LIDER BRANŻY KREDYTÓW HIPOTECZNYCH w Polsce

Jacek Kur – Polecany Doradca Kredytowy

Lepsze Warunki Kredytu

Dzięki moim wieloletnim kontaktom ze wszystkimi liczącymi się w Polsce bankami zyskasz lepsze oprocentowanie kredytu hipotecznego, na korzystniejszych warunkach.

Bezpłatne Usługi

Czy wspominałem, że moje wynagrodzenie pokrywają banki? Właśnie dlatego moje doradztwo kredytowe nic Cię nie kosztuje. W tym również zawiera się doradztwo zakupu nieruchomości.

Fachowo i Kompleksowo

Możesz liczyć na cenne doradztwo w zakresie zakupu nieruchomości, prawa i rzeczoznawstwa majątkowego – po to, aby składanie wniosku odbyło się bez niespodzianek.

Autorski Proces

20–letnie doświadczenie ma swoje zalety, dlatego skorzystasz z mojego autorskiego, szybkiego i bezstresowego systemu składania wniosków, nawet w 24 godziny.

Poza tym, Mówię NIE Trudnemu Słownictwu

Nie próbuję zaimponować, tylko skupiam się na Twoim komforcie. Dlatego też, w procesie realizacji Twojego kredytu nie będę używał skomplikowanego słownictwa finansowego.

Polecany Doradca Kredytowy

Polecany Doradca Kredytowy

Sprawdź często zadawane mi pytania…

Jakie korzyści dają usługi doradcy hipotecznego?

U doradcy hipotecznego znajdziesz wiele ofert w jednym miejscu; specjalizacja w kredytach hipotecznych; duże doświadczenie; działanie na rzecz klienta. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na moim blogu.

Jak może mi pomóc doradca hipoteczny?

Doradca hipoteczny może pomóc w znalezieniu odpowiedniej dla Ciebie oferty, kompletowaniu wniosków i ich składaniu do różnych banków. Doradzi również w sprawach inwestycji, oszczędzania oraz w wielu innych kwestiach związanych z finansami. Jest on w stanie przedstawić Ci całą tę wiedzę podczas jednego spotkania lub nawet rozmowy telefonicznej. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na moim blogu.

Czy doradca kredytowy doradzi lepiej od pracownika banku?

Jako doradca kredytowy bazuję na długoletnim doświadczeniu i wiedzy nabytej przez wiele lat współpracy z wszystkimi bankami na rynku. Dzięki temu moi klienci szybciej otrzymują kredyt, który jest dobrze dopasowany, a sam proces kredytowy jest bezstresowy.

Chcę kredyt, ale jestem w niestandardowej sytuacji i banki mi odmawiają. Czy doradca kredytowy jest w stanie mi pomóc?

Dobry doradca kredytowy znajdzie rozwiązanie w takiej sytuacji. Ze względu na stan prawny na niektóre nieruchomości nie dostaniemy kredytu. Jednak jeśli mamy już np. niczym nieobciążone mieszkanie, to możemy wziąć pod to mieszkanie pożyczkę hipoteczną, czyli pieniądze na cel dowolny. Za te pieniądze możemy kupić nową, niestandardową nieruchomość.

Jakie dokumenty wniosku kredytowego należy zabrać na spotkanie z doradcą kredytowym?

Na wstępne spotkanie ze mną – doradcą kredytowym – należy zabrać dwa typy dokumentów: potwierdzenie Twoich zarobków (etat) lub PIT i KPiR (działalność), umowy zlecenia lub o dzieło potwierdzenie celu zakupu oraz jego ceny; jeśli masz już roboczą lub podpisaną umowę rezerwacyjną, przedwstępną lub deweloperską na nieruchomość, wtedy również należy ją przedstawić.

Ile kosztuje usługa doradcy kredytowego?

Korzystanie z pomocy doradcy kredytowego Jacek Kur jest bezpłatne. Pełnię funkcję niezależnego przedstawiciela 20 banków i to wybrany przez Ciebie bank wypłaca mi standardowe wynagrodzenie (w większości banków jest ono takie same). Mamy dokładnie te same promocje kredytów, które mają banki , dostępne u nas od pierwszego dnia ich obowiązywania.

Kto może skorzystać z usług doradcy kredytowego?

Z usług doradcy kredytowego może skorzystać każdy, kto potrzebuje pomocy. Pomagam osobom, które: poszukują nieruchomości lub są już gotowe do zakupu pierwszego lub kolejnego mieszkania albo domu potrzebują niezależnego, rzetelnego wsparcia przy wyszukaniu i organizacji najlepszego kredytu hipotecznego na rynku chciałyby skonsolidować swój kredyt hipoteczny muszą w krótkim czasie otrzymać kredyt mają niewystarczającą zdolność kredytową są niezadowolone z obsługi w banku lub u innego doradcy potrzebują porady wykraczającej poza standardowe kompetencje doradcy kredytowego kupują nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym obawiają się niedotrzymania terminu wypłaty kredytu złożyły wniosek o kredyt w banku i procedura otrzymania pieniędzy się wydłuża. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na moim blogu.

Jak długo trwa uzyskanie kredytu ze wsparciem doradcy?

Uzyskanie kredytu trwa bardzo krótko. Całość procesu kredytowego zajmie 30 dni, a decyzję wstępną otrzymamy już po 7 dniach. Wszystkim się zajmę i poprowadzę Cię przez proces kredytowy „za rękę”.

Czy doradca kredytowy sprawdzi stan prawny kupowanej przeze mnie nieruchomości?

Sprawdzenie stanu prawnego to podstawowa czynność, którą – jako doradca kredytowy –zajmuję się na początku, przed przygotowaniem ofert kredytowych. Po upewnieniu się, że wszystko jest w porządku, mogę przystąpić do dalszych czynności. Robię to bezpłatnie.

-MILIARD

Zatwierdzonych Kredytów

Zrealizowanych Umów Kredytowych

+

Pięciogwiazdkowych Opinii

Lat Doświadczenia w Branży

Satysfakcja Moich Kredytobiorców jest bezcenna

Blisko 300 pięciogwiazdkowych opinii, niezliczone podziękowania, a nawet uściski.

Opinie klientów

Co sądzą o mnie kredytobiorcy…

Sprawdź w mediach społecznościowych

Dlaczego jestem polecanym doradcą kredytowym

Doradztwo Kredytowe Warszawa

Dumny z pozycji lidera

Polecany Doradca Kredytowy - Warszawa

Będąc jednym z pierwszych niezależnych doradców kredytów hipotecznych w Polsce, zrealizowałem rekordowe ilości umów hipotecznych – na kwotę ponad miliarda złotych. Dzięki temu poznałem wszelkie możliwe wymagania banków, kruczki umów i możliwości negocjacyjne. Dlatego Twój kredyt hipoteczny zorganizuję na najlepszych warunkach, szybko i starannie. A przy tym nie będzie to Ciebie nic kosztowało.

Więcej niż doradca kredytów hipotecznych

Niezależnie od tego, czy nabywasz pierwszą nieruchomość, czy kolejną lub chcesz zmienić obecny kredyt hipoteczny – jestem tutaj, aby pomóc Ci w podjęciu świadomych, przyszłościowych decyzji.