*

102 komentarze
 1. Profesjonalna, szybka, rzetelna i przede wszystkim owocna współpraca. Pan Jacek wykazał się dużą cierpliwością i rzetelnością, odpowiadał na każe pytania, był elastyczny i zawsze uśmiechnięty:-)Szczerze polecam.


  25 września 2019
 2. Bardzo polecam usługi doradcy kredytowego. Pan Jacek Kur jest profesjonalistą, całą procedurę przeprowadza sprawnie i dokładnie tłumaczy zasady dotyczące ubiegania się i udzielania kredytu. Serdeczne podziękowania!


  23 września 2019
 3. Spośród kilku doradców, z którymi byłam na konsultacjach, do przeprowadzenia procesu kredytowania wybrałam własnie Pana Jacka, który wyróznia się ogromnym profesjonalizmem, znajomością rynku oraz sprawną komunikacją. Serdecznie polecam!


  25 lipca 2019
 4. Serdecznie polecam współpracę z Panem Jackiem, to profesjonalna i rzetelna osoba, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Dziękujemy jeszcze raz, ponieważ na każde etapie sprawy miałam poczucie że nasz kredyt jest w dobrych rękach.
  Panie Jacku polece Pana każdemu, bo swoją pracą i podejściem do klienta jest Pan tego wart w 100%.


  25 lipca 2019
 5. Pan Jacek to kompetentny i pomocny doradca kredytowy. Dzięki niemu udało mi się sprawnie przejść cały proces uzyskania kredytu. Na każdym etapie mogłam liczyć na jego wsparcie, a także odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, które pojawiły się już po uzyskaniu kredytu i przesłaniu projektu umowy kredytowej z banku. Skorzystałam z usług Pana Jacka z polecenia i sama będę również polecać dalej.


  25 czerwca 2019
 6. Pan Jacek jest prawdziwym profesjonalistą, który posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na skorzystanie z usług pana Jacka, dzięki temu cały proces przebiegł niezwykle sprawnie i bezproblemowo. Pan Jacek dokładnie wszystko wyjaśniał, odpowiadał na pytania, rozwiewał wszelkie wątpliwości. Współpraca z Panem Jackiem to czysta przyjemność. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc i wsparcie!


  17 czerwca 2019
 7. Kolejny raz skorzystałam z usług Pana Jacka – jak zawsze niezwykle profesjonalna obsługa oraz szybki i skuteczny proces. Polecam!


  9 czerwca 2019
 8. Z czystym sumieniem mogę polecać pana Jacka swoim znajomym. Pomógł mi wybrać i uzyskać kredyt na mieszkanie, a także przestrzegł przed nieuczciwym deweloperem. Wyjaśniał wszystkie moje wątpliwości. Godziny i terminy spotkań były elastyczne, nawet w późnych godzinach popołudniowych. Z Panem Jackiem poza biurem pozostawałam w kontakcie mailowym w razie wątpliwości. Dziękuję za pomoc!


  24 kwietnia 2019
 9. Szczerze polecam i dziękuję za współpracę z Panem Jackiem. Już po pierwszym spotkaniu było widać, że jako doradca ma za sobą lata doświadczeń. Pełen profesjonalizm, wszystko spokojnie objaśniał i tłumaczył. Świetny kontakt, bardzo szybka wymiana maili i telefonów. Mogę śmiało powiedzieć, że przeprowadził nas za rączkę przez całe formalności bez żadnego stresu.


  11 kwietnia 2019
 10. Pan Jacek to prawdziwy projesjonalista, oferuje doradztwo na najwyzszym poziomie – polecam współpracę z pełną świadomością.


  8 kwietnia 2019
 11. Pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam. Kompleksowa obsługa zakupu mieszkania wraz z rzeczoznawcą oraz notariuszem. A na czele wszystkiego Pan Jacek, który potrafi doradzić i rozwiać wszelkie wątpliwości. Dziękuję i polecam!


  2 kwietnia 2019
 12. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Panem Jackiem i szczerze polecamy wszystkim. Pan Jacek pomógł nam dopasować kredyt do naszych potrzeb, pomógł rozwiązać niestandardowy problem, który pojawił się podczas procesu zakupu mieszkania oraz zadbał o wszystkie formalności. Pan Jacek cierpliwie tłumaczy zawiłe kwestie związane z kredytem czy zakupem mieszkania i bardzo szybko odpowiada na maile. Pan Jacek jest profesjonalistą, dzięki niemu łatwo i szybko przebrnęliśmy przez proces kredytowy. Dziękujemy!


  11 marca 2019
 13. Jesteśmy ogromnie zadowoleni z współpracy z Panem Jackiem. Ogromny profesjonalizm, wiedza i doradztwo odnośnie kredytów hipotecznych. Na spotkaniach Pan Jacek przedstawił nam kilka ofert kredytowych z różnych banków i jasno wytłumaczył różnice pomiędzy ofertami co znacznie ułatwiło podjęcie decyzji i wybranie najlepszej opcji kredytowej. Pan Jacek z największą starannością i zaangażowaniem odpowiadał na każde nasze pytania i tłumaczył wszelkie zagadnienia związane z umową kredytową. Z pełną odpowiedzialnością polecamy doradztwo Pana Jacka. Dziękujemy serdecznie! Dzięki Pana wsparciu dostanie kredytu okazało się bardzo szybkie i proste.


  4 lutego 2019
 14. W pełni profesjonalne podejście od początku do końca procesu, również w przypadku trudności, które wystąpiły partnerska współpraca. Bardzo dziękuję. Zdecydowanie polecam!


  23 stycznia 2019
 15. Pan Jacek był bardzo pomocny i bardzo szybko odpowiada na wszelkie maile, współpraca z nim to czysta przyjemność, polecam!


  14 grudnia 2018
 16. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Jackiem Kurem. Na każdym etapie starania się o kredyt, dostaliśmy ogromną, natychmiastową i rzetelną pomoc! Pan Jacek dokładnie tłumaczył trudne, nieznane nam zagadnienia związane z kredytem oraz zakupem przez nas mieszkania. Kontakt z Panem Jackiem jest niezawodny, a cały proces kredytowy przebiegł szybko i przyjemnie(!).


  8 listopada 2018
 17. Pan Jacek Kur jest profesjonalistą w 100%.
  Pomaga przejść przez wszystkie etapy kredytowania bez stresu. Zawsze życzliwy i pomocny. Odpowiada na wszystkie pytania (nawet te banalne) i rozwiewa wszystkie wątpliwości.
  Z pewnością przy następnej inwestycji również skorzystam z usług Pana Jacka i będę go polecać wszystkim zainteresowanym


  28 września 2018
 18. Profesjonalne podejście do tematu. Terminowość. Cierpliwość podczas zadawania nawet infantylnych pytań. Doskonały kontakt przez cały okres współpracy. Niezwykła kompetencja. Skrupulatność.


  30 lipca 2018
 19. Doradztwo finansowe Pana Jacka zasługuje na najwyższą ocenę. W pełni odpowiednie wykwalifikowanie, dużo większe możliwości niż w banku, a także przyjazne podejście. Człowiek czuje się obsługiwany przez osobę na poziomie, która posiada pełną wiedzę w zakresie świadczonych usług. Polecam


  19 lipca 2018
 20. Gorąco polecam Pana Jacka! Proces pozyskiwania kredytu przebiegł bardzo sprawnie i bezstresowo, a przedstawione oferty kredytu były najlepsze na rynku.


  28 czerwca 2018
 21. Bardzo polecamy. Nasz kredyt był bardzo trudny do pozyskania ale udało się. Ogromna pomoc i wsparcie na całym etapie pozyskania kredytu na wymarzony dom.
  dziękujemy! polecamy!


  17 czerwca 2018
 22. Bardzo szybkie i bezstresowe załatwienie kredytu, miła atmosfera. Pełen profesjonalizm! Jeszcze raz bardzo dziękuje i polecam!


  20 maja 2018
 23. Po raz kolejny bardzo profesjonalnie i co najważniejsze skutecznie. Dziękuję


  4 maja 2018
 24. Pan Jacek pomagał nam przy wyborze kredytu hipotecznego na zakup mieszkania. Jestesmy bardzo zadowoleni z otrzymanej pomocy. Każde nasze pytania i watpliwosci były wyjaśniane w całości i niemal od razu. Dzięki takiemu podejściu wybór kredytu nie wydaje sie taki trudny, gdyż posiada się wiedzę na temat plusów i ewentualnych minusów danej decyzji. Warto również dodac, że kontakt telefoniczny i meilowy z Panem Jackiem jest naprawdę bardzo dobry. Podsumowując, Pan Jacek to naprawdę godny polecenia doradca a przy tym przemiły człowiek.


  6 kwietnia 2018
 25. Jeśli ktoś nie ma pojęcia o kredytach hipotecznych, to jak najbardziej polecam Pana Jacka. Profesjonalne podejście, znajomość rynku oraz ofert poszczególnych banków pozwala już przy pierwszym spotkaniu ocenić, czy jest szansa na kredyt. Wszystko od początku do końca wyjaśnione
  w przejrzysty sposób. Efektem jest otrzymany kredyt oraz własne mieszkanie. Jeszcze raz polecam.


  3 kwietnia 2018
 26. Profesjonalna i miła obsługa. Nie mam żadnych zastrzeżeń.


  23 marca 2018
 27. Wszystkim polecam usługi Pana Jacka. Profesjonalnie i rzetelnie na każdym kroku. Przez cały proces byliśmy informowani o bieżącym stanie naszej sprawy i dalszych krokach.


  23 marca 2018
 28. Bardzo dziękujemy za profesjonalną i sprawną obsługę, dzięki której wszystkie formalności zostały sfinalizowane w ściśle określonych ramach czasowych, bez pomocy Państwa nie byłoby to możliwe. Ponadto podkreślić należy wysoki poziom obsługi, kulturę osobistą powyżej przeciętnej zarówno Pana Jacka jak i Pana Artura,oczywiście pozostałych osób pracujących w biurze także. Dziękujemy i z pełną odpowiedzialnością polecamy innym.


  9 marca 2018
 29. Polecam Pana Jacka. Szczegółowo odpowiada na pytania i potrafi wybrać najkorzystniejszą opcję. Doradził nam gdzie najkorzystniej wziąć kredyt. Niezwykle miły i profesjonalny.


  26 lutego 2018
 30. Bardzo polecam współpracę z Panem Jackiem, gdyż jest kompetentnym, rzetelnym i skutecznym doradcą. Przez cały okres zaciągania kredytu byłam w kontakcie z Panem Jackiem, dzięki czemu zaoszczędziłam sporo czasu i ominął mnie stres. To był mój pierwszy kredyt hipoteczny, po pomoc w zaciągnięciu kolejnego na pewno ponownie zwrócę się do Pana Jacka.


  23 lutego 2018
 31. Do Pana Jacka Kur zwróciłam się „na ostatni dzwonek”, chwilę po tym jak otrzymałam odmowę z kilku banków, do których wnioskował mój poprzedni dorada. Gdyż już miałam podpisaną umowę przedwstępną kupna mieszkania, nie miałam drogi powrtonej i postanowiłam sprawdzić jeszcze raz wszelkie możliwości z Panem Jackiem, teraz już wiem, że była to najlepsza z możliwych decyzji. Już po kilkunastu dniach miałam podpisaną umowę kredytową oraz klucze od mieszkania. Jestem niezmiernie wdzięczna za profesjonalne i indywidualne podejście do mojej sytuacji oraz za efektywne i skuteczne procedowanie we wnioskowaniu o kredyt. Teraz z uśmiechem na twarzy opowiadam przyjaciołom historię nadającą się na scenariusz filmu, a wszystkim bardzo serdecznie polecam współpracę z Panem Jackiem, gdyż jest to gwarancja sukcesu !!


  4 lutego 2018
 32. Bardzo, ale to bardzo profesjonalne podeście. Pierwszy mój kredyt hipoteczny i dzięki pomocy Pana Jacka, udało się przejść przez cały proces zakupu mieszkania wraz z decyzjami kredytowymi i uruchomieniem kredytu. Dzięki pomocy Pana Jacka, stres związany z zakupem nieruchomości był zdecydowanie mniejszy, wiedząc, że taka osoba czuwa na całym procesem kredytowym. Polecam Współpracę z Panem Jackiem


  29 stycznia 2018
 33. Pan Jacek Kur niezwykle profesjonalnie i zwinnie poprowadził mnie przez procedury kredytowania. Trzeba dodać, że moje potrzeby były skomplikowane, a pan Jacek Kur na każdym kroku wykazywał się cierpliwością i życzliwością. Miał dla mnie dokładnie tyle czasu, ile potrzebowałem. Jeżeli będę miał kolejną potrzebę kredytu hipotecznego to z pewnością zgłoszę się do niego ponownie. Dziękuję!


  17 stycznia 2018
 34. Profesjonalista w 100%. Dostępny o każdej porze dnia i nocy, zawsze pomocny i tłumaczący wszystko od deski do deski. Pan Jacek pomógł mi przy wzięciu kredytu hipotecznego, zaprezentował wszystkie dostępne oferty, zwrócił uwagę na to na czym mi najbardziej zależy i czego się obawiam i wspólnie wybraliśmy optymalną propozycję. Otrzymałem dokładną rozpiskę niezbędnych dokumentów, które musiałem przygotować, a pan Jacek resztę zrobił za mnie. Bardzo serdecznie polecam.


  4 stycznia 2018
 35. Zdecydowanie godny polecenia profesjonalista z bardzo pozytywnym podejściem do klienta. Do tego duża dyspozycyjność i terminowość. Nieocenione wsparcie w trudnym procesie inwestycyjno-mieszkaniowym. Polecam z pełnym przekonaniem.


  10 grudnia 2017
 36. Solidna Fachowa Rzetelna Szybka Pewna Zrozumiała
  Tak można opisać w skrócie jakość pracy, a właściwie pomocy p Jacka w zdobywaniu kredytu
  Arcymistrzy w kredytowych szachach
  POLECAM


  28 listopada 2017
 37. Jak najbardziej polecam!
  Pan Jacek pomógł nam przejść przez niełatwą ścieżkę składania wniosków kredytowych przy samozatrudnieniu i dzięki jego pomocy udało się uzyskać kredyt.
  Szczególne słowa uznania należą się Panu Jackowi za słowność, rzetelność, kompetencję, szybkie odpowiadanie na wiadomości i cierpliwość w tłumaczeniu zawiłości kredytów hipotecznych.


  20 listopada 2017
 38. Bardzo profesjonalny doradca – polecam każdemu kto potrzebuje wsparcia w zakupie mieszkania. Pewnie, jasno i konkretnie przeprowadził mnie przez całą transakcję, na każdym kroku wiedziałam co i jak i jaki jest kolejny etap (od umowy przedwstępnej, przez wniosek aż do aktu notarialnego).
  W przypadku braku możliwości finansowania również bardzo szybko się o tym dowiedziałam bez zbędnego zaangażowania w inwestycję – Pan Jacek szybko i konkretnie nakreślił sytuację bez zbędnego ubarwiania.
  Polecam wszystkim, z Panem Jackiem zakup mieszkania to bułka z masłem:)


  19 listopada 2017
 39. Mogę tylko powtórzyć opinię pozostałych klientów i jeszcze raz podkreślić pełen profesjonalizm Pana Jacka. Cierpliwie wyjaśnia wszystkie wątpliwości, pozostaje w ciągłym kontakcie na każdym etapie pozyskiwania kredytu, a jego pomoc usprawniła cały proces tak, że coś co wcześniej kojarzyło mi się z wyjątkowo stresującym zadaniem, okazało się być po prostu “spacerem po parku”. Serdecznie polecam!


  14 listopada 2017
 40. Usługi Pana Jacka polecamy wszystkim osobą planujących wzięcie kredytu hipotecznego. Przeprowadził nas przez wszystkie zawiłości procesu kredytowego, od podstawowych informacji początkowych, aż po drobne detale i kwestie techniczne związane z pozyskaniem kredytowania. Podkreślenia wymaga również dostępność Pana Jacka i cierpliwość w odpowiadaniu na wszystkie pytania, których mieliśmy bardzo dużo.


  29 października 2017
 41. Dla wszystkich, którzy cenią swój czas i mają go stosunkowo niewiele oraz dla wszystkich, którym wydaje się, że umowa z bankiem jest napisana w zupełnie innym języku niż nasz ojczysty – gorąco polecamy skorzystanie z usług doradczych Pana Jacka. Mieliśmy bardzo dużo pytań – wszystko zostało nam wyjaśnione jasno i czytelnie. Dogodny termin umawiania spotkań, rzetelność i kompetencja. Przyjazna atmosfera pozwalała na spokojne zaznajomienie się z zawiłościami umowy o kredyt. Porównanie ofert banków sporządzone przez Pana Jacka pozwoliło nam wybrać najkorzystniejszą z nich. Polecamy!!!


  18 października 2017
 42. Pan Jacek to prawdziwy Profesjonalista w swojej dziedzinie. Kompetentny, rzetelny, z wielkim zaangażowaniem pomaga na każdym etapie kompletowania dokumentów. Współpraca z Panem Jackiem to czysta przyjemność. Serdecznie polecam każdemu kto potrzebuje profesjonalnego doradztwa w kwestii kredytu.


  18 października 2017
 43. Polecam Pana Jacka, jestem bardzo zadowolony z pomocy w uzyskaniu kredytu. Bardzo dobre podejście do klienta, rzetelność, fachowość, profesjonalizm. 5/5!!!


  8 października 2017
 44. Polecam, a mało kogo polecam 🙂 Profesjonalista, fachowiec i bardzo uprzejmy człowiek. Z Panem Jackiem kredyt hipoteczny to bardzo przystępna sprawa. Z usług korzystałam drugi raz i na pewno będę korzystać kolejne razy.


  1 października 2017
 45. Pełen profesjonalizm świadczonych usług połączony z indywidualnym podejściem do klienta. Rzetelna i fachowa realizacja, zaangażowanie, terminowość, dyspozycyjność i cierpliwości. Współpraca z Panem Jackiem to prawdziwa przyjemność. Gorąco polecam !!!


  22 sierpnia 2017
 46. Pełen profesjonalizm. Ogromna pomoc na każdym etapie kompletowania dokumentów, szczegółowe zajęcie się temat, wiedza i rzetelność 🙂 Wszystkie wątpliwości zostawały natychmiast rozwiewane, a cierpliwość podczas odpowiedzi na kolejne “trudne” pytanie godna pochwały! Szczerze polecamy 🙂


  16 sierpnia 2017
 47. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Rzeczowe wyjaśnienie zagadnień kredytu hipotecznego i optymalne dobranie oferty. W przeciwieństwie do innych doradców, z którymi mieliśmy do czynienia, pan Jacek w pełni skupił się na naszych wymaganiach, nie oferując dodatkowych i niepotrzebnych produktów finansowych.


  6 sierpnia 2017
 48. Jeśli ktoś się zdecyduje na kredyt hipoteczny, to tylko z Panem Jackiem.
  Świetny człowiek, profesjonalista, jest mistrzem w swoim fachu.
  Wszystko nam dokładnie wyjaśnił, wybrał dla nas najlepszą opcję z możliwych na rynku. Nam tylko pozostało podpisać umowę i podziękować z całego serca za pomoc. POLECAMY i pozdrawiamy Pana Jacka!!!


  31 lipca 2017
 49. Wielkie podziękowania za sprawne załatwienie kredytu i wszystkiego co się z tym wiąże.
  Jestem pod wielkim wrażeniem kompetencji, wiedzy, zorganizowania i chęci pomocy Pana Jacka.
  Rzadko miałem w przeszłości przyjemność współpracować z tak wiarygodnymi, rzetelnymi i uczciwymi osobami.


  27 lipca 2017
 50. Profesjonalnie i rzetelnie. Duże zaangażowanie, szybki kontakt i skuteczna pomoc w przebrnięciu procedury kredytowej. Polecam.


  24 lipca 2017
 51. Wraz z małżonką polecamy Pana Jacka każdej osobie zastanawiającej się nad wyborem kredytu hipotecznego! Kilka spotkań w przyjemnej atmosferze, na której zostały nam wytłumaczone warunki i ukryte koszta dla wielu banków, a po zaledwie 4 tygodniach możemy się już cieszyć własnym “M”. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Pana Jacka w załatwienie kredytu pod klienta (a nie klienta pod kredyt), mogliśmy się zająć z żoną przyjemniejszą stroną kupna mieszkania – projektowaniem wnętrza i dobieraniem materiałów – kredyt w tym czasie załatwiał się “sam” 🙂


  24 lipca 2017
 52. Pan Jacek jest wspaniałym człowiekiem, ma ogromną wiedzę, jest w stanie zaradzić każdej sytuacji, jest po prostu DOSKONAŁY, polecam każdemu kto chciałby wziąć kredyt hipoteczny


  12 lipca 2017
 53. Dostaliśmy kontakt do Pana Jacka od dewelopera, była to pierwsza osoba, z którą się skontaktowaliśmy w sprawie kredytu. Profesjonalizm, bezproblemowy kontakt oraz prostota z jaką wyjaśnił nam wszystkie zawiłości procedury kredytowej spowodował, że nie było potrzeby szukania kolejnego doradcy. Szczerze polecam Pana Jacka wszystkim, którzy potrzebują konkretnej i rzetelnej pomocy w wyborze najbardziej odpowiedniej oferty kredytowej.


  2 lipca 2017
 54. Trafiliśmy do Pana Jacka przypadkiem, ale teraz już wiemy, że lepiej trafić nie mogliśmy. Szukając nieruchomości z rynku wtórnego i będąc pod presją czasu chcieliśmy skupić się na wybraniu idealnej nieruchomości a jednocześnie uniknąć czasochłonnego porównywania i analizowania ofert kredytowych wszystkich banków. Wystarczyły dwa spotkania, aby Pan Jacek przedstawił propozycje najbardziej dopasowane do naszych oczekiwań i wyjaśnił punkt po punkcie, co należy zrobić żeby sprawnie uzyskać kredyt. Wszystko przekazane rzeczowo i w sposób zrozumiały dla finansowych laików. Zawdzięczamy mu też cenne informacje ile faktycznie może być warta upatrzona przez nas nieruchomość, co pomogło nam w negocjacjach cenowych ze sprzedającym.
  Wiedza, doświadczenie, rzetelność, terminowość. Do tego błyskawiczna reakcja na maile i telefony z nasuwającymi się w trakcie procedury kredytowej pytaniami. Profesjonalizm w każdym calu. To wszystko cechuje Pana Jacka. Jeśli będziemy się starać o kolejny kredyt, to na pewno z jego pomocą. Polecamy gorąco!


  26 czerwca 2017
 55. Współpraca z Panem Jackiem to wielka przyjemność. Jest to osoba bardzo profesjonalna i rzetelna. Do swojej pracy podchodzi bardzo sumiennie i zawsze można liczyć na jego pomoc. Szczerze polecamy 🙂


  21 czerwca 2017
 56. Polecam! Branie kredytów z Panem Jackiem to czysta przyjemność! Obsługa i realizacja na najwyższym poziomie. Znakomity Kontakt o każdej porze dnia i nocy 😉


  7 czerwca 2017
 57. Dzięki pomocy Pana Jacka udało nam się zakupić własne mieszkanie z kredytem w sytuacji z pozoru beznadziejnej i niemożliwej do rozwiązania.
  Pan Jacek to stuprocentowy profesjonalista! Jako jedyny nie zbył nas, dowiadując się jaka jest nasza sytuacja finansowa, co zrobiło nam już wcześniej kilku doradców. Dokonał niemożliwego. 🙂
  Jego profesjonalne podejście, pomoc w zrozumieniu niezrozumianego, sprawia, że da się wyjść z sytuacji beznadziejnych.
  Bardzo polecamy współpracę z Panem Jackiem, ponieważ każdą sprawę traktuje z najwyższym priorytetem i jest godny zaufania, nie poddając spraw “walkowerem”.


  22 maja 2017
 58. Zdecydowanie jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Jackiem. Profesjonalizm i doświadczenie to cechy Pana Jacka, które pozwoliły zakończyć szczęśliwie wszelkie formalności związane z kredytem w określonych terminach. Serdecznie polecam.


  8 maja 2017
 59. Pan Jacek to z całą pewnością godny polecenia doradca hipoteczny. Ogromna wiedza, pełen profesjonalizm, w zasadzie nieograniczona dostępność dla klienta oraz fachowe i precyzyjne wyjaśnienia i odpowiedzi na wszelkie pytania to cechy, które przede wszystkim wyróżniają Pana Jacka. Wybór Pana Jacka zdecydowanie ułatwił i przyspieszył zakup własnego mieszkania. Serdecznie polecam.


  22 kwietnia 2017
 60. Pan Jacek jest profesjonalistą w każdym calu i szczerze polecam jego usługi. Jeżeli kredyt hipoteczny to tylko u Pana Jacka Kur!!!


  20 kwietnia 2017
 61. Szczerze polecam współpracę z Panem Jackiem. Pełen profesjonalizm, pomoc w pokonaniu każdej przeszkody, błyskawiczne odpowiedzi na e-maile, smsy, telefony, cudowna umiejetność przełożenia prawniczego języka na zrozumiały dla laika. Przede wszystkim wiedza poparta doświadczeniem, dzięki czemu ze spokojem można przebrnąć przez wszystkie formalności. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie lepszego Doradcy.
  Trafiłam do Pana Jacka z polecenia i sama też będę z czystym sumieniem polecać.


  7 kwietnia 2017
 62. Pana Jacka polecił nam kolega z pracy i przyznam się szczerze, że jesteśmy w pełni zadowoleni z podejścia do sprawy i całego przebiegu procedury kredytu. Z ciekawości byliśmy u innych doradców kredytowych, dla własnego porównania i z czystym sumieniem mogę polecić Pana Jacka. Pełen profesjonalizm!


  30 marca 2017
 63. Maksymalny profesjonalizm. Bardzo szerokie zrozumienie sytuacji klienta, ochota do wspólnych rozważań opcji (z Panem Jackiem – sama przyjemność, bo o kredytach – i o aktualnej sytuacji bankowo-rynkowej – wie bardzo dużo), niezwykła i godna wielkiego szacunku i wdzęczności troska o tę prywatną stronę przeżywania procesu załatwiania kredytu: Pan Jacek pisze maile i smsy z rzetelnymi sprawozdaniami z bieżących działań, ale również takie, których celem jest po prostu komfort klienta (i to zrozumiay bardzo głęboko i mądrze): że “najważniejsze jutro to…”, że “tego państwo nie muszą, bo ja już się dowiedziałem”, że “policzyłem jeszcze raz i wychodzi, że lepiej tę opcję” – doradca-marzenie. Polecamy każdemu, tak jak i nam polecono. Skutecznie, a sympatycznie. Konkretnie, a z życzliwością. Swobodnie i bez zadęcia – a z klasą. Dziękujemy!


  12 marca 2017
 64. Profesjonalnie doradzony kredyt hipoteczny, wyjaśnione wszystkie procedury, przedstawiona oferta zgodna z moimi wymaganiami, bez niepotrzebnego namawiania na inne produkty.
  Bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy.


  2 lutego 2017
 65. Profesjonalista w swoim fachu, co więcej – przesympatyczny Doradca. Pan Jacek nie owija w bawełnę, od razu mówi jak się przedstawia sytuacja. Jasno tłumaczy procedurę wnioskowania o kredyt. Nie musiałam się martwić, że coś mnie ominęło bądź o czymś zapomniałam – wszystko miałam podesłane na maila, smsem bądź ustalone telefonicznie. Naprawdę rzadko spotyka się tak zaangażowane osoby w swoją pracę. Dla osób niezdecydowanych przy wyborze Doradcy Kredytowego – śmiało podpisuję się pod wystawioną oceną 🙂 POLECAM i DZIĘKUJĘ! 🙂


  20 grudnia 2016
 66. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z panem Jackiem. Wszystkie kwestie wyjaśniał nam w bardzo zrozumiały, konkretny sposób, działał szybko i profesjonalnie. Czuliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach. Szczerze polecamy!


  5 grudnia 2016
 67. Gorąco polecam pomoc Pana Jacka wszystkim zabieganym i laikom w sprawach finansowych. Będziecie absolutnie profesjonalnie zaopiekowani. Wsparci zarówno prawną ekspertyzą i wyjaśnieniami oraz operacyjnym prowadzeniem spraw.


  28 listopada 2016
 68. Przygotowanie merytoryczne- 10/10
  Znajomość rynku- 10/10
  Dyspozycyjność- 10/10
  Podejście do klienta 10/10
  Fachowiec jednym słowem. Polecam ! 🙂


  20 listopada 2016
 69. Profesjonalne i rzetelne podejście do Klienta. W każdej sytuacji pełna pomoc ze strony Pana Jacka. W moim przypadku napotkaliśmy kilka poważnych problemów ze strony Banku, ale doświadczenie Pana Jacka pomogło rozwiązać wszystko na czas. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i w pełni polecam przyszłym osobom. Satysfakcja gwarantowana.


  8 listopada 2016
 70. Bardzo dobry kontakt i szybka oraz kompleksowa obsługa pośrednictwa w uzyskaniu kredytu. Pan Jacek w prosty sposób potrafił wyjaśnić skomplikowane niuanse kredytowania wieloetapowej transakcji nabycia nieruchomości. Otrzymaliśmy spory wachlarz różnych ofert kredytowych i dzięki doświadczeniu oraz wiedzy Pana Jacka wybraliśmy ten, który najbardziej spełniał nasze oczekiwania. Polecamy.


  31 października 2016
 71. Pełen profesjonalizm wraz z indywidualnym podejściem przy niskim angażowaniu czasu Klienta. W pełni polecam


  21 września 2016
 72. Bardzo profesjonalny, solidny i życzliwy. Ze wszech miar godny polecenia.


  14 września 2016
 73. Pan Jacek to bardzo rzetelny i znający się na swoim fachu człowiek. Na każdym etapie starań o kredyt dostawaliśmy od niego solidną dawkę informacji co już zostało zrobione, na co jeszcze czekamy itd.
  Kredyt hipoteczny był dla mnie i mojej narzeczonej “czarną magią” a dzięki Panu Jackowi wszystko stało się dużo bardziej zrozumiałe, klarowne i nie takie straszne, jak sądziliśmy na początku 🙂
  Pan Jacek bezboleśnie przeprowadził nas przez cały proces przyznawania kredytu i służył radą zawsze, kiedy tego potrzebowaliśmy. Polecamy go każdemu, kto gubi się w gąszczu papierków, nie ma czasu biegać od banku do banku i potrzebuje profesjonalnego doradztwa w kwestii kredytu.


  24 sierpnia 2016
 74. Zdecydowanie polecamy skorzystanie z usług pana Jacka Kura. Bardzo wysoko oceniamy jego profesjonalizm, zaangażowanie i otwartość. Szybko wyszukał najbardziej optymalne dla nas oferty, sprawnie przeprowadził nas przez poszczególne etapy procedury kredytowej, odpowiadał na każde pytanie i wyjaśniał wszelkie wątpliwości, towarzyszył również przy podpisywaniu umowy kredytowej. Sama procedura przebiegła bardzo szybko i pomyślnie, przy czym pozytywną decyzję kredytową otrzymaliśmy już po 4 dniach od złożenia wniosku.


  31 lipca 2016
 75. Bardzo dobry kontakt, szybko i sprawnie przeliśmy przez wszystkie procedury. Pozytywna decyzja we wszystkich bankach. Pomoc także w kontakcie z deweloperem w celu uzyskania wszystkich niezbędnych dokumentów. Nikt z osób, które znam nie otrzymał tak szybko decyzji kredytowych współpracując z innymi doradcami czy starając się o kredyt na własną rękę. Polecam i Pozdrawiam.


  28 lipca 2016
 76. Szybka sprawna i konkretna obsługa. sprawa doprowadzona do szczęsliwego zakończenia. Polecam


  11 lipca 2016
 77. Profesjonalnie, rzetelnie, przyjacielsko. Takie słowa przychodzą mi do głowy jak myślę o naszej współpracy. Pan Jacek od razu budzi zaufanie swoim spokojem i znajomością procedur. Nasza sytuacja nie była standardowa a jednak udało się, mamy własne mieszkanie. Podczas całego procesu bardzo jasno tłumaczył jakie aktywności, dokumenty potrzebne są z naszej strony i czego możemy spodziewać się ze strony dewelopera, czy banku. Najbardziej zaskoczył nas bardzo pozytywny wynik negocjacji z bankiem, dzięki Panu Jackowi dostaliśmy warunki tak dobre, że nawet się nie spodziewaliśmy. Informacje o kolejnych etapach udzielania kredytu przychodziły od Pana Jacka szybciej niż od oddziału banku. Dziękuję za cierpliwość do naszych pytań i ogromne zaangażowanie z Pana strony. Widać, że ma Pan przyjemność ze swojej pracy, a to przekłada się na przyjemność pracy z Panem. Polecamy kontakt z Panem Jackiem każdemu, kto oczekuje wsparcia eksperta z ogromnym doświadczeniem oraz indywidualnym zaangażowaniem w jego sprawę.


  8 lipca 2016
 78. Bardzo polecam Pana Jacka. Już na pierwszym spotkaniu odniosłem wrażenie, że jego znajomość rynku kredytów hipotecznych przewyższyła znajomość innych doradców, z którymi rozmawiałem. Pan Jacek zna szczegóły ofert lepiej niż inni, co pozwoliło mi wybrać najatrakcyjniejsza finansowo ofertę.


  6 lipca 2016
 79. Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Jackiem w zakresie doradztwa kredytów hipotecznych. Bardzo szybko zweryfikował moje oczekiwania i dobrał świetną ofertę oraz pomógł wypełnić wnioski. Wszystko załatwione było bardzo sprawnie. Mało tego – doradził pewne rzeczy, o których w banku nie usłyszycie, ponieważ działa przede wszystkim na korzyść swoich klientów.


  20 maja 2016
 80. Pana Jacka Kur poznałam ponad dwa lata temu jak stałam się o swój pierwszy kredyt na własne mieszkanie, samotna mama i wiele innych kłód pod nogi …ale efekt końcowy mam – mieszkam już dwa lata. Mając w pamięci b.dobrą współprace i wsparcie w działaniach jakie od Pana Jacka otrzymałam wtedy, ponownie zwróciłam się o jego pomoc niedawno, gdyż z moim partnerem rozpoczęliśmy spełniać marzenia związane z własnym wspólnym nowym domem. Kredyt otrzymaliśmy w przeciągu dwóch miesięcy.
  Co ważne Pan Jacek słucha co się do niego mówi, stara się znaleźć rozwiązanie na miarę naszych możliwości, tak aby kredyt pozwałam żyć i nie rezygnować z codziennych przyjemności. Szybkie konkretne spotkania, każde z nas wiedziało co ma zebrać (jakie dokumenty) nad czym się zastanowić.
  Terminowość, fachowość i profesjonalizm z dużą dawka sympatycznego podejścia do klienta.
  POLECAM . Jesteśmy bardzo zadowoleni.


  10 maja 2016
 81. Trafiliśmy do Pana Jacka Kura w momencie już podpisanej umowy przedwstępnej kupna domu i z negatywną decyzją banku, który wcześniej zapewniał nas o pełnej zdolności kredytowej. Pan Jacek Kur sprawdził się w naszym trudnym przypadku bez zarzutu. Od pierwszego, telefonicznego kontaktu i dalej, aż do finału naszej sprawy otrzymywaliśmy bardzo fachową i kompleksową pomoc. A do tego wysoka kultura osobista i życzliwość Pana Jacka sprawia, że z przyjemnością, a nie w stresie zdobywa się w kredyt hipoteczny. Dzisiaj mieszkamy we własnym domu, za co jesteśmy Panu Jackowi bardzo wdzięczni.


  6 maja 2016
 82. Bardzo profesjonalne podejście, polecam w 100%. Konsultowaliśmy kredyt hipoteczny z innym doradcą finansowym, ale poziom obsługi i przejrzystość oferty była nie do porównania.
  Bardzo podoba mi się prostota przedstawienia oferty – co/kiedy/czemu trzeba zapłacić, co najbardziej się opłaca, z czego można zrezygnować itd. Otrzymaliśmy odpowiedzi na wszystkie, nawet te pozornie oczywiste pytania. Polecam wszystkim znajomym, a jeżeli w przyszłości będziemy się decydować na zakup innego mieszkania na pewno wrócimy do Pana Jacka.


  12 kwietnia 2016
 83. Bardzo kompetentny doradca, w zasadzie wszystko zrobił za nas. naszym zmartwieniem był jedynie wybór banku i podpisanie umowy kredytowej reszta zajął się w 100%. Szczerze bardzo polecam


  11 kwietnia 2016
 84. Bardzo kompetentna obsługa. Moja rola ograniczała się praktycznie do wyboru spośród zaoferowanych rozwiązań i podpisania umowy, całą reszta zajął się Pan Jacek. Polecam


  10 kwietnia 2016
 85. Serdecznie polecam współpracę z Panem Jackiem Kur!

  W trakcie pracy nad moim kredytem hipotecznym, Pan Jacek nie tylko polecił najlepszą na rynku ofertę, dokładnie wyjaśnił dlaczego ta oferta jest najlepsza, cierpliwie odpowiadał na moje niekończące się pytania, ale również dokładnie porównał z innymi ofertami dostępnymi na rynku i bardzo dokładnie zracjonalizował porównanie.

  Pan Jacek przez cały czas trzymał rękę na pulsie i wspomagał we współpracy i komunikacji z deweloperem oraz bankiem. Za co dziękuję, ponieważ nie miałam dostatecznie dużo czasu, żeby nad pewnymi kwestiami czuwać na bieżąco.
  W moim przypadku było to również bardzo istotne, ponieważ czas odgrywał bardzo istotną rolę: w bardzo krótkim czasie zdecydowałam na zakup mieszkania i zależało mi na jak najlepszych warunkach przy równocześnie jak najszybszym zamknięciu umowy z deweloperem.
  Właśnie dzięki współpracy z panem Jackiem, cała transakcja przebiegła absolutnie bezstresowo.

  Panie Jacku – za powyższe serdecznie dziękuję i do zobaczenia przy okazji kupna kolejnego mieszkania.


  7 kwietnia 2016
 86. Naszą „przygodę” z zakupem własnego domu oraz pozyskaniem kredytu hipotecznego rozpoczęliśmy z Panem Jackiem w listopadzie ub.r., gdy nawet jeszcze nie mieliśmy wybranego domu do kupna. Kilkanaście godzin temu bank wypłacił nam kredyt, a kilka dni wcześniej z podpisaliśmy akt notarialny zakupu długo oczekiwanego domu. Tzw. międzyczas to długie godziny rozmów w różnej porze dnia i tygodnia w poszukiwaniu najlepszego oraz skutecznego rozwiązania. Temat był nie tylko dla nas, ale również dla p. Jacka lekko niestandardowy. Mimo to dzięki Jego dobremu wyczuciu, dużemu doświadczeniu i profesjonalizmowi udało się wspólnie opracować plan działania, a później skutecznie go zrealizować. Napotkaliśmy różne trudności po drodze, ale p. Jacek konsekwentnie wspierał nas w dążeniu do celu, pytając, szukając i konsultując scenariusze rozwiązywania tych przeciwności także z innymi zaufanymi osobami. Bywało, że wcielał się w kuriera pomiędzy oddziałami banku, by przyśpieszyć proces w ramach samego banku. Niektóre dokumenty sam załatwiał i dostarczał za nas do banku. Trzymał „rękę na pulsie”, gdy wniosek był procedowany w banku i na bieżąco informował nas o postępach. Pisał, również wtedy, gdy ze strony banku była cisza, przewidując co może się w danym momencie dziać – i wydaje mi się, że miał rację. Napisałem na początku „przygodę”, bo współpraca z p. Jackiem to coś więcej niż kupno domu i pozyskiwanie kredytu. Na koniec pozostaje dopisać: Polecamy współpracę z p. Jackiem !


  10 marca 2016
 87. To był mój pierwszy zakup mieszkania i pierwszy kontakt z doradcą kredytowym. Trafiłam do pana Jacka z polecenia i był to strzał w dziesiątkę:) Dostałam rozpisane w tabelce oferty poszczególnych banków w taki sposób że łatwo było je porównać i łatwo można było zdecydować które z nich są warte zainteresowania.
  Poza tym pan Jacek jest bardzo profesjonalny w tym co robi, skrupulatny, dokładny, a są to cechy niebagatelne w tym zawodzie. Poświęcił mi tyle czasu ile go potrzebowałam, dając jednocześnie poczucie że sprawa doboru jak najlepszej oferty jest dla niego równie ważna jak dla mnie. Poza tym czułam że wszystkie działania związane z dokumentami dla banku są dopięte na przysłowiowy ostatni guzik. Podsumowując – polecam doradztwo pana Jacka, sama – jeśli będę miała potrzebę skorzystać z takiej pomocy – wrócę do niego z największą przyjemnością:)


  8 marca 2016
 88. Do Pana Jacka trafiliśmy trochę z przypadku i trochę z polecenia.
  Dokonywaliśmy nietypowego zakupu nieruchomości, ale nie stanowiło to żadnego problemu.
  Pan Jacek wykazał się ogromnym profesjonalizmem i szybko przedstawił nam najlepszą ofertę, doskonale tłumacząc nam wszystkie jej szczegóły, w czym pomocna okazała się tabelka (zestawienie ofert banków), którą Pan Jacek sporządzał razem z nami na pierwszym spotkaniu. Jest to doskonałe rozwiązanie, które w szybki sposób potrafi zobrazować szczegół ofert i ujawnić plusy i minusy poszczególnych ofert.

  Po wyborze banków i złożeniu wniosków na bieżąco nas o wszystkim informował, na każdym etapie procedury byliśmy w stałem kontakcie, bez względu na porę dnia.

  Taka współpraca to sama przyjemność, zwłaszcza jeśli mogliśmy współpracować z takim profesjonalistą jakim jest Pan Jacek.

  Myślę, że dzięki Panu Jackowi nie tylko otrzymaliśmy dobry kredyt, ale również pozyskaliśmy istotną wiedzę.

  Dziękuję i szczerze polecam Pana Jacka jako jednego z najlepszych specjalistów z branży doradztwa kredytowego.


  1 marca 2016
 89. Wszystkim niezdecydowanym polecam kontakt z Panem Jackiem – po pierwszym spotkaniu na pewno zdecydujecie się na współpracę. Podczas całej procedury kredytowej Pan Jacek służył pomocą na każdym etapie, odpowiadał na każde pytanie i wyjaśniał wszelkie wątpliwości. Szybko, sprawnie i co najważniejsze na najlepszych możliwych warunkach.

  Dziękuję i polecam!


  1 marca 2016
 90. Serdecznie dziękujemy Panu Jackowi za świadczenie usług na najwyższym poziomie. Pan Jacek to kompetentny, pomocny i słowny specjalista.
  Przez cały okres współpracy wykazywał się dużym profesjonalizmem, cierpliwością oraz optymizmem 🙂 Z czystym sumieniem polecam współpracę z Panem Jackiem!


  23 lutego 2016
 91. Jesteśmy przekonani, że każdy kto zdecyduje się na współpracę z Panem Jackiem przy „projekcie” kredyt hipoteczny, trafi do jednego z najlepszych specjalistów z branży doradztwa kredytowego.

  Przez cały okres załatwiania formalności związanych z ubieganiem się o kredyt hipoteczny doświadczaliśmy nie tylko profesjonalizmu i gruntownej znajomości rynku usług finansowych, ale uzyskaliśmy również wiele dowodów prawdziwie partnerskiego i indywidualnego podejścia, popartych życzliwością i wyrozumiałością.

  Serdecznie polecamy!


  18 lutego 2016
 92. Nasza współpraca z Panem Jackiem rozpoczęła się bardzo intensywnie i nie byliśmy jednym z łatwiejszych przypadków dla Doradcy Kredytów Hipotecznych.
  Pan Jacek już od pierwszych dni ciężko pracował.
  Nasza sytuacja była o tyle dobra, że pomimo dużego i dość drogiego mieszkania, a młodego wieku – mieliśmy zdolność i brak innych zobowiązań.
  Rzadko kiedy ma się okazję do współpracy z tak obrotną i inteligentną osobą.
  Pan Jacek jest niezwykle sumienny, skrupulatny, dokładny, obowiązkowy i pracowity !!!
  Tak naprawdę z zamkniętymi oczami moglibyśmy powierzyć mu naszą sprawę, a i tak jesteśmy pewni, ze dopiąłby ją do końca bez problemów.
  Pan Jacek informował nas na bieżąco, w każdej (nawet najmniejszej kwestii), konsultując z nami ostateczna decyzję.
  Każda rada z Jego strony była cenna i poprawna.
  Nawet nie obarczał nas “transportem” dokumentów (których było sporo), najważniejsze zawioził osobiście.
  Godna uwagi jest także tabelka porównująca oferty, którą stworzył sam i nareszcie mogliśmy w jasny/przejrzysty sposób przeanalizować każdy wariant. To było bardzo ważne, podejmując tak istotne decyzje w życiu.
  Jedynego czego możemy żałować to fakt, że tak późno do Niego trafiliśmy ! 🙂

  Współpraca z Panem Jackiem to czysta przyjemność połączona z profesjonalizmem i nutą uśmiechu 🙂
  Zasługuje na order w swoim zawodzie !!!
  Polecamy każdemu bez zastanowienia !


  16 lutego 2016
 93. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pan Jacek pomógł mi w uzyskaniu kredytu mieszkaniowego w skomplikowanym stanie faktycznym, lecz wykazał się przy jakże ważne indywidualne podejście do każdej sprawy. W pełni polecam Jego usługi.


  16 lutego 2016
 94. Pan Jacek jest profesjonalistą. Radzi sobie nawet z najbardziej niezorganizowanymi klientami, wyręczając ich w koniecznych czynnościach. Osobiście dba o każdy szczegół procesu uzyskania kredytu, doprowadzając do szczęśliwego finału.
  Profesjonalizm, rzetelność, takt, cierpliwość i gruntowna znajomość rynku usług finansowych, to tylko niektóre cechy Pana Jacka. Gorąco polecam jego usługi .


  26 stycznia 2016
 95. Pan Jacek Kur jako specjalista od spraw kredytów został nam polecony w momencie, kiedy planowaliśmy zakup nowego domu. Kiedy przedstawiliśmy mu naszą sytuację finansową, plany zawodowe, a szczególnie terminy w jakich musimy zamknąć całą procedurę pozyskania kredytu hipotecznego, stwierdził, że „będzie ciekawie!” I było…! Choć dreszczyk emocji towarzyszył nam przez cały czas, to dzięki dyplomacji, profesjonalizmowi, kulturze osobistej, a przede wszystkim ogromnemu doświadczeniu pana Jacka, czuliśmy się bezpiecznie i cierpliwie czekaliśmy na pozytywną decyzję banku. Plan został zrealizowany w 100%! Wartością dodaną były lepsze warunki umowy, które Pan Jacek dla nas dodatkowo wynegocjował! Z przyjemnością polecamy usługi Pana Jacka Kura jako osobistego doradcy finansowego i skutecznego profesjonalisty!


  6 stycznia 2016
 96. Absolutny profesjonalizm połączony z indywidualnym podejściem do klienta. Pan Jacek gwarantuje sprawne przebrnięcie przez skomplikowane formalności kredytowe. Cechuje go rzetelne i fachowe podejście, pełne zaangażowania i cierpliwości w wyjaśnianiu wszystkich czasami nawet zawiłych aspektów. Współpraca z Panem Jackiem to prawdziwa przyjemność. Polecam w 100%.


  4 stycznia 2016
 97. Pan Jacek Kur jest świetnym ekspertem, osobą skrupulatną i uporządkowaną. Pomógł mi znaleźć najlepszy kredyt hipoteczny i przeprowadził mnie przez żmudną procedurę pozyskania kredytu. Jego wiedza i znajomość rynku usług finansowych są imponujące. Polecam Pana Jacka każdemu, kto musi skorzystać z usług finansowych i czuje się zagubiony w ich gąszczu.


  15 października 2015
 98. Rzeczowo i w pełni profesjonalnie. Dokładna znajomość ofert banków, algorytmów postepowania w każdym z nich i troskliwa opieka włącznie z podpisaniem umowy a nawet później.
  Postepując zgodnie z sugestiami pana Jacka uzyskaliśmy kredyt w 4 tygodnie 🙂

  serdecznie polecam


  19 sierpnia 2015
 99. Pan Jacek jest profesjonalistą w każdym calu! Służy wsparciem na każdym etapie procesu, cierpliwie wyjaśnia, pomaga załatwić wszystkie formalności i szuka jak najlepszych dla klienta rozwiązań. Dzięki wiedzy i doświadczeniu Pana Jacka, kredyt hipoteczny udało się załatwić na czas praktycznie bezstresowo. Z pewnością raz jeszcze skorzystałabym z jego profesjonalnej pomocy. Zdecydowanie polecam!


  11 sierpnia 2015
 100. Współpraca z Panem Jackiem opierała się na niesłychanym profesjonalizmie i rzetelności. Cały proces wnioskowania o kredyt przebiegł bardzo sprawnie i z ogromną dokładnością o każdy szczegół. Po otrzymaniu kredytu nadal mogę liczyć na pomoc ze strony Pana Jacka przy dalszych procedurach. Zaangażowanie Pana Jacka i zwykła życzliwość w stosunku do drugiej osoby zasługują na wielkie uznanie. Z całą odpowiedzialnością polecam i życzę wszystkim Państwu takich ludzi na swojej drodze jak Pan Jacek.


  22 lipca 2015
 101. Serdecznie polecam Pana Jacka Kura jako doradcę kredytowego. Doskonała orientacja na rynku finansowym, wysokie kompetencje, skuteczność działania, pełne zaangażowanie jak również miła atmosfera towarzysząca w czasie współpracy zasługują na najwyższe uznanie i pochwałę. Wszystkim Państwu, potrzebującym pomocy w spełnieniu marzenia o własnym mieszkaniu polecam skorzystanie z usług Pana Jacka.


  17 czerwca 2015
 102. Miałam okazję współpracować z Panem Jackiem Kurem wielokrotnie.
  Za każdym razem współpraca była na niezmiennie wysokim i profesjonalnym poziomie.
  Został przez mnie polecony moim znajomym i zwroty z tej współpracy również były bardzo pozytywne.
  Polecam Pana Jacka Kura osobom, które cenią sobie wysokie kwalifikacje, wiedzę i indywidualne podejście do klienta.
  Pan Jacek Kur zawsze szuka najlepszych rozwiązań dla klientów i służy wsparciem od początku do końca procesu kredytowego


  15 czerwca 2015
 • Profesjonalizm, punktualność, wiedza, kompetencja, dobra organizacja.

  Agnieszka Witkowska (32 lata, właściciel firmy Creatiwo)
  To słowa, które najlepiej opisują osobę Pana Jacka. Jeżeli szukasz doradcy, który przeprowadzi cię bezboleśnie przez labirynt formalności i kruczków bankowych, szukasz człowieka godnego zaufania, szczerego i odpowiedzialnego - to Pan Jacek Kur jest najlepszym wyborem.  
 • Profesjonalne podejście do klienta, wielkie doświadczenie i dyspozycyjność.

  Michał i Magdalena Dykiel (28 lat, Programista i Rehabilitantka, Warszawa)
  Pan Jacek dobrał do naszej sytuacji odpowiedni plan działania, skutecznie sterował przebiegiem procesu, a już po podpisaniu umowy z bankiem monitorował do samego końca wypłatę transz. Wszystko przy naszym minimalnym wysiłku i w przyjaznej atmosferze. Bez żadnych wątpliwości skorzystamy z doradztwa Pana Jacka również przy okazji ubezpieczania nieruchomości.
 • Wielkim plusem była walka z bankami o jak najlepsze warunki kredytu.

  Artur Sotomski (28 lat, Specjalista ds. Sprzedaży)
  W przypadku mojego trudnego i zawiłego kredytu, sumiennie i profesjonalnie przeprowadził mnie przez cały jego proces i zakończył się on sukcesem. Umowa kredytowa nie jest łatwą umową jeżeli chodzi o zapisy i jego język, a dzięki podejściu Pana Jacka nie miałem żadnych problemów żeby ją zrozumieć i zatwierdzić.
 • Możemy bez wątpienia stwierdzić…

  Kasia i Karol Miodyńscy (34 lata, Project Manager i IT Manager)
  W końcu trafiliśmy na osobę, która jest godna zaufania, posiada doskonałą wiedzę, znajomość rynku oraz ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Pan Jacek kierował się naszym dobrem i szanował nasze decyzje, pomysły, a jednocześnie potrafił nie raz wyprowadzić z błędu i skierować na właściwe tory myślenia.