Czy Dobry Doradca Kredytowy jest na Wagę Złota?

Dlaczego warto skorzystać z pomocy specjalisty do spraw finansów? W jaki sposób rozpoznać kto to jest dobry doradca kredytowy, który zna się na tym, co robi?

Pomoc się przydaje.

Niektórzy moi klienci po spotkaniu ze mną pytają się: 

“Panie Jacku, jak to możliwe, że ludzie korzystają z banków, które mają drogie oferty, jeśli można skorzystać z dużo tańszych kredytów?”

Po czym dodają:

“Nie wiemy, jak byśmy sobie poradzili, gdyby nie Pana pomoc w wyborze banków i przeprowadzeniu całej transakcji”

Niektórzy moi klienci po spotkaniu ze mną pytają się: “Panie Jacku, jak to możliwe, że ludzie korzystają z banków, które mają drogie oferty, jeśli można skorzystać z dużo tańszych kredytów?” Po czym dodają: “Nie wiemy, jak byśmy sobie poradzili, gdyby nie Pana pomoc w wyborze banków i przeprowadzeniu całej transakcji”

Jak Państwo widzicie – obydwa pytania są zbyt ogólne, żeby ktokolwiek mógł na nie prawidłowo odpowiedzieć. 

Dobry, doświadczony adwokat najpierw dokładnie wypyta swojego klienta, sprawdzi dokumentację sprawy, przewertuje kodeksy, sięgnie do swojego praktycznego doświadczenia i przedstawi wizję prowadzenia sprawy.

Podobnie zrobi lekarz: przeprowadzi wywiad z pacjentem, przeanalizuje wcześniejsze wyniki badań, zapyta o historię chorób w rodzinie, skorzysta ze swojego praktycznego doświadczenia i postawi diagnozę. 

Doradca kredytów hipotecznych jest jak lekarz i adwokat. Mając wiedzę i praktyczne doświadczenie może doradzać dając swoim klientom korzyść. Korzyść w postaci dobrych decyzji powodujących oszczędność czasu i pieniędzy. 

Dla moich Klientów najistotniejszy jest mój warsztat czyli praktyczna umiejętność zrozumiałego doradzania.

Przez lata pracy stworzyłem moją autorską metodę doradztwa w zakresie kredytów hipotecznych. Polega ona na porównaniu ofert wszystkich banków i świadomym wyborze najlepszych dla klienta banków. Co ważne, to sam klient, osobiście ma możliwość selekcji i wyboru najlepszych banków, ponieważ rozumie, na czym polegają kluczowe różnice pomiędzy ofertami poszczególnych banków. 

Dzięki temu moi klienci są spokojni, że wybrali najlepszy możliwy bank a dodatkowo rozumieją dlaczego. Po prostu mają świadomość, że nie przepłacą ani grosza. Dlatego mogą się skupić na kupowanej nieruchomości, pracach wykończeniowych, zakupach do nowego mieszkania itd. 

Chętnie zaprezentuję również Tobie moją autorską metodę doradztwa.

KTO PYTA NIE BŁĄDZI

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapytaj się już dziś