jackowi wszystko stało się dużo bardziej zrozumiałe, klarowne i nie takie straszne, jak sądziliśmy na początku 🙂 Pan Jacek bezboleśnie przeprowadził nas przez cały proces przyznawania kredytu i służył radą zawsze, kiedy tego potrzebowaliśmy. Polecamy go każdemu, kto gubi się w gąszczu papierków, nie ma czasu biegać od banku do banku i potrzebuje profesjonalnego doradztwa w kwestii kredytu.

Magda i Piotr P:

Bardzo profesjonalny, solidny i życzliwy. Ze wszech miar godny polecenia.

Marcin Olechowski:

Pełen profesjonalizm wraz z indywidualnym podejściem przy niskim angażowaniu czasu Klienta. W pełni polecam

Rafał Lewandowski:

Bardzo dobry kontakt i szybka oraz kompleksowa obsługa pośrednictwa w uzyskaniu kredytu. Pan Jacek w prosty sposób potrafił wyjaśnić skomplikowane niuanse kredytowania wieloetapowej transakcji nabycia nieruchomości. Otrzymaliśmy spory wachlarz różnych ofert kredytowych i dzięki doświadczeniu oraz wiedzy Pana Jacka wybraliśmy ten, który najbardziej spełniał nasze oczekiwania. Polecamy.

Krzysztof S.:

Profesjonalne i rzetelne podejście do Klienta. W każdej sytuacji pełna pomoc ze strony Pana Jacka. W moim przypadku napotkaliśmy kilka poważnych problemów ze strony Banku, ale doświadczenie Pana Jacka pomogło rozwiązać wszystko na czas. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i w pełni polecam przyszłym osobom. Satysfakcja gwarantowana.

Adam Tereszko:

Przygotowanie merytoryczne- 10/10 Znajomość rynku- 10/10 Dyspozycyjność- 10/10 Podejście do klienta 10/10 Fachowiec jednym słowem. Polecam ! 🙂

Beata Grzanko:

Gorąco polecam pomoc Pana Jacka wszystkim zabieganym i laikom w sprawach finansowych. Będziecie absolutnie profesjonalnie zaopiekowani. Wsparci zarówno prawną ekspertyzą i wyjaśnieniami oraz operacyjnym prowadzeniem spraw.

Julia i Massimo:

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z panem Jackiem. Wszystkie kwestie wyjaśniał nam w bardzo zrozumiały, konkretny sposób, działał szybko i profesjonalnie. Czuliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach. Szczerze polecamy!

Monika Makowska:

Profesjonalista w swoim fachu, co więcej - przesympatyczny Doradca. Pan Jacek nie owija w bawełnę, od razu mówi jak się przedstawia sytuacja. Jasno tłumaczy procedurę wnioskowania o kredyt. Nie musiałam się martwić, że coś mnie ominęło bądź o czymś zapomniałam - wszystko miałam podesłane na maila, smsem bądź ustalone telefonicznie. Naprawdę rzadko spotyka się tak zaangażowane osoby w swoją pracę. Dla osób niezdecydowanych przy wyborze Doradcy Kredytowego - śmiało podpisuję się pod wystawioną oceną 🙂 POLECAM i DZIĘKUJĘ! 🙂

Paweł Dąbrowski:

Profesjonalnie doradzony kredyt hipoteczny, wyjaśnione wszystkie procedury, przedstawiona oferta zgodna z moimi wymaganiami, bez niepotrzebnego namawiania na inne produkty. Bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy.

Małgorzata i Aleksander:

Maksymalny profesjonalizm. Bardzo szerokie zrozumienie sytuacji klienta, ochota do wspólnych rozważań opcji (z Panem Jackiem – sama przyjemność, bo o kredytach – i o aktualnej sytuacji bankowo-rynkowej – wie bardzo dużo), niezwykła i godna wielkiego szacunku i wdzęczności troska o tę prywatną stronę przeżywania procesu załatwiania kredytu: Pan Jacek pisze maile i smsy z rzetelnymi sprawozdaniami z bieżących działań, ale również takie, których celem jest po prostu komfort klienta (i to zrozumiay bardzo głęboko i mądrze): że "najważniejsze jutro to...", że "tego państwo nie muszą, bo ja już się dowiedziałem", że "policzyłem jeszcze raz i wychodzi, że lepiej tę opcję" – doradca-marzenie. Polecamy każdemu, tak jak i nam polecono. Skutecznie, a sympatycznie. Konkretnie, a z życzliwością. Swobodnie i bez zadęcia – a z klasą. Dziękujemy!

Eugenia i Marek:

Pana Jacka polecił nam kolega z pracy i przyznam się szczerze, że jesteśmy w pełni zadowoleni z podejścia do sprawy i całego przebiegu procedury kredytu. Z ciekawości byliśmy u innych doradców kredytowych, dla własnego porównania i z czystym sumieniem mogę polecić Pana Jacka. Pełen profesjonalizm!

Karolina Cieślak:

Szczerze polecam współpracę z Panem Jackiem. Pełen profesjonalizm, pomoc w pokonaniu każdej przeszkody, błyskawiczne odpowiedzi na e-maile, smsy, telefony, cudowna umiejetność przełożenia prawniczego języka na zrozumiały dla laika. Przede wszystkim wiedza poparta doświadczeniem, dzięki czemu ze spokojem można przebrnąć przez wszystkie formalności. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie lepszego Doradcy. Trafiłam do Pana Jacka z polecenia i sama też będę z czystym sumieniem polecać.

Robert Barszcz:

Pan Jacek jest profesjonalistą w każdym calu i szczerze polecam jego usługi. Jeżeli kredyt hipoteczny to tylko u Pana Jacka Kur!!!

Mateusz Markowski:

Pan Jacek to z całą pewnością godny polecenia doradca hipoteczny. Ogromna wiedza, pełen profesjonalizm, w zasadzie nieograniczona dostępność dla klienta oraz fachowe i precyzyjne wyjaśnienia i odpowiedzi na wszelkie pytania to cechy, które przede wszystkim wyróżniają Pana Jacka. Wybór Pana Jacka zdecydowanie ułatwił i przyspieszył zakup własnego mieszkania. Serdecznie polecam.

Paweł Strzałkowski:

Zdecydowanie jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Jackiem. Profesjonalizm i doświadczenie to cechy Pana Jacka, które pozwoliły zakończyć szczęśliwie wszelkie formalności związane z kredytem w określonych terminach. Serdecznie polecam.

Monika i Karol:

Dzięki pomocy Pana Jacka udało nam się zakupić własne mieszkanie z kredytem w sytuacji z pozoru beznadziejnej i niemożliwej do rozwiązania. Pan Jacek to stuprocentowy profesjonalista! Jako jedyny nie zbył nas, dowiadując się jaka jest nasza sytuacja finansowa, co zrobiło nam już wcześniej kilku doradców. Dokonał niemożliwego. 🙂 Jego profesjonalne podejście, pomoc w zrozumieniu niezrozumianego, sprawia, że da się wyjść z sytuacji beznadziejnych. Bardzo polecamy współpracę z Panem Jackiem, ponieważ każdą sprawę traktuje z najwyższym priorytetem i jest godny zaufania, nie poddając spraw "walkowerem".

Patryk Piwowarczyk:

Polecam! Branie kredytów z Panem Jackiem to czysta przyjemność! Obsługa i realizacja na najwyższym poziomie. Znakomity Kontakt o każdej porze dnia i nocy 😉

Joanna i Sylwester:

Współpraca z Panem Jackiem to wielka przyjemność. Jest to osoba bardzo profesjonalna i rzetelna. Do swojej pracy podchodzi bardzo sumiennie i zawsze można liczyć na jego pomoc. Szczerze polecamy 🙂

Ewa i Maciej:

Trafiliśmy do Pana Jacka przypadkiem, ale teraz już wiemy, że lepiej trafić nie mogliśmy. Szukając nieruchomości z rynku wtórnego i będąc pod presją czasu chcieliśmy skupić się na wybraniu idealnej nieruchomości a jednocześnie uniknąć czasochłonnego porównywania i analizowania ofert kredytowych wszystkich banków. Wystarczyły dwa spotkania, aby Pan Jacek przedstawił propozycje najbardziej dopasowane do naszych oczekiwań i wyjaśnił punkt po punkcie, co należy zrobić żeby sprawnie uzyskać kredyt. Wszystko przekazane rzeczowo i w sposób zrozumiały dla finansowych laików. Zawdzięczamy mu też cenne informacje ile faktycznie może być warta upatrzona przez nas nieruchomość, co pomogło nam w negocjacjach cenowych ze sprzedającym. Wiedza, doświadczenie, rzetelność, terminowość. Do tego błyskawiczna reakcja na maile i telefony z nasuwającymi się w trakcie procedury kredytowej pytaniami. Profesjonalizm w każdym calu. To wszystko cechuje Pana Jacka. Jeśli będziemy się starać o kolejny kredyt, to na pewno z jego pomocą. Polecamy gorąco!

Michał i Andżelika:

Dostaliśmy kontakt do Pana Jacka od dewelopera, była to pierwsza osoba, z którą się skontaktowaliśmy w sprawie kredytu. Profesjonalizm, bezproblemowy kontakt oraz prostota z jaką wyjaśnił nam wszystkie zawiłości procedury kredytowej spowodował, że nie było potrzeby szukania kolejnego doradcy. Szczerze polecam Pana Jacka wszystkim, którzy potrzebują konkretnej i rzetelnej pomocy w wyborze najbardziej odpowiedniej oferty kredytowej.

Ania:

Pan Jacek jest wspaniałym człowiekiem, ma ogromną wiedzę, jest w stanie zaradzić każdej sytuacji, jest po prostu DOSKONAŁY, polecam każdemu kto chciałby wziąć kredyt hipoteczny

Jakub Domaradzki:

Wraz z małżonką polecamy Pana Jacka każdej osobie zastanawiającej się nad wyborem kredytu hipotecznego! Kilka spotkań w przyjemnej atmosferze, na której zostały nam wytłumaczone warunki i ukryte koszta dla wielu banków, a po zaledwie 4 tygodniach możemy się już cieszyć własnym "M". Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Pana Jacka w załatwienie kredytu pod klienta (a nie klienta pod kredyt), mogliśmy się zająć z żoną przyjemniejszą stroną kupna mieszkania - projektowaniem wnętrza i dobieraniem materiałów - kredyt w tym czasie załatwiał się "sam" 🙂

Paulina:

Profesjonalnie i rzetelnie. Duże zaangażowanie, szybki kontakt i skuteczna pomoc w przebrnięciu procedury kredytowej. Polecam.

Sebastian Kalemba:

Wielkie podziękowania za sprawne załatwienie kredytu i wszystkiego co się z tym wiąże. Jestem pod wielkim wrażeniem kompetencji, wiedzy, zorganizowania i chęci pomocy Pana Jacka. Rzadko miałem w przeszłości przyjemność współpracować z tak wiarygodnymi, rzetelnymi i uczciwymi osobami.

Edyta Marcin Prusińscy:

Jeśli ktoś się zdecyduje na kredyt hipoteczny, to tylko z Panem Jackiem. Świetny człowiek, profesjonalista, jest mistrzem w swoim fachu. Wszystko nam dokładnie wyjaśnił, wybrał dla nas najlepszą opcję z możliwych na rynku. Nam tylko pozostało podpisać umowę i podziękować z całego serca za pomoc. POLECAMY i pozdrawiamy Pana Jacka!!!

Anna i Paweł Dydejczyk:

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Rzeczowe wyjaśnienie zagadnień kredytu hipotecznego i optymalne dobranie oferty. W przeciwieństwie do innych doradców, z którymi mieliśmy do czynienia, pan Jacek w pełni skupił się na naszych wymaganiach, nie oferując dodatkowych i niepotrzebnych produktów finansowych.

Agnieszka I Darek:

Pełen profesjonalizm. Ogromna pomoc na każdym etapie kompletowania dokumentów, szczegółowe zajęcie się temat, wiedza i rzetelność 🙂 Wszystkie wątpliwości zostawały natychmiast rozwiewane, a cierpliwość podczas odpowiedzi na kolejne "trudne" pytanie godna pochwały! Szczerze polecamy 🙂

Oliwia Surman:

Pełen profesjonalizm świadczonych usług połączony z indywidualnym podejściem do klienta. Rzetelna i fachowa realizacja, zaangażowanie, terminowość, dyspozycyjność i cierpliwości. Współpraca z Panem Jackiem to prawdziwa przyjemność. Gorąco polecam !!!

Dominika Michalak:

Polecam, a mało kogo polecam 🙂 Profesjonalista, fachowiec i bardzo uprzejmy człowiek. Z Panem Jackiem kredyt hipoteczny to bardzo przystępna sprawa. Z usług korzystałam drugi raz i na pewno będę korzystać kolejne razy.

Łukasz Mróz:

Polecam Pana Jacka, jestem bardzo zadowolony z pomocy w uzyskaniu kredytu. Bardzo dobre podejście do klienta, rzetelność, fachowość, profesjonalizm. 5/5!!!

Iwona Zarzycka:

Pan Jacek to prawdziwy Profesjonalista w swojej dziedzinie. Kompetentny, rzetelny, z wielkim zaangażowaniem pomaga na każdym etapie kompletowania dokumentów. Współpraca z Panem Jackiem to czysta przyjemność. Serdecznie polecam każdemu kto potrzebuje profesjonalnego doradztwa w kwestii kredytu.

Edyta i Artur:

Dla wszystkich, którzy cenią swój czas i mają go stosunkowo niewiele oraz dla wszystkich, którym wydaje się, że umowa z bankiem jest napisana w zupełnie innym języku niż nasz ojczysty - gorąco polecamy skorzystanie z usług doradczych Pana Jacka. Mieliśmy bardzo dużo pytań - wszystko zostało nam wyjaśnione jasno i czytelnie. Dogodny termin umawiania spotkań, rzetelność i kompetencja. Przyjazna atmosfera pozwalała na spokojne zaznajomienie się z zawiłościami umowy o kredyt. Porównanie ofert banków sporządzone przez Pana Jacka pozwoliło nam wybrać najkorzystniejszą z nich. Polecamy!!!

Piotr P.:

Usługi Pana Jacka polecamy wszystkim osobą planujących wzięcie kredytu hipotecznego. Przeprowadził nas przez wszystkie zawiłości procesu kredytowego, od podstawowych informacji początkowych, aż po drobne detale i kwestie techniczne związane z pozyskaniem kredytowania. Podkreślenia wymaga również dostępność Pana Jacka i cierpliwość w odpowiadaniu na wszystkie pytania, których mieliśmy bardzo dużo.

Anna:

Mogę tylko powtórzyć opinię pozostałych klientów i jeszcze raz podkreślić pełen profesjonalizm Pana Jacka. Cierpliwie wyjaśnia wszystkie wątpliwości, pozostaje w ciągłym kontakcie na każdym etapie pozyskiwania kredytu, a jego pomoc usprawniła cały proces tak, że coś co wcześniej kojarzyło mi się z wyjątkowo stresującym zadaniem, okazało się być po prostu "spacerem po parku". Serdecznie polecam!

Marta Polkowska:

Bardzo profesjonalny doradca - polecam każdemu kto potrzebuje wsparcia w zakupie mieszkania. Pewnie, jasno i konkretnie przeprowadził mnie przez całą transakcję, na każdym kroku wiedziałam co i jak i jaki jest kolejny etap (od umowy przedwstępnej, przez wniosek aż do aktu notarialnego). W przypadku braku możliwości finansowania również bardzo szybko się o tym dowiedziałam bez zbędnego zaangażowania w inwestycję - Pan Jacek szybko i konkretnie nakreślił sytuację bez zbędnego ubarwiania. Polecam wszystkim, z Panem Jackiem zakup mieszkania to bułka z masłem:)

Hania i Adam:

Jak najbardziej polecam! Pan Jacek pomógł nam przejść przez niełatwą ścieżkę składania wniosków kredytowych przy samozatrudnieniu i dzięki jego pomocy udało się uzyskać kredyt. Szczególne słowa uznania należą się Panu Jackowi za słowność, rzetelność, kompetencję, szybkie odpowiadanie na wiadomości i cierpliwość w tłumaczeniu zawiłości kredytów hipotecznych.

Leszek Wolski:

Solidna Fachowa Rzetelna Szybka Pewna Zrozumiała Tak można opisać w skrócie jakość pracy, a właściwie pomocy p Jacka w zdobywaniu kredytu Arcymistrzy w kredytowych szachach POLECAM

Natalia Jodłowska:

Zdecydowanie godny polecenia profesjonalista z bardzo pozytywnym podejściem do klienta. Do tego duża dyspozycyjność i terminowość. Nieocenione wsparcie w trudnym procesie inwestycyjno-mieszkaniowym. Polecam z pełnym przekonaniem.

Szymon Jabrzyk:

Profesjonalista w 100%. Dostępny o każdej porze dnia i nocy, zawsze pomocny i tłumaczący wszystko od deski do deski. Pan Jacek pomógł mi przy wzięciu kredytu hipotecznego, zaprezentował wszystkie dostępne oferty, zwrócił uwagę na to na czym mi najbardziej zależy i czego się obawiam i wspólnie wybraliśmy optymalną propozycję. Otrzymałem dokładną rozpiskę niezbędnych dokumentów, które musiałem przygotować, a pan Jacek resztę zrobił za mnie. Bardzo serdecznie polecam.

Mikołaj Golubiewski:

Pan Jacek Kur niezwykle profesjonalnie i zwinnie poprowadził mnie przez procedury kredytowania. Trzeba dodać, że moje potrzeby były skomplikowane, a pan Jacek Kur na każdym kroku wykazywał się cierpliwością i życzliwością. Miał dla mnie dokładnie tyle czasu, ile potrzebowałem. Jeżeli będę miał kolejną potrzebę kredytu hipotecznego to z pewnością zgłoszę się do niego ponownie. Dziękuję!

Grzegorz Pabijan:

Bardzo, ale to bardzo profesjonalne podeście. Pierwszy mój kredyt hipoteczny i dzięki pomocy Pana Jacka, udało się przejść przez cały proces zakupu mieszkania wraz z decyzjami kredytowymi i uruchomieniem kredytu. Dzięki pomocy Pana Jacka, stres związany z zakupem nieruchomości był zdecydowanie mniejszy, wiedząc, że taka osoba czuwa na całym procesem kredytowym. Polecam Współpracę z Panem Jackiem

Sabina Stankevic:

Do Pana Jacka Kur zwróciłam się „na ostatni dzwonek”, chwilę po tym jak otrzymałam odmowę z kilku banków, do których wnioskował mój poprzedni dorada. Gdyż już miałam podpisaną umowę przedwstępną kupna mieszkania, nie miałam drogi powrtonej i postanowiłam sprawdzić jeszcze raz wszelkie możliwości z Panem Jackiem, teraz już wiem, że była to najlepsza z możliwych decyzji. Już po kilkunastu dniach miałam podpisaną umowę kredytową oraz klucze od mieszkania. Jestem niezmiernie wdzięczna za profesjonalne i indywidualne podejście do mojej sytuacji oraz za efektywne i skuteczne procedowanie we wnioskowaniu o kredyt. Teraz z uśmiechem na twarzy opowiadam przyjaciołom historię nadającą się na scenariusz filmu, a wszystkim bardzo serdecznie polecam współpracę z Panem Jackiem, gdyż jest to gwarancja sukcesu !!

Barbara Pajda:

Bardzo polecam współpracę z Panem Jackiem, gdyż jest kompetentnym, rzetelnym i skutecznym doradcą. Przez cały okres zaciągania kredytu byłam w kontakcie z Panem Jackiem, dzięki czemu zaoszczędziłam sporo czasu i ominął mnie stres. To był mój pierwszy kredyt hipoteczny, po pomoc w zaciągnięciu kolejnego na pewno ponownie zwrócę się do Pana Jacka.

Marzena S.:

Polecam Pana Jacka. Szczegółowo odpowiada na pytania i potrafi wybrać najkorzystniejszą opcję. Doradził nam gdzie najkorzystniej wziąć kredyt. Niezwykle miły i profesjonalny.

Bożena i Dariusz Nowaccy:

Bardzo dziękujemy za profesjonalną i sprawną obsługę, dzięki której wszystkie formalności zostały sfinalizowane w ściśle określonych ramach czasowych, bez pomocy Państwa nie byłoby to możliwe. Ponadto podkreślić należy wysoki poziom obsługi, kulturę osobistą powyżej przeciętnej zarówno Pana Jacka jak i Pana Artura,oczywiście pozostałych osób pracujących w biurze także. Dziękujemy i z pełną odpowiedzialnością polecamy innym.

Maciej:

Wszystkim polecam usługi Pana Jacka. Profesjonalnie i rzetelnie na każdym kroku. Przez cały proces byliśmy informowani o bieżącym stanie naszej sprawy i dalszych krokach.

Ewa Ławrynowicz:

Profesjonalna i miła obsługa. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Paweł z Warszawy:

Jeśli ktoś nie ma pojęcia o kredytach hipotecznych, to jak najbardziej polecam Pana Jacka. Profesjonalne podejście, znajomość rynku oraz ofert poszczególnych banków pozwala już przy pierwszym spotkaniu ocenić, czy jest szansa na kredyt. Wszystko od początku do końca wyjaśnione w przejrzysty sposób. Efektem jest otrzymany kredyt oraz własne mieszkanie. Jeszcze raz polecam.

Marta i Grzegorz:

Pan Jacek pomagał nam przy wyborze kredytu hipotecznego na zakup mieszkania. Jestesmy bardzo zadowoleni z otrzymanej pomocy. Każde nasze pytania i watpliwosci były wyjaśniane w całości i niemal od razu. Dzięki takiemu podejściu wybór kredytu nie wydaje sie taki trudny, gdyż posiada się wiedzę na temat plusów i ewentualnych minusów danej decyzji. Warto również dodac, że kontakt telefoniczny i meilowy z Panem Jackiem jest naprawdę bardzo dobry. Podsumowując, Pan Jacek to naprawdę godny polecenia doradca a przy tym przemiły człowiek.

Piotr P:

Po raz kolejny bardzo profesjonalnie i co najważniejsze skutecznie. Dziękuję

Urszula Napres:

Bardzo szybkie i bezstresowe załatwienie kredytu, miła atmosfera. Pełen profesjonalizm! Jeszcze raz bardzo dziękuje i polecam!

Agnieszka i Darek:

Bardzo polecamy. Nasz kredyt był bardzo trudny do pozyskania ale udało się. Ogromna pomoc i wsparcie na całym etapie pozyskania kredytu na wymarzony dom. dziękujemy! polecamy!

Michał R:

Gorąco polecam Pana Jacka! Proces pozyskiwania kredytu przebiegł bardzo sprawnie i bezstresowo, a przedstawione oferty kredytu były najlepsze na rynku.

Walid A.:

Doradztwo finansowe Pana Jacka zasługuje na najwyższą ocenę. W pełni odpowiednie wykwalifikowanie, dużo większe możliwości niż w banku, a także przyjazne podejście. Człowiek czuje się obsługiwany przez osobę na poziomie, która posiada pełną wiedzę w zakresie świadczonych usług. Polecam

Ela:

Profesjonalne podejście do tematu. Terminowość. Cierpliwość podczas zadawania nawet infantylnych pytań. Doskonały kontakt przez cały okres współpracy. Niezwykła kompetencja. Skrupulatność.

Marta i Maciej:

Pan Jacek Kur jest profesjonalistą w 100%. Pomaga przejść przez wszystkie etapy kredytowania bez stresu. Zawsze życzliwy i pomocny. Odpowiada na wszystkie pytania (nawet te banalne) i rozwiewa wszystkie wątpliwości. Z pewnością przy następnej inwestycji również skorzystam z usług Pana Jacka i będę go polecać wszystkim zainteresowanym

Barbara Alessandro:

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Jackiem Kurem. Na każdym etapie starania się o kredyt, dostaliśmy ogromną, natychmiastową i rzetelną pomoc! Pan Jacek dokładnie tłumaczył trudne, nieznane nam zagadnienia związane z kredytem oraz zakupem przez nas mieszkania. Kontakt z Panem Jackiem jest niezawodny, a cały proces kredytowy przebiegł szybko i przyjemnie(!).

Rafał Szymaszek:

Pan Jacek był bardzo pomocny i bardzo szybko odpowiada na wszelkie maile, współpraca z nim to czysta przyjemność, polecam!

Wojciech Cios:

W pełni profesjonalne podejście od początku do końca procesu, również w przypadku trudności, które wystąpiły partnerska współpraca. Bardzo dziękuję. Zdecydowanie polecam!

Kamil Sokół:

Jesteśmy ogromnie zadowoleni z współpracy z Panem Jackiem. Ogromny profesjonalizm, wiedza i doradztwo odnośnie kredytów hipotecznych. Na spotkaniach Pan Jacek przedstawił nam kilka ofert kredytowych z różnych banków i jasno wytłumaczył różnice pomiędzy ofertami co znacznie ułatwiło podjęcie decyzji i wybranie najlepszej opcji kredytowej. Pan Jacek z największą starannością i zaangażowaniem odpowiadał na każde nasze pytania i tłumaczył wszelkie zagadnienia związane z umową kredytową. Z pełną odpowiedzialnością polecamy doradztwo Pana Jacka. Dziękujemy serdecznie! Dzięki Pana wsparciu dostanie kredytu okazało się bardzo szybkie i proste.

Agata Zielińska:

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Panem Jackiem i szczerze polecamy wszystkim. Pan Jacek pomógł nam dopasować kredyt do naszych potrzeb, pomógł rozwiązać niestandardowy problem, który pojawił się podczas procesu zakupu mieszkania oraz zadbał o wszystkie formalności. Pan Jacek cierpliwie tłumaczy zawiłe kwestie związane z kredytem czy zakupem mieszkania i bardzo szybko odpowiada na maile. Pan Jacek jest profesjonalistą, dzięki niemu łatwo i szybko przebrnęliśmy przez proces kredytowy. Dziękujemy!

Paweł Dubiela:

Pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam. Kompleksowa obsługa zakupu mieszkania wraz z rzeczoznawcą oraz notariuszem. A na czele wszystkiego Pan Jacek, który potrafi doradzić i rozwiać wszelkie wątpliwości. Dziękuję i polecam!

Sylwia R.:

Pan Jacek to prawdziwy projesjonalista, oferuje doradztwo na najwyzszym poziomie - polecam współpracę z pełną świadomością.

Andrzej Remiszewski:

Szczerze polecam i dziękuję za współpracę z Panem Jackiem. Już po pierwszym spotkaniu było widać, że jako doradca ma za sobą lata doświadczeń. Pełen profesjonalizm, wszystko spokojnie objaśniał i tłumaczył. Świetny kontakt, bardzo szybka wymiana maili i telefonów. Mogę śmiało powiedzieć, że przeprowadził nas za rączkę przez całe formalności bez żadnego stresu.

Katarzyna:

Z czystym sumieniem mogę polecać pana Jacka swoim znajomym. Pomógł mi wybrać i uzyskać kredyt na mieszkanie, a także przestrzegł przed nieuczciwym deweloperem. Wyjaśniał wszystkie moje wątpliwości. Godziny i terminy spotkań były elastyczne, nawet w późnych godzinach popołudniowych. Z Panem Jackiem poza biurem pozostawałam w kontakcie mailowym w razie wątpliwości. Dziękuję za pomoc!

Magdalena:

Kolejny raz skorzystałam z usług Pana Jacka - jak zawsze niezwykle profesjonalna obsługa oraz szybki i skuteczny proces. Polecam!

Anna M.:

Pan Jacek jest prawdziwym profesjonalistą, który posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na skorzystanie z usług pana Jacka, dzięki temu cały proces przebiegł niezwykle sprawnie i bezproblemowo. Pan Jacek dokładnie wszystko wyjaśniał, odpowiadał na pytania, rozwiewał wszelkie wątpliwości. Współpraca z Panem Jackiem to czysta przyjemność. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc i wsparcie!

Klaudia Rył:

Pan Jacek to kompetentny i pomocny doradca kredytowy. Dzięki niemu udało mi się sprawnie przejść cały proces uzyskania kredytu. Na każdym etapie mogłam liczyć na jego wsparcie, a także odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, które pojawiły się już po uzyskaniu kredytu i przesłaniu projektu umowy kredytowej z banku. Skorzystałam z usług Pana Jacka z polecenia i sama będę również polecać dalej.

Aleksandra Klamińska:

Serdecznie polecam współpracę z Panem Jackiem, to profesjonalna i rzetelna osoba, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Dziękujemy jeszcze raz, ponieważ na każde etapie sprawy miałam poczucie że nasz kredyt jest w dobrych rękach. Panie Jacku polece Pana każdemu, bo swoją pracą i podejściem do klienta jest Pan tego wart w 100%.

Nikoletta Nowak:

Spośród kilku doradców, z którymi byłam na konsultacjach, do przeprowadzenia procesu kredytowania wybrałam własnie Pana Jacka, który wyróznia się ogromnym profesjonalizmem, znajomością rynku oraz sprawną komunikacją. Serdecznie polecam!

Krzysztof:

Bardzo polecam usługi doradcy kredytowego. Pan Jacek Kur jest profesjonalistą, całą procedurę przeprowadza sprawnie i dokładnie tłumaczy zasady dotyczące ubiegania się i udzielania kredytu. Serdeczne podziękowania!

Sylwia Rogowska:

Profesjonalna, szybka, rzetelna i przede wszystkim owocna współpraca. Pan Jacek wykazał się dużą cierpliwością i rzetelnością, odpowiadał na każe pytania, był elastyczny i zawsze uśmiechnięty:-)Szczerze polecam.

Mateusz:

Pełen profesjonalizm. Dbałość o szczegóły i terminowość. Jednym słowem to co jest najważniejsze przy kredytach. Szczerze polecam!

Justyna Nakonieczna:

Bardzo polecam Pana Jacka ! Nie oceniona pomoc, solidna i profesjonalna obsługa i fachowe doradztwo. Jest to człowiek w pełni profesjonalny i rzeczowy, w każdej chwili dyspozycyjny. Polecam!

Paulina i Łukasz:

Szczerze polecamy Pana Jacka - nieoceniona pomoc w formalnościach, do tego umiejętność przekazania informacji w przejrzysty sposób. Ale przede wszystkim, widać, że zależy mu na klientach - bo gdyby mu nie zależało, to nie odpowiadałby na maile po godzinie 23. Niesamowite zaangażowanie.

Piotr Fryś:

W pełni polecam usługi Pana Jacka. Obszerna wiedza, wielka cierpliwość w tłumaczeniu wszystkich zagadnień okołokredytowych, bezproblemowy kontakt mailowy i telefoniczny. Dodatkowo przychodząc do Pana Jacka nie spodziewaliśmy się zewnętrznych problemów w postaci pandemii, ale mimo ograniczeń w bezpośrednim kontakcie, wszystko udało się załatwić bezstresowo i na czas. Na pewno zdecydowałbym się na usługi Pana Jacka ponownie. Polecam!

Eliza Mielnicka:

Pan Jacek jest bardzo kompetentnym i fachowym doradcą finansowym. Posiada obszerną wiedzę i zna procedury wielu banków, wie kiedy i gdzie złożyć wniosek oraz jakie są realne szanse na otrzymanie kredytu. Bardzo dobrze wspominam naszą współpracę, informacje zawsze były sprawdzone (żadnych domysłów czy przypuszczeń) w dodatku przekazywane prostym i zrozumiałym dla laika językiem. Ważne jest to, że na odpowiedź nie czeka się długo i doradca wykazuje cierpliwość w odpowiadaniu na czasem oczywiste pytania. Pan Jacek to po prostu wspaniały człowiek i mimo poważnej i zawiłej tematyki spotkania utrzymane są w miłej i luźnej atmosferze. Każdemu polecam, jeśli będzie jeszcze okazja wrócę tu na pewno!

Jakub Olszewski:

Bardzo polecam współpracę z Panem Jackiem. Doradca na pierwszym spotkaniu przedstawił nam ofertę kilku banków i pomógł w wyborze tych, które w naszej sytuacji zawodowej były najkorzystniejsze. Pan Jacek prostym językiem wyjaśnia zawiłości umowy kredytowej, szybko odpowiadał na wszystkie nasze pytania i wątpliwości. Dzięki pracy Pana Jacka przeszliśmy przez cały proces uzyskiwania kredytu hipotecznego bardzo spokojnie i to pomimo panującej epidemii.

Marek Bejgier:

Nasz proces kredytowy nie był prosty ze względu na komplikacje po stronie dewelopera. Dodatkowo w to wszystko wmieszała się pandemia wywołana przez koronawirusa. Dzięki Panu Jackowi Kurowi te przeciwności nie miały wpływu na otrzymanie kredytu hipotecznego. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Jackiem - w każdej sytuacji potrafił z należytym dla siebie spokojem i opanowaniem doradzić oraz wytłumaczyć zawiłości procesu zarówno zakupu nieruchomości jak i spraw dotyczących jej finansowania. Dziękujemy!

Lidia Robakowska:

Pan Jacek jest ekspertem w swojej dziedzinie. Wyróżnia go ogromna wiedza, profesjonalizm i świetne podejście do klientów - odpowiedzi na moje pytania pojawiały się na mojej skrzynce mailowej czasami nawet w ciągu kilku minut. Bardzo polecam współpracę z Panem Jackiem.

Daria i Tomek:

Szczerze polecamy współpracę z Panem Jackiem Kurem. Pomógł nam nie tylko wybrać najkorzystniejszą ofertę kredytową, ale również doradził w jaki sposób powinniśmy przeprowadzić transakcję, aby przebiegła ona jak najszybciej, a także udzielił cennych rad przy przygotowywaniu umowy przedwstępnej. Pan Jacek Kur jest prawdziwym profesjonalistą, który szczegółowo wyjaśnił wszystkie nasze wątpliwości. Odpowiedzi na zapytania mailowe otrzymywaliśmy błyskawicznie, nie było problemu z dodzwonieniem się do Pana Jacka, a w sytuacjach kiedy nie mógł odebrać zawsze dostawaliśmy wiadomość i oddzwaniał. Polecamy!

Michał:

Polecam współpracę w każdym calu!!! Bałem się zakupu pierwszego mieszkania ale z profesjonalną pomocą Pana Jacka wszystko udało się załatwić sprawnie i bezproblemowo. Bardzo dobry i szybki kontakt, pomoc i doradztwo w całym procesie zakupu, nie tylko kredytowym. Pełny profesjonalizm! Z kolejnym kredytem hipotecznym bez wątpliwości udam się tylko do P. Jacka Kura!

Kamila Bratkrajc-Grądzka:

Na pana Jacka trafiliśmy podczas Targów Mieszkaniowych i udaliśmy się na spotkanie, aby pomógł nam złapać jakiekolwiek rozeznanie w zawiłej kwestii kupna mieszkania. Rozmowa była bardzo miła, konkretna - bez czarowania, ale również bez straszenia doradca przybliżył nam, jakie są wymagania i oferty różnych banków. Następnie, cierpliwie doradzał nam w kwestii kolejnych mieszkań i ich sytuacji prawnej. Wnioski złożyliśmy tuż przed wybuchem epidemii – i wtedy tak naprawdę odczuliśmy, jak wielkim wsparciem jest zaufany doradca! Wielokrotnie bywaliśmy zestresowani, oczekując na rozwój sytuacji i czytając medialne doniesienia, jednak dzięki panu Jackowi, jego spokojowi i doświadczeniu, nie dawaliśmy się porwać panice. Odpowiedzi, zawsze rzeczowe i szybkie, pozwalały nam odsunąć emocje na bok i skoncentrować się na koniecznych formalnościach, aby jak najszybciej przejść przez ten stresujący proces w trudnym czasie epidemii. Gorąco polecam pana Jacka Kura! Pomaga, doradza i nie pozwala „dać się zwariować”! To bardzo cenne, gdy z każdym pytaniem można śmiało zwrócić się do osoby o tak wielkim doświadczeniu, spokoju, cierpliwości oraz, co równie ważne, ogromnej kulturze osobistej.

Michał Dobrowolski:

Serdecznie polecam Pana Jacka Kura za profesjonalizm, wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie moje pytania i za niezwykle sprawny kontakt. Przebrnięcie przez cały proces - od wyboru ofert banków aż po wypłatę kredytu - bez wsparcia Pana Kura z pewnością w wielu kwestiach wydawałoby się bardzo problematyczne. Na koniec jeszcze raz: polecam!

Kamil Czaja:

Polecam każdemu usługi Pana Jacka. Dzięki jego dużej wiedzy oraz doświadczeniu w zakresie kredytów hipotecznych z łatwością udało nam sie przejść wszystkie procedury niezbędne do uzyskania kredytu. Doskonały kontakt z klientem oraz terminy umawianych spotkań zawsze dotrzymywane.

Łukasz Maszkiewicz:

Z całego serca polecam doradztwo Pana Jacka. Potrzebowałem pomocy w sprawie kredytu hipotecznego i jestem bardzo zadowolony z rezultatów. Wszystkie oferty banków obecne na rynku zostały jasno i przejrzyście przedstawione, a pytania i problemy wyjaśnione. Dużym plusem jest także to, że Pan Jacek służy pomocą w sprawdzeniu umowy deweloperskiej i innych dokumentów związanych z zakupem nieruchomości. Współpraca przebiegała bardzo szybko i sprawnie. Polecam każdemu!

Sebastian Dudek:

Bardzo polecam Pana Jacka. Pan Jacek profesjonalnie i sprawnie pomógł przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny. Wszystkie zagadnienia i niuanse potrafił wyjaśnić w sposób logiczny i sprawny. Polecam!

Joanna Janus:

Zdecydowanie polecam! Myśl o kredytach zwykle rodzi wiele obaw, a liczba dokumentów przeraża. Korzystając z usługi Doradcy Pana Jacka Kura przez wszystkie zawiłości przeszłam bezstresowo, bezkolizyjnie i niemalże z przyjemnością. W zasadzie nasza współpraca wymagała jednego spotkania, a potem wszystko zdalnie. Wsparcie merytoryczne, sposób kontaktu i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Każdy krok wyjaśniony i zrealizowany. Zdecydowanie polecam!

Beata Szczepanek:

Bardzo polecam współpracę z Panem Jackiem! Szybko i sprawienie uzyskałam pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny. Pan Jacek zawsze odpowiadał wyczerpująco na wszystkie moje pytania. Pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim!

Robert Rogiński:

Pan Jacek Kur wykazał się pełnym profesjonalizmem. Było to moje kolejne spotkanie ws kredytu mieszkaniowego. Przy pierwszej próbie Pan Jacek uczciwie przedstawił sytuację, iż w moim przypadku, powodzenie sfinansowania nieruchomości przez banki nie jest pewne. Pozwoliło mi to na lepsze przygotowanie mojej zdolności. Ponowy kontakt po dwóch latach, zdawał się jakbyśmy kontynuowali rozmowę następnego dnia. Na każdym etapie z Panem Jackiem spotkałem się z miłą, rzeczową i błyskawiczną komunikacją bez zbędnych dodatków absorbujących czas. Nieruchomość sfinansowana przy najkorzystniejszej dla mnie ofercie. Dziękuję za pomoc i w 100% polecam!

Marcin Martyniuk:

Polecam! Z pomocą Pana Jacka, cały proces uzyskania kredytu przebiegł prawie jak wyjście do sklepu i wzięcie towaru z półki. Pełen profesjonalizm, wzorowy kontakt, na każdym etapie starania się o kredyt dokładnie widziałem co należy zrobić i dlaczego, a wszystko to przebiegało w miłej i kulturalnej atmosferze. Panie Jacku, daję w pełni zasłużoną piątkę! 🙂 Pozdrawiam.

Aleksandra Szyguła:

Bardzo, bardzo polecam! Pełen profesjonalizm. Pomoc i doradztwo, nie tylko o każdej porze dnia, ale i prawie nocy. Pan Jacek wszystko jasno i konkretnie tłumaczy. Dzięki Niemu udało się załatwić wszystkie formalności w wybranym przeze mnie banku. Na ostatnią chwilę. Bardzo, bardzo pomógł. Serdecznie dziękuję! Dzięki Panu proces przebiegł bardzo sprawnie. Jestem niesamowicie wdzięczna. Pan Jacek o wszystko zadbał. I na bieżąco informował o każdym etapie realizacji wniosku kredytowego. Wyjaśniał wszystko i zwracał uwagę na najmniejszy szczegół. Polecam bardzo!

Robert Jakubowski:

Pan Jacek jest bardzo profesjonalny, dobrze ocenia sytuacje, a sam czas na formalności skraca od minimum.

Aleksandra i Kamil:

Pan Jacek jest najlepszym specjalistą w swojej dziedzinie i z pewnością lepiej nie mogliśmy trafić. Pan Jacek był z nami w ciągłym kontakcie i nawet będąc na spotkaniach, oddzwaniał w przeciągu pierwszej wolnej chwili. Dużo cennych wskazówek, porad i odpowiedzi na nurtujące pytania. Szczerze polecamy współpracę z Panem Jackiem, dla którego widać, że ta praca to sama przyjemność!

Adam Werner:

Serdecznie dziękujemy za współpracę - za profesjonalizm, wiedzę, cierpliwość i podejście. Bez pomocy Pana Jacka proces kredytowy byłby bardzo ciężki, a uzyskane warunki z pewnością nie tak dobre. A co być może ważniejsze, po podpisaniu dyspozycji wypłaty, bank miał z własnej winy "problemy techniczne" z wypłatą kredytu - Pan Jacek nie zostawił nas i wspierał w tym temacie. Polecamy współpracę z Panem Jackiem w 100%

Weronika Gut:

Bardzo profesjonalna i konkretna pomoc. Ogromna dostępność – Pan Jacek zawsze oddzwania i sprawnie odpisuje na maile. Mimo pozytywnej decyzji z jednego banku, Pan Jacek poinformował nas o możliwości złożenia wniosków w drugim banku (zmieniły się warunki wstępne), w związku z czym otrzymaliśmy kredyt w drugim banku na lepszych warunkach. Polecam w stu procentach.

Adam i Ewelina:

Jesteśmy ogromnie wdzięczni Panu Jackowi za profesjonalną pomoc w wyborze kredytu na nasze pierwsze m2. Odpowiadał błyskawicznie na maile i smsy nawet późno w nocy!

Maciej i Alicja:

Dziękujemy za współprace i bardzo polecamy Pana Jacka przyszyłym kredytowiczom

Magdalena Zdunczyk:

Serdecznie polecam usługi Pana Jacka Kura. Wszystkie formalności z bankami udało się szybko i skutecznie załatwić. Bardzo dobry kontakt z doradcą i możliwość załatwienia wielu spraw zdalnie. Polecam!

Aneta Gocłowska:

Współpracę z Panem Jackiem rozpoczęłam z polecenia koleżanki, która również z jego pomocą uzyskała pozytywny wynik decyzji kredytowej. Zalety: - spotkanie w biurze pomimo pandemii COVID, - profesjonalne doradzanie oraz pomoc w przypadku trudności z wypełnieniem wniosków kredytowych, - zachęcanie klienta do "aktywnego" załatwiania wszelkich formalności, - kontakt telefoniczny oraz mailowy o każdej porze dnia, a nawet i późnym wieczorem, - prowadzenie "za rękę" ze wszystkimi dokumentami, które dla zwykłego Kowalskiego są trudne do ogarnięcia i niezrozumiałe. Wady: - BRAK. Pan Jacek wykazuje się niezwykłą dbałością o klienta. Pomaga w wybraniu najlepszego z możliwych wariantów. Polecam z całego serca Pana Jacka wszystkim osobom, które chciałyby starać się o kredyt, ale nie wiedzą jak się do tego zabrać.

Marta Borczyńska:

Wszystko poszło bardzo sprawnie i gładko dzięki Panu Jackowi. Serdecznie dziękujemy za pomoc nawet wieczorami i w weekendy. Polecamy!

KTO PYTA NIE BŁĄDZI

Chcesz zadać mi pytanie?

Skontaktuj się już dziś…