Kredyt na Twoje Mieszkanie

Rozważasz wzięcie kredytu na mieszkanie? Może już znalazłeś odpowiednią nieruchomość?

Jacek-Kur_Kredyt-na-Mieszkanie

Wnioskowanie o kredyt na mieszkanie może być stresującym procesem, szczególnie gdy działasz samodzielnie i nie znasz obowiązujących procedur ani dostępnych możliwości.

Na szczęście nie musisz zmagać się w pojedynkę bo trafiłeś we właściwe miejsce.

Wykorzystaj wiedzę i doświadczenie niezależnego i skutecznego doradcy kredytowego, który pomoże Ci od A do Z w procesie zakupu. 

Zakup Mieszkania

Wymagania – Kredyt na Mieszkanie

Jeśli dopiero zacząłeś poszukiwania, warto zapoznać się z ogólnymi wymaganiami:

 • Odpowiednia zdolność kredytowa. Znając ją, możesz aktywnie szukać mieszkania w swoim zakresie cenowym.
 • Wkład własny. Chyba, że korzystasz z któregoś z programów rządowych, zwalniających z obowiązku posiadania wkładu.
 • Sprawdzenie stanu prawnego mieszkania i zapisów umowy zaproponowanej przez sprzedającego.
 • Skompletowanie wymaganej dokumentacji i wypełnienie wniosków o kredyt do wybranych banków.
Kredyt na Mieszkanie Warszawa

Proces Realizacji – Kredyt na Mieszkanie

Poznaj ogólny proces i rozpocznij przygotowania:

 1. Oceniam Twoją sytuację, w tym zdolność kredytową.
 2. Dostarczasz mi dokumenty, a ja sprawdzam m. in. stan prawny mieszkania i zapisy umowy.
 3. Wypełniam wnioski, a Ty je tylko podpisujesz.
 4. Przekazuję centralom banków wnioski i dokumentację.
 5. Negocjuję dla Ciebie jak najlepsze warunki.
 6. Podpisujesz umowę kredytową, by cieszyć się nowym lokum.
Kredyt na Mieszkanie Warszawa

Kilka wskazówek by korzystniej zdobyć kredyt na mieszkanie.

Przygotuj się, aby nie przegapić wymarzonej nieruchomości.

Jeśli wcześniej załatwisz wszystkie kwestie prawne i finansowe, szybciej i łatwiej zagwarantujesz sobie najlepszą nieruchomość. Mogę Ci w tym pomóc.

Nie zadowalaj się pierwszym lepszym kredytem hipotecznym.

Kredyt hipoteczny to ogromna suma pieniędzy, a twarde negocjacje mogą na dłuższą metę zaoszczędzić Ci tysiące złotych. Uzyskaj optymalny kredyt hipoteczny, a szybciej go spłacisz i wcześniej zdobędziesz wolność finansową.

Banki zrobią wiele, abyś je wybrał.

Nie daj się nabrać na tanie promocje. Skorzystaj z niezależnego i skutecznego doradcy, który dobrze zna realia rynkowe i oferty we wszystkich bankach. Pomogę wynegocjować dla Ciebie znacznie większe korzyści niż niskowartościowe chwyty marketingowe banków.

Kredyt na Mieszkanie Warszawa

Masz może pytanie odnośnie kredytu na mieszkanie?

Określ swój budżet

Oblicz ratę kredytu na mieszkanie

Kwota Kredytu

Dochód Miesięczny Brutto

Okres Kredytowania

Lat

Oprocentowanie Kredytu

%

Wszystkie Inne Miesięczne Zobowiązania

Kwota Kredytu:

Rata Miesięczna:

Maksymalna Wartość Kredytu:

988522
ROZPOCZNIJ WNIOSEK

Chcesz dowiedzieć się więcej o zakupie nieruchomości?

Skorzystaj z wartościowych treści…

W 5 minut rozpocznij wniosek o kredyt hipoteczny online.

Interesuje Ciebie inny typ nieruchomości?

Kredyt na Segment lub Bliźniak

Cieszące się ogromną popularnością segmenty i bliźniaki, usytuowane blisko natury na peryferiach Warszawy, przyciągają uwagę właścicieli ziem oraz niestety nie zawsze doświadczonych małych firm budowlanych.

Kredyt na Kolejną Nieruchomość

Przy pierwszym wniosku było dużo pracy. Teraz będzie nieco łatwiej, ale bank patrzy już na Ciebie inaczej. Mniejszy stres? Więcej czasu dla siebie? Wynegocjowanie konkurencyjnych warunków? Licz na moje wsparcie.

Czym zajmuje się doradca kredytów hipotecznych?

Oferuję o wiele więcej niż samo złożenie wniosku o kredyt. Oto, co mogę dla Ciebie zrobić:

 • Pomogę ustalić maksymalną wysokość Twojego kredytu i wkładu własnego – będziemy mieli pełną świadomość Twoich finansowych możliwości.
 • Potwierdzę, czy kwalifikujesz się do dofinansowania z programów rządowych – wykorzystamy wszystkie możliwości ułatwienia zakupu.
 • Szczegółowo wytłumaczę Ci cały proces i omówię potrzebną dokumentację – mając pełną klarowność wymagań i procedur, wyeliminujemy stres podjęcia decyzji.
 • Sprawdzę umowę przedwstępną zakupu nieruchomości i poradzę, jeśli będziesz musiał się lepiej zabezpieczyć – tak chronię Twoje interesy.
 • Wypełnię za Ciebie wnioski o kredyt do wybranych banków – mniej zmartwień dla Ciebie i mniejsze ryzyko pomyłek i odrzucenia wniosku.
 • Uzyskam dla Ciebie rewelacyjną ofertę od banku z najlepszą konstrukcją kredytu hipotecznego – lata moich twardych negocjacji z bankami pomogą zrealizować Twoje marzenia i potrzeby.

Zdaj się na doświadczenie doradcy kredytów hipotecznych. Razem szybciej osiągniemy Twoje cele mieszkaniowe.

Jacek-Kur_Proces-realizacji-kredytu-hipotecznego-Warszawa
DOSKONAŁA
179 opinii na
Rafał Radzikowski
Rafał Radzikowski
21/12/2023
Powiem po prostu, że oprócz fachowej wiedzy, która posiada Pan Jacek jest również komunikatywny i dyspozycyjny. Poprowadził całą sprawę kredytu hipotecznego od początku do końca, regularnie dając informacje na jakim jesteśmy etapie i udzielał potrzebne wsparcie gdy było to potrzebne. Polecam :)
Jagoda Bajsert
Jagoda Bajsert
21/12/2023
Pan Jacek to nie tylko świetny doradca, ale też osoba, która naprawdę troszczy się o swoich klientów. Mi bardzo pomógł, choć sprawa nie była taka prosta. Polecam z całego serca!
Paulina Czarny
Paulina Czarny
20/12/2023
Pan Jacek pomógł nam przy uzyskaniu kredytu BK2%, o wszystkim informował na bieżąco, odpowiadał bez problemu na wszystkie nasze pytania i wątpliwości. Bardzo polecam współpracę z Panem Jackiem! 😊
Julia Grzelińska
Julia Grzelińska
19/12/2023
Pan Jacek to prawdziwy profesjonalista z wyjątkowym podejściem do klienta. Jego troska i zaangażowanie odegrały kluczową rolę podczas naszej współpracy, która przyczyniła się do spełnienia naszego marzenia o własnym domu. Zdecydowanie polecamy!
Michalina Tafil
Michalina Tafil
11/12/2023
Z Panem Jackiem Kurem uzyskanie kredytu było proste i zrozumiałe. Doceniamy przede wszystkim jego cierpliwość i umiejętność wyjaśniania skomplikowanych kwestii. Przez cały czas czuliśmy się zaopiekowani. Wkrótce odbiór kluczy do mieszkania !
Andrzej Ropa
Andrzej Ropa
10/12/2023
Fantastyczna współpraca z Panem Jackiem! Wszystkie etapy uzyskania kredytu przebiegły gładko, a jego profesjonalizm i zaangażowanie były dla nas kluczowe. Dzięki temu możemy się cieszyć nowym mieszkaniem :)
Rafał A
Rafał A
09/12/2023
Serdecznie polecam skorzystanie z usług Pana Jacka. Cały proces uzyskania kredytu przebieg bardzo sprawnie. Dzięki zaangażowaniu, cierpliwości, ogromnej wiedzy i wsparciu Pana Jacka czułem się zaopiekowany i bezpieczny na każdym etapie procesu. Rozwiewał wątpliwości i doradzał o każdej porze. Super kontakt, indywidualne podejście do klienta i empatia Pana Jacka pozwoliły oszczędzić mi dużo stresu.
Łukasz Wójcik
Łukasz Wójcik
23/11/2023
W tym roku rynek przeżywał kredytowy szał związany z programem Bezpieczny Kredyt 2%. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu Pana Jacka bez żadnych problemów i w bardzo szybkim terminie przeszliśmy wszystkie procedury związane z uzyskaniem kredytu i dzięki jego pracy możemy cieszyć się nowym mieszkaniem. Bardzo polecam.