Kalkulator Zdolności Kredytowej

Chcesz poznać swoją przybliżoną zdolność kredytową?

Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile możesz pożyczyć lub jak wysoka może być rata kredytu hipotecznego – trafiłeś we właściwe miejsce. Zajmie Ci to około 30 sekund.

Kwota Kredytu

Dochód Miesięczny Netto

Okres Kredytowania

Lat

Oprocentowanie Kredytu

%

Wszystkie Inne Miesięczne Zobowiązania

Kwota Kredytu:

Rata Miesięczna:

Maksymalna Kwota Kredytu:

988522
ROZPOCZNIJ WNIOSEK

Określ swój budżet

Interesują Ciebie inne kalkulatory kredytowe?

Kalkulator Rat Kredytu Hipotecznego

Kalkulator Rat Równych Kredytu online to rozwiązanie, dzięki któremu możesz szybko poznać miesięczną ratę kredytu, który planujesz wziąć. 

Kalkulator Kredytu Hipotecznego  pomaga w wyliczeniu wysokości rat dla określonej kwoty zobowiązania oraz jego łączny koszt.

Chętnie dzielę się swoją wiedzą

Skorzystaj z innych moich źródeł wiedzy…

To jedno z najszerszych i bezpłatnych źródeł wiedzy na temat zakupu oraz kredytowania mieszkania, segmentu, bliźniaka, domu lub działki budowlanej.

Zadbaj o swoją przyszłość, nabywając nieruchomość sprawnie i bez ryzyka. Dowiedz się o czym musisz pamiętać w procesie zakupu mieszkania.

Tu znajdziesz najważniejsze informacje związane z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Szczególnie polecam tę treść, jeśli to Twój pierwszy zakup nieruchomości

Sprawdzenie lub zadbanie o zdolność kredytową jest fundamentem procesu zakupu nieruchomości przy pomocy kredytu hipotetycznego. Tu dowiesz się co na nią wpływa.

To inaczej koszt kapitału, jaki przysługuje posiadaczowi kapitału z racji udostępnienia go innym na określony czas. Tu poznasz szczegóły, w tym co je kształtuje i jak one wpływają na raty kredytu.

Kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem opiera się na stałej stopie procentowej, na którą wpływu nie ma nawet zmieniający się WIBOR lub WIRON. Dowiedz się więcej.

KTO PYTA NIE BŁĄDZI

Chcesz dokładnie poznać swoją zdolność kredytową?

Umów się już dziś na rozmowę…