Zakup pierwszego mieszkania może być bardzo stresujący
…ale nie musi

W całym procesie zakupu istnieje wiele czynników, które mogą ulec zmianom. A gdy coś pójdzie nie tak, może to oznaczać dużo niepotrzebnych nerwów i straconych pieniędzy.

Dlatego tak ważna jest niezależna osoba, która upewni się, że zakup Waszego pierwszego mieszkania przebiegnie spokojnie i bez zbędnych niespodzianek.

Na co możecie liczyć z naszej strony przy zakupie pierwszego mieszkania:
  •  weryfikację stanu prawnego kupowanej nieruchomości
  • sprawdzenie zapisu umów przedwstępnych, rezerwacyjnych czy deweloperskich
  • wybranie najkorzystniejszych ofert spośród wszystkich banków
  • pomoc w przygotowaniu dokumentów do kredytu
  • wyjaśnienie zapisów umowy kredytowej
  • negocjację dodatkowego obniżenia oprocentowania.
Ponadto możecie skorzystać z pomocy:
  • doświadczonego notariusza, który udzieli zniżki na usługę notarialną.
  • sprawdzonego rzeczoznawcy, który zajmie się wyceną nieruchomości.

Pewnie macie wiele pytań, takich jak…

Jaką ratę będę musiał płacić za nowe mieszkanie?

To bardzo ważne pytanie. Odpowiedź na nie może sprawić, że zrealizujecie marzenia o własnych czterech kątach. Wstępną informację uzyskacie po skorzystaniu z bezpłatnego kalkulatora rat kredytu, który znajduje w lewym górnym rogu strony głównej. Dokładnych wyliczeń możecie dokonać już podczas pierwszej bezpłatnej konsultacji z nami.

Który bank ma najlepszą ofertę?

Najlepszy kredyt to z całą pewnością taki, który jest indywidualnie dopasowany do Waszej aktualnej sytuacji finansowej. Niemniej trudno jednoznacznie ocenić, jaka będzie najkorzystniejsza oferta bez przeprowadzenia wywiadu i zapoznania się z Waszymi potrzebami oraz oczekiwaniami. Jedno jest pewne – najlepszy kredyt to taki, który jest przemyślany, poddany dokładnej analizie i porównany w kilku w bankach. Podczas podejmowania tak ważnych decyzji należy pamiętać o złotej zasadzie: „kieruj się głową, nie emocjami”. Możemy zagwarantować, że dzięki naszej pomocy wspólnie wybierzemy dla Was najlepszą z aktualnie dostępnych ofert.

Jaki kredyt byłby dla mnie najlepszy?

Niskie oprocentowanie i niska prowizja mogą wydawać się świetnym interesem. Nie dajcie się jednak nabrać tanim chwytom marketingowym, gdyż najczęściej kryją się pod tym dodatkowe ubezpieczenia powodujące podwyższenie całkowitych kosztów kredytu.

W czym może mi pomóc doradca kredytowy?

Pomagamy w zbadaniu zdolności kredytowej, sprawdzeniu stanu prawnego kupowanej nieruchomości, wybraniu najlepszych ofert i złożeniu wniosków o kredyt.  

Na ile lat powinienem wziąć kredyt?

Im krócej tym lepiej, ale rata nie może przeszkadzać w normalnym funkcjonowaniu. Okres spłaty dopasujemy to budżetu domowego. Najpopularniejszy okres to 30 lat, a z możliwością wcześniejszej spłaty.

Po szczegółowe informacje i najlepszy kredyt na pierwsze mieszkanie      ZŁÓŻ WNIOSEK