Zakup pierwszego mieszkania może być bardzo stresujący
…ale nie musi.

W całym procesie zakupu istnieje wiele czynników, które mogą ulec zmianom. A gdy coś pójdzie nie tak, może to oznaczać dużo niepotrzebnych nerwów i straconych pieniędzy.

Dlatego ważna jest niezależna osoba, która upewni się, że zakup Państwa pierwszego mieszkania przebiegnie spokojnie i bez zbędnych niespodzianek.

Na co mogą Państwo liczyć z naszej strony przy zakupie pierwszego mieszkania:
 • Weryfikację stanu prawnego kupowanej nieruchomości.
 • Sprawdzenie zapisu umów przedwstępnych, rezerwacyjnych czy deweloperskich.
 • Wybranie najkorzystniejszych ofert bankowych spośród wszystkich banków.
 • Pomoc w przygotowaniu dokumentów do kredytu.
 • Wyjaśnienie zapisów umowy kredytowej.
 • Negocjację dodatkowego obniżenia oprocentowania.
Ponadto mogą Państwo skorzystać z:
 • doświadczonego notariusza, który udzieli zniżki na usługę notarialną.
 • sprawdzonego rzeczoznawcy, który zajmie się wyceną nieruchomości.

Pewnie mają Państwo wiele pytań, takich jak…

 • Jaką ratę będę musiał płacić za nowe mieszkanie?

  To pytanie, na które odpowiedź może sprawić, że zrealizujecie Państwo marzenia o własnych czterech kątach. Chcąc uzyskać wstępną odpowiedź, wystarczy skorzystać z bezpłatnego kalkulatora rat kredytu, który znajduje w lewym górnym rogu strony głównej. Dokładnych wyliczeń mogą Państwo dokonać już podczas pierwszej bezpłatnej konsultacji z nami.

 • Który bank ma najlepszą ofertę?

  Najlepszy kredyt to z całą pewnością taki, który jest indywidualnie dopasowany do Państwa aktualnej sytuacji finansowej. Niemniej trudno jednoznacznie ocenić, jaka będzie najlepsza oferta bez przeprowadzenia wywiadu i zapoznania się z Państwa potrzebami i oczekiwaniami. Jedno jest pewne – najlepszy kredyt to taki, który jest przemyślany, poddany dokładnej analizie i porównany w kilku w bankach. Podczas podejmowania tak ważnych decyzji, należy pamiętać o złotej zasadzie: “kieruj się głową, nie emocjami”. Możemy zagwarantować, iż dzięki naszej pomocy wspólnie wybierzemy dla Państwa najlepszy z dostępnych aktualnie kredytów.

 • Jaki kredyt byłby dla mnie najlepszym?

  Niskie oprocentowanie i niska prowizja mogą wydawać się świetnym interesem. Proszę jednak nie dać się nabrać tanim chwytom marketingowym, gdyż najczęściej kryją się pod tym dodatkowe ubezpieczenia powodujące podwyższenie całkowitych kosztów kredytu.

 • Czy mogę skorzystać z promocji Mieszkanie dla Młodych?

  Już nie. Każda osoba przed ukończeniem 35 roku życia, nie posiadająca do tej pory prawa własności do mieszkania lub domu mogła przystąpić do programu “Mieszkanie dla młodych”. Powyższe ograniczenia nie dotyczyły osób posiadający 3 i więcej dzieci. Była to rządowa strategia wsparcia młodych osób w nabyciu pierwszego, nowego mieszkania. Polegała ona na dofinansowaniu wkładu własnego oraz dodatkowego wsparcia w spłacie części kredytu. Przed podjęciem decyzji o wyborze mieszkania objętego programem MDM prosiliśmy Państwa o kontakt, ponieważ środki z programu szybko się wyczerpywały. Obecnie program jest niedostępny ponieważ środki się skończyły.

Po szczegółowe informacje i najlepszy kredyt na pierwsze mieszkanie      ZŁÓŻ WNIOSEK