Gdy już wiesz ile możesz pożyczyć

Teraz chcesz wiedzieć, jak na spłatę wpłynie zmiana całkowitej kwoty kredytu hipotecznego, terminu lub stopy procentowej?

Wpisz swoje dane do naszego kalkulatora spłaty kredytu hipotecznego poniżej i zobacz, jak wpływa to na kwotę płatności.

Rozważ różne możliwości

Kalkulator Kredytu Hipotecznego

Kwota Kredytu

Okres Kredytowania

Lat

Oprocentowanie Kredytu

%

Miesięczne Odsetki

Całość Odsetek

Cała Kwota do Spłaty

Harmonogram Amortyzacji

Rok
Kapitał (A)
Odsetki (B)
Całość Spłaty (A + B)
Bilans

Wykres Amortyzacji

Określ swój budżet

Interesują ciebie inne kalkulatory kredytowe?

Kalkulator Zdolności Kredytowej

Kalkulator Zdolności Kredytowej służy do określania kwoty kredytu, na którą możesz sobie pozwolić z uwzględnieniem zaleceń nadzoru finansowego.

Kalkulator Rat Równych Kredytu online to rozwiązanie, dzięki któremu możesz szybko poznać miesięczną ratę kredytu, który planujesz wziąć. 

Chętnie dzielę się swoją wiedzą

Skorzystaj z innych moich źródeł wiedzy…

To jedno z najszerszych i bezpłatnych źródeł wiedzy na temat zakupu oraz kredytowania mieszkania, segmentu, bliźniaka, domu lub działki budowlanej.

Zadbaj o swoją przyszłość, nabywając nieruchomość sprawnie i bez ryzyka. Dowiedz się o czym musisz pamiętać w procesie zakupu mieszkania.

Tu znajdziesz najważniejsze informacje związane z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Szczególnie polecam tę treść, jeśli to Twój pierwszy zakup nieruchomości

Sprawdzenie lub zadbanie o zdolność kredytową jest fundamentem procesu zakupu nieruchomości przy pomocy kredytu hipotetycznego. Tu dowiesz się co na nią wpływa.

To inaczej koszt kapitału, jaki przysługuje posiadaczowi kapitału z racji udostępnienia go innym na określony czas. Tu poznasz szczegóły, w tym co je kształtuje i jak one wpływają na raty kredytu.

Kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem opiera się na stałej stopie procentowej, na którą wpływu nie ma nawet zmieniający się WIBOR lub WIRON. Dowiedz się więcej.

KTO PYTA NIE BŁĄDZI

Masz jakiekolwiek pytanie odnośnie kredytu hipotecznego?

Skorzystaj z bezpłatnego doradztwa