Od 15 lat pomagam jako doradca w sprawach bankowego finansowania zakupów nieruchomości i pożyczek zabezpieczonych hipotekami.22 299 34 40
Jesteśmy częścią:
Jesteśmy częścią:
Bezpłatne usługi pomocy w kontaktach z bankami. Sprawdź też mój kalkulator rat kr. hipotecznego - polecam, twój doradca kredytowy w Warszawie Jacek Kur

Jacek Kur
Dobry doradca na wagę złota

Dlaczego warto skorzystać z pomocy specjalisty do spraw finansów, czyli potocznie mówiąc, doradcy kredytowego? I w jaki sposób rozpoznać kogoś, kto zna się na tym, co robi?

Pomoc się przydaje

Niektórzy moi klienci po spotkaniu pytają: „Panie Jacku, jak to możliwe, że ludzie korzystają z banków, które mają drogie oferty, jeśli można skorzystać z dużo tańszych kredytów?”. Po czym dodają: „Nie wiemy, jak byśmy sobie poradzili, gdyby nie pana pomoc w wyborze banków i przeprowadzeniu całej transakcji.” Moim zdaniem oddaje to sedno sprawy. W Polsce jest ponad 20 banków udzielających kredytów hipotecznych. Jak więc wybrać ten najlepszy?

Dobry doradca jak adwokat

Jak rozpoznać dobrego doradcęTo tak jakby zapytać: co powiedzieć przed sądem, żeby wygrać sprawę? Lub: źle się czuję, na co jestem chory? Jak widzicie, oba pytania są zbyt ogólne, żeby ktokolwiek mógł na nie prawidłowo odpowiedzieć. Dobry adwokat najpierw dokładnie wypyta klienta, sprawdzi dokumentację sprawy, przewertuje kodeksy, odwoła się do swojego praktycznego doświadczenia  i przedstawi wizję postępowania. Podobnie zrobi lekarz. Przeprowadzi wywiad z pacjentem, przeanalizuje wcześniejsze wyniki badań, zapyta o historię chorób w rodzinie, skorzysta ze swojego doświadczenia i postawi diagnozę.

Dobry doradca kredytów hipotecznych jest jak lekarz i adwokat. Mając wiedzę i praktyczne doświadczenie, może doradzać, dając tym samym swoim klientom korzyść. Korzyść w postaci pozytywnych decyzji powodujących oszczędność czasu i pieniędzy.

Doradca również powinien przeprowadzić wywiad, aby przeanalizować indywidualną sytuację klienta i jednocześnie umieć odpowiedzieć na wszystkie zadawane mu pytania. Szerzej o tym, jak rozpoznać kogoś, kto zna się na kredytach hipotecznych, pisałem tutaj: https://jacekkur.pl/pytania-doradcy-kredytowego-dobry-doradca-znaczy/

 

© 2023 Jacek Kur - Doradca Kredytów Hipotecznych, Warszawa.
maksymalną zdolność zobowiązań wyliczy za Ciebie doświadczony doradca

Zamów bezpośrednią rozmowę telefoniczną z Jackiem Kur.

Oddzwonię najszybciej jak to będzie możliwe. Prowadzę każdego dnia wiele spotkań z klientami i wtedy nie mogę oddzwonić. Dlatego proszę o wyrozumiałość i cierpliwość.
Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych lub przekazywany dalej.
kalkulator pomoże Ci oszacować wysokość rat

Twój numer został przekazany

Dziękujemy