Chcesz naprawdę szybko otrzymać kredyt?

Wstępny wniosek kredytowy

Ten wstępny wniosek kredytowy online zajmie Ci tylko około 5 minut. Pomoże mi on znacznie szybciej poznać Twoją sytuację, dzięki czemu będziemy mogli sprawniej zająć się tym, co jest dla Ciebie ważne.

Wypełniając wstępny wniosek, nie masz wobec mnie żadnych zobowiązań, a ja nie będę kontynuować pełnego wniosku bez Twojej zgody.

Dziękuję za wybranie mnie – lidera kredytów hipotecznych w Polsce.

  Oblicz Kredyt

  Szczegóły Kredytu  O Kredytobiorcy

  Dane Osobiste  NIERUCHOMOŚĆ I ZATRUDNIENIE

  Dodatkowe Informacje  Bądź na bierząco

  Sprawdź najnowsze informacje z rynku na moich profilach społecznościowych

  Opinie o Mnie w Google

  DOSKONAŁA
  179 opinii na
  Rafał Radzikowski
  Rafał Radzikowski
  21/12/2023
  Powiem po prostu, że oprócz fachowej wiedzy, która posiada Pan Jacek jest również komunikatywny i dyspozycyjny. Poprowadził całą sprawę kredytu hipotecznego od początku do końca, regularnie dając informacje na jakim jesteśmy etapie i udzielał potrzebne wsparcie gdy było to potrzebne. Polecam :)
  Jagoda Bajsert
  Jagoda Bajsert
  21/12/2023
  Pan Jacek to nie tylko świetny doradca, ale też osoba, która naprawdę troszczy się o swoich klientów. Mi bardzo pomógł, choć sprawa nie była taka prosta. Polecam z całego serca!
  Paulina Czarny
  Paulina Czarny
  20/12/2023
  Pan Jacek pomógł nam przy uzyskaniu kredytu BK2%, o wszystkim informował na bieżąco, odpowiadał bez problemu na wszystkie nasze pytania i wątpliwości. Bardzo polecam współpracę z Panem Jackiem! 😊
  Julia Grzelińska
  Julia Grzelińska
  19/12/2023
  Pan Jacek to prawdziwy profesjonalista z wyjątkowym podejściem do klienta. Jego troska i zaangażowanie odegrały kluczową rolę podczas naszej współpracy, która przyczyniła się do spełnienia naszego marzenia o własnym domu. Zdecydowanie polecamy!
  Michalina Tafil
  Michalina Tafil
  11/12/2023
  Z Panem Jackiem Kurem uzyskanie kredytu było proste i zrozumiałe. Doceniamy przede wszystkim jego cierpliwość i umiejętność wyjaśniania skomplikowanych kwestii. Przez cały czas czuliśmy się zaopiekowani. Wkrótce odbiór kluczy do mieszkania !
  Andrzej Ropa
  Andrzej Ropa
  10/12/2023
  Fantastyczna współpraca z Panem Jackiem! Wszystkie etapy uzyskania kredytu przebiegły gładko, a jego profesjonalizm i zaangażowanie były dla nas kluczowe. Dzięki temu możemy się cieszyć nowym mieszkaniem :)
  Rafał A
  Rafał A
  09/12/2023
  Serdecznie polecam skorzystanie z usług Pana Jacka. Cały proces uzyskania kredytu przebieg bardzo sprawnie. Dzięki zaangażowaniu, cierpliwości, ogromnej wiedzy i wsparciu Pana Jacka czułem się zaopiekowany i bezpieczny na każdym etapie procesu. Rozwiewał wątpliwości i doradzał o każdej porze. Super kontakt, indywidualne podejście do klienta i empatia Pana Jacka pozwoliły oszczędzić mi dużo stresu.
  Łukasz Wójcik
  Łukasz Wójcik
  23/11/2023
  W tym roku rynek przeżywał kredytowy szał związany z programem Bezpieczny Kredyt 2%. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu Pana Jacka bez żadnych problemów i w bardzo szybkim terminie przeszliśmy wszystkie procedury związane z uzyskaniem kredytu i dzięki jego pracy możemy cieszyć się nowym mieszkaniem. Bardzo polecam.