LIDER BRANŻY KREDYTÓW HIPOTECZNYCH w Polsce

Jacek Kur – Doradztwo Kredytowe

Lepsze Warunki Kredytu

Dzięki moim wieloletnim kontaktom ze wszystkimi liczącymi się w Polsce bankami zyskasz lepsze oprocentowanie kredytu hipotecznego, na korzystniejszych warunkach.

Bezpłatne Usługi

Czy wspominałem, że moje wynagrodzenie pokrywają banki? Właśnie dlatego moje doradztwo kredytowe nic Cię nie kosztuje. W tym również zawiera się doradztwo zakupu nieruchomości.

Fachowo i Kompleksowo

Możesz liczyć na cenne doradztwo w zakresie zakupu nieruchomości, prawa i rzeczoznawstwa majątkowego – po to, aby składanie wniosku odbyło się bez niespodzianek.

Autorski Proces

20–letnie doświadczenie ma swoje zalety, dlatego skorzystasz z mojego autorskiego, szybkiego i bezstresowego systemu składania wniosków, nawet w 24 godziny.

Doradztwo Kredytowe Warszawa

Dumny z pozycji lidera

Doradztwo Kredytowe - Warszawa

Będąc jednym z pierwszych niezależnych doradców kredytów hipotecznych w Polsce, zrealizowałem rekordowe ilości umów hipotecznych. Dzięki temu poznałem wszelkie możliwe wymagania banków, kruczki umów i możliwości negocjacyjne. Dlatego Twój kredyt hipoteczny zorganizuję na najlepszych warunkach, szybko i starannie. A przy tym nie będzie to Ciebie nic kosztowało.

-MILIARD

Zatwierdzonych Kredytów

Zrealizowanych Umów Kredytowych

+

Pięciogwiazdkowych Opinii

Lat Doświadczenia w Branży

DOSKONAŁA
179 opinii na
Rafał Radzikowski
Rafał Radzikowski
21/12/2023
Powiem po prostu, że oprócz fachowej wiedzy, która posiada Pan Jacek jest również komunikatywny i dyspozycyjny. Poprowadził całą sprawę kredytu hipotecznego od początku do końca, regularnie dając informacje na jakim jesteśmy etapie i udzielał potrzebne wsparcie gdy było to potrzebne. Polecam :)
Jagoda Bajsert
Jagoda Bajsert
21/12/2023
Pan Jacek to nie tylko świetny doradca, ale też osoba, która naprawdę troszczy się o swoich klientów. Mi bardzo pomógł, choć sprawa nie była taka prosta. Polecam z całego serca!
Paulina Czarny
Paulina Czarny
20/12/2023
Pan Jacek pomógł nam przy uzyskaniu kredytu BK2%, o wszystkim informował na bieżąco, odpowiadał bez problemu na wszystkie nasze pytania i wątpliwości. Bardzo polecam współpracę z Panem Jackiem! 😊
Julia Grzelińska
Julia Grzelińska
19/12/2023
Pan Jacek to prawdziwy profesjonalista z wyjątkowym podejściem do klienta. Jego troska i zaangażowanie odegrały kluczową rolę podczas naszej współpracy, która przyczyniła się do spełnienia naszego marzenia o własnym domu. Zdecydowanie polecamy!
Michalina Tafil
Michalina Tafil
11/12/2023
Z Panem Jackiem Kurem uzyskanie kredytu było proste i zrozumiałe. Doceniamy przede wszystkim jego cierpliwość i umiejętność wyjaśniania skomplikowanych kwestii. Przez cały czas czuliśmy się zaopiekowani. Wkrótce odbiór kluczy do mieszkania !
Andrzej Ropa
Andrzej Ropa
10/12/2023
Fantastyczna współpraca z Panem Jackiem! Wszystkie etapy uzyskania kredytu przebiegły gładko, a jego profesjonalizm i zaangażowanie były dla nas kluczowe. Dzięki temu możemy się cieszyć nowym mieszkaniem :)
Rafał A
Rafał A
09/12/2023
Serdecznie polecam skorzystanie z usług Pana Jacka. Cały proces uzyskania kredytu przebieg bardzo sprawnie. Dzięki zaangażowaniu, cierpliwości, ogromnej wiedzy i wsparciu Pana Jacka czułem się zaopiekowany i bezpieczny na każdym etapie procesu. Rozwiewał wątpliwości i doradzał o każdej porze. Super kontakt, indywidualne podejście do klienta i empatia Pana Jacka pozwoliły oszczędzić mi dużo stresu.
Łukasz Wójcik
Łukasz Wójcik
23/11/2023
W tym roku rynek przeżywał kredytowy szał związany z programem Bezpieczny Kredyt 2%. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu Pana Jacka bez żadnych problemów i w bardzo szybkim terminie przeszliśmy wszystkie procedury związane z uzyskaniem kredytu i dzięki jego pracy możemy cieszyć się nowym mieszkaniem. Bardzo polecam.

Chętnie dzielę się swoją wiedzą

Skorzystaj z innych moich źródeł wiedzy…

To jedno z najszerszych i bezpłatnych źródeł wiedzy na temat zakupu oraz kredytowania mieszkania, segmentu, bliźniaka, domu lub działki budowlanej.

Zadbaj o swoją przyszłość, nabywając nieruchomość sprawnie i bez ryzyka. Dowiedz się o czym musisz pamiętać w procesie zakupu mieszkania.

Tu znajdziesz najważniejsze informacje związane z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Szczególnie polecam tę treść, jeśli to Twój pierwszy zakup nieruchomości

Sprawdzenie lub zadbanie o zdolność kredytową jest fundamentem procesu zakupu nieruchomości przy pomocy kredytu hipotetycznego. Tu dowiesz się co na nią wpływa.

To inaczej koszt kapitału, jaki przysługuje posiadaczowi kapitału z racji udostępnienia go innym na określony czas. Tu poznasz szczegóły, w tym co je kształtuje i jak one wpływają na raty kredytu.

Kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem opiera się na stałej stopie procentowej, na którą wpływu nie ma nawet zmieniający się WIBOR lub WIRON. Dowiedz się więcej.

Sprawdź w mediach społecznościowych

Doradztwo kredytowe w regionie Warszawy

Doradztwo Kredytowe

Sprawdź często zadawane mi pytania…

Jakie korzyści dają usługi doradcy hipotecznego?

U doradcy hipotecznego znajdziesz wiele ofert w jednym miejscu; specjalizacja w kredytach hipotecznych; duże doświadczenie; działanie na rzecz klienta. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na moim blogu.

Jak może mi pomóc doradca hipoteczny?

Doradca hipoteczny może pomóc w znalezieniu odpowiedniej dla Ciebie oferty, kompletowaniu wniosków i ich składaniu do różnych banków. Doradzi również w sprawach inwestycji, oszczędzania oraz w wielu innych kwestiach związanych z finansami. Jest on w stanie przedstawić Ci całą tę wiedzę podczas jednego spotkania lub nawet rozmowy telefonicznej. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na moim blogu.

Czy doradca kredytowy doradzi lepiej od pracownika banku?

Jako doradca kredytowy bazuję na długoletnim doświadczeniu i wiedzy nabytej przez wiele lat współpracy z wszystkimi bankami na rynku. Dzięki temu moi klienci szybciej otrzymują kredyt, który jest dobrze dopasowany, a sam proces kredytowy jest bezstresowy.

Chcę kredyt, ale jestem w niestandardowej sytuacji i banki mi odmawiają. Czy doradca kredytowy jest w stanie mi pomóc?

Dobry doradca kredytowy znajdzie rozwiązanie w takiej sytuacji. Ze względu na stan prawny na niektóre nieruchomości nie dostaniemy kredytu. Jednak jeśli mamy już np. niczym nieobciążone mieszkanie, to możemy wziąć pod to mieszkanie pożyczkę hipoteczną, czyli pieniądze na cel dowolny. Za te pieniądze możemy kupić nową, niestandardową nieruchomość.

Jakie dokumenty wniosku kredytowego należy zabrać na spotkanie z doradcą kredytowym?

Na wstępne spotkanie ze mną – doradcą kredytowym – należy zabrać dwa typy dokumentów: potwierdzenie Twoich zarobków (etat) lub PIT i KPiR (działalność), umowy zlecenia lub o dzieło potwierdzenie celu zakupu oraz jego ceny; jeśli masz już roboczą lub podpisaną umowę rezerwacyjną, przedwstępną lub deweloperską na nieruchomość, wtedy również należy ją przedstawić.

Ile kosztuje usługa doradcy kredytowego?

Korzystanie z pomocy doradcy kredytowego Jacek Kur jest bezpłatne. Pełnię funkcję niezależnego przedstawiciela 20 banków i to wybrany przez Ciebie bank wypłaca mi standardowe wynagrodzenie (w większości banków jest ono takie same). Mamy dokładnie te same promocje kredytów, które mają banki , dostępne u nas od pierwszego dnia ich obowiązywania.

Kto może skorzystać z usług doradcy kredytowego?

Z usług doradcy kredytowego może skorzystać każdy, kto potrzebuje pomocy. Pomagam osobom, które: poszukują nieruchomości lub są już gotowe do zakupu pierwszego lub kolejnego mieszkania albo domu potrzebują niezależnego, rzetelnego wsparcia przy wyszukaniu i organizacji najlepszego kredytu hipotecznego na rynku chciałyby skonsolidować swój kredyt hipoteczny muszą w krótkim czasie otrzymać kredyt mają niewystarczającą zdolność kredytową są niezadowolone z obsługi w banku lub u innego doradcy potrzebują porady wykraczającej poza standardowe kompetencje doradcy kredytowego kupują nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym obawiają się niedotrzymania terminu wypłaty kredytu złożyły wniosek o kredyt w banku i procedura otrzymania pieniędzy się wydłuża. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na moim blogu.

Jak długo trwa uzyskanie kredytu ze wsparciem doradcy?

Uzyskanie kredytu trwa bardzo krótko. Całość procesu kredytowego zajmie 30 dni, a decyzję wstępną otrzymamy już po 7 dniach. Wszystkim się zajmę i poprowadzę Cię przez proces kredytowy „za rękę”.

Czy doradca kredytowy sprawdzi stan prawny kupowanej przeze mnie nieruchomości?

Sprawdzenie stanu prawnego to podstawowa czynność, którą – jako doradca kredytowy –zajmuję się na początku, przed przygotowaniem ofert kredytowych. Po upewnieniu się, że wszystko jest w porządku, mogę przystąpić do dalszych czynności. Robię to bezpłatnie.

Więcej niż doradca kredytów hipotecznych

Niezależnie od tego, czy nabywasz pierwszą nieruchomość, czy kolejną lub chcesz zmienić obecny kredyt hipoteczny – jestem tutaj, aby pomóc Ci w podjęciu świadomych, przyszłościowych decyzji.